PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در GA-H55-USB3

maso
31-05-2010, 20:44
سلام من امروز قطعات زیر را گرفتم
برد
GA-H55-USB3
رم
kingmax 2gb ddr3
سی پی یو
core i 5
پاور
گرین 530
گرافیک
giga nvidia gts250

خوب حالا مشکلم
من یه هارد 80 به صورت ata دارم یعنی ساتا نیست ، من اون را همراه با یه دی وی دی رایتر به تنها پرت ide برد وصل کردم ، قیل از وصل ، فروشنده گفت که باید حتما هارد ساتا ببرم وگرنه حتما یا در نصب ویندوز خیلی یواش میشه و یا که اصلا نصب نمیشه

خلاصه من با دی وی دی ویندوز 7 بوت کردم بعد از اومدن اون صفحه آبی رنگ که گل و بوته داره ، حدود 5 دقیقه اون جا می مونه تا اینکه اولین انتخاب که می زنید اینستال را میاره و آن جا هم می نویسه چیزی شبیه به
starting install
و موس هم می چرخه ، و اون جا هم باز می مونه و دیگه بیش از ده دقیقه نگذاشتم ولی تا ده دقیقه اون طوری می مونه و من دیگه نگه نداشتم ببینم آخرش رد می کنه یا نه
در عوض یه اکس پی نصب کردم و کامل نصب شد و همه چیزش کار کرد و حتی گیم ها را هم باز می کنه

حالا

آیا حرف فروشنده درسته و اشکال از هارده و اگه ساتا بشه درست میشه یا که مشکل از قطعات جدیده؟

اینو هم بگم که دی وی دی رایتر هم وضعش خوب نیست ها و زیاد خوب کار نمی کنه

---------- Post added at 05:14 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

یادم رفت بگم که ویندوز ویستا هم همین طور میشه ولی در اکس پی موقع نصب مشکلی ندیدم ، البته لوود اکس پی الان یکمی یواشه هست

maso
01-06-2010, 11:20
فکر کنم راه حلش اینجا باشه ولی تست نکردم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

maso
01-06-2010, 19:56
حلش کردم
روشش را پیدا کردم
از بایوس همه چیزهایی که انبورد بود را غیر فعال کردم از جمله
usb
usb3
lan
...
و در عرض چند ثانیه جایی که می گفتم رد نمی کنه را عبور کرد

برای گیگا بایت متاسفم که مارک win7 compatible را زده !

alpha007
02-06-2010, 18:37
حلش کردم
روشش را پیدا کردم
از بایوس همه چیزهایی که انبورد بود را غیر فعال کردم از جمله
usb
usb3
lan
...
و در عرض چند ثانیه جایی که می گفتم رد نمی کنه را عبور کرد

برای گیگا بایت متاسفم که مارک win7 compatible را زده !
برای گیگا چرا متاسفید؟
این صحبتها نیست
اتفاقا محصولات جدیدش کاملا با وین 7 سازگارن
نصب ویندوز 7 اولش یه کم زمانبره
کل مراحل اولیش چیزی حدود 10 دقیقه
10-15 دقیقه هم نصبش کلا میشه 20-25 دقیقه
این که چیزی نیست
برند گیگا تو مادربرد سردمداره و شکی توش نیست
اینتل با مادربردهاش باید بره جلو گیگا لنگ بندازه اونم اینتل که تکنولوژی چیپست های بکار رفته روش دستشه

gold_boy3
15-06-2010, 15:25
با سلام دوستان من تازه چند روزه سيستم با اين مشخصات گرفتم Intel Core i5 - 2.66GHz - 750
GIGABYTE - H55M-USB3
KINGMAX - Dual Channel 4GB - 1333-(2x2GB)
Western Digital -SATA 2 - 1 TeraByte - 64MB
GIGABYTE - ATI RADEON HD 5750 - 1GB
ASUS - 22X - SATA
LG - 22" - W2286L - LED
GREEN - GP685B
خلاصه اينا بيشتره مواد تشكيل دهنده .روز اول روش ويندوز اكس پي بود و سيستم كند بود بعدش وين7 ريختم ولي بسيار طول كشيد تا وين عوض كردم بعدشم بازم سيستم كنده وقتي بازي gta ميخوام بازي كنم فرم فرم ميشه توي بازي call of ... بازي مثل حركت اهسته اجرا ميشه همه درايورها نصبه و همه كار انجام دادم چندين بار ويندوز 7 ريختم بازم همينه و خواستم xp بريزم كه ديگه اصلا وينxpنصب نميشه ارور كرش ميده من روي سيستمهاي ضعيفتر نصب كردم اين بازيها و راحت و رون اجرا ميشه و لي توي اين سيستم كلا سيستم ضعيفه من از تهران گرفتم سيستم و خودم شهرستانم لطفا كمكم كنين دوستان ؟؟؟اصلا بازي هيچ چرا اين سيستم ويندوز عوض كردنش اين قدر طول داره و كنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Guts
16-06-2010, 18:45
با سلام دوستان من تازه چند روزه سيستم با اين مشخصات گرفتم Intel Core i5 - 2.66GHz - 750
GIGABYTE - H55M-USB3
KINGMAX - Dual Channel 4GB - 1333-(2x2GB)
Western Digital -SATA 2 - 1 TeraByte - 64MB
GIGABYTE - ATI RADEON HD 5750 - 1GB
ASUS - 22X - SATA
LG - 22" - W2286L - LED
GREEN - GP685B
خلاصه اينا بيشتره مواد تشكيل دهنده .روز اول روش ويندوز اكس پي بود و سيستم كند بود بعدش وين7 ريختم ولي بسيار طول كشيد تا وين عوض كردم بعدشم بازم سيستم كنده وقتي بازي gta ميخوام بازي كنم فرم فرم ميشه توي بازي call of ... بازي مثل حركت اهسته اجرا ميشه همه درايورها نصبه و همه كار انجام دادم چندين بار ويندوز 7 ريختم بازم همينه و خواستم xp بريزم كه ديگه اصلا وينxpنصب نميشه ارور كرش ميده من روي سيستمهاي ضعيفتر نصب كردم اين بازيها و راحت و رون اجرا ميشه و لي توي اين سيستم كلا سيستم ضعيفه من از تهران گرفتم سيستم و خودم شهرستانم لطفا كمكم كنين دوستان ؟؟؟اصلا بازي هيچ چرا اين سيستم ويندوز عوض كردنش اين قدر طول داره و كنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممکنه از هارد باشه جدید با این سری جدید هارد‌های وسترن دوستان خیلی مشکل کندی دارن.