PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید تلویزیون بین 1.5 تا 3.5 تومان

Sorena_777
31-05-2010, 13:52
من یه آدم وارد و متخصص نیستم و زیاد تو کار تلویزیون نبودم و چیز زیادی هم سرم نمیشه پس اگر حرف اشتباه یا کلمه نادرستی رو به کار بردم به بزرگی خودتون ببخشید :11:
از دوستان و اساتید محترم خواهش میکنم من رو در خرید تلویزیون راهنمایی کنید :46:
من یه تلویزیون میخوام که :
اولا کیفیتش عالی و بعد طول عمرش بالا و بعد امکانات جانبی داشته باشه ... البته باید USB بخوره
موارد استفاده ی من اول ماهواره و بعد تماشا کردن فیلم و اگر هم شد بعدا یه PS3 هم بگیرم باش یه گیمی هم بزنم
و زیاد شبکه های جمهوری رو رو نگاه نمیکنم در حدود 15 درصد از کل وقت رو .... پس میخواستم یه چند تا سوال از دوستان بکنم :

1-ال سی دی بهتره یا ال سی دی با بکلایت ال ای دی از نظر عمر تلویزیون و کیفیت ( نازکی اصلا برام مهم نیست) ؟؟

2-و این دو تای بالا بهتره یا پلاسما؟؟؟

3-با توجه با اینکه من حداقل روزی 14-15 ساعت تلویزون روشن هستش کدمشون بهتره ( پلاسما یا ال سی دی یا ال سی دی با بکلایت ال ای دی) ؟؟

4- امکاناتی مثل اینترنت و بی سیم بودن واز این قبیل چیز ها ایا برای یه کاربر عادی مورد استفاده است یا یه سری دنگ و فنگ داره و باید براش قطعه یا وسیله ی دیگری هم بگیرم؟؟

5-- خریدن 3D اصلا میارزه یا وایسم برای چند سال بعد که همه گیر شد و مدل های بهتری اومد ؟

6-اگه من یه پنل خوب و اصل که دست کاری نشده باشه بخوام برم از بانه بگیرم یا فرقی نداره از این جا بگیرم؟؟؟؟

7-اگه بخوام سفارش بدم برام بیارن پولش رو باید اول بدم یا بعد از اینکه اوردنش؟؟

8-اگه پیکسلی از اون سوخته بود یا مشکل و نقصی داشت میشه پس فرستاد؟؟

9-خوب پس با این حساب بهترین تلویزیون هایی که بین 1.5 تا 3.5 میلیون چه مدلایی هست؟؟

10- به ترتیب اون ها رو مشخص کنید و مشخصات و قیمت های اون ها رو هم ذکر کنید

خواهش هم ازتون میکنم که متعصبانه مدل معرفی نکنید

واقعا معذرت میخوام چون خیلی طولانی شد:11:

Sorena_777
01-06-2010, 08:10
از اساتید محترم و کسانی که توی این زمینه وارد و با تجربه هستن خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید

alfabe
01-06-2010, 16:38
اگر اقای Alucard لطف کنند جواب سئوالهای شما را بدهند . ما هم بهره مند خواهیم شد.

t_tanhayam
01-06-2010, 17:19
از اساتید محترم و کسانی که توی این زمینه وارد و با تجربه هستن خواهش میکنم منو راهنمایی بفرمایید

اينجا همه از همديگه ياد ميگيريم كسي استاد نيست
اينهايي كه ميگم نظر شخصي منه توهين به علايق كسي نباشه
1- خوب مسلما ال اي دي عمر بيشتري داره
2- چون مصرفتون بالاست به نظرم پلاسما نگيريد بهتره (مصرف برقش بالاتر)
3- با توجه به نيازهاتون ال سي دي
4- فكر ميكنم براي من كه كاربر معمولي هستم بي خوده
5- 100% پولتون رو خرج 3d نكنيد هنوز
6- خوب از بانه بگيريد پولتون بيشتر save ميشه و اپشنهاي بيشتري داريد
7- يكمقدار خيلي كم رو ميديد بعد تحويل بقيش رو ميپردازيد
8- حتما بايد جوابگو باشند شما سالم تحويل ميكيرين و پولش رو ميدين
9- شما بايد ببينيد چه اينچي ميخواين اين هم مهم
10- 52 اینچ b850 اروپایی قیمت 2700000 تومان توي بانه
:46:

Sorena_777
03-06-2010, 07:54
نقل قل :
2-چون مصرفتون بالاست به نظرم پلاسما نگيريد بهتره (مصرف برقش بالاتر)

همون طور که گفتم من یه چیزی میخوام که کیفیت و طول عمرش بیشتر باشه و طول عمر بازم بیشتر....

1- پس یعنی اگه من مصرفم بالا نباشه و پول برق مهم نباشه پلاسما گزینه ی بهتری هستش ؟؟؟

2 اگه من مصرفم در طول روز 14-15 هست یا بیشتر با توجه به اینکه گفتید ال ای دی عمرش بیشتره شما دارید میگید که ال سی دی توی این مورد بهتره؟؟

3- پولم حول 2 تا 3.5 میچرخه

4- من حداقل یه 46 اینچ مخیوام که اگرم بیشتر شد عیبی نداره ولی اگه با این قیمت نشد 40 - 42 هم مشکلی نیست
اگه پولم نرسید:46:
5-ایا شما فقط سامسنوگ رو معرفی میکنید یعنی بهترین گزینه همینه؟؟

6-سری C6 یا C7 چطوره مثل C750, C650 ,C630 ایا توی این سری فقط دنبال نازک کردن و خوشگل کردنشون بودن یا واقعا تحولی شکل گرفته با اینکه قیمتاشون رو تو چند جا خوندم که میگن کمتر از سری B هستش؟؟؟

7- به راهنمایی چند تا از دوستان تصمیم گرفتن از همین جا بگیرم و با یه گارنتی معتبر پس اگر لطف کنید چند مدل رو معرفی و به ترتیب از بهتر به کمتر معرفی کنید و یه دو سه تا از مزایا و معایبشون رو هم بگید که خیلی خیلی ممنونتون میشم:11:

t_tanhayam
03-06-2010, 09:02
نقل قل :
2-چون مصرفتون بالاست به نظرم پلاسما نگيريد بهتره (مصرف برقش بالاتر)

همون طور که گفتم من یه چیزی میخوام که کیفیت و طول عمرش بیشتر باشه و طول عمر بازم بیشتر....

1- پس یعنی اگه من مصرفم بالا نباشه و پول برق مهم نباشه پلاسما گزینه ی بهتری هستش ؟؟؟

2 اگه من مصرفم در طول روز 14-15 هست یا بیشتر با توجه به اینکه گفتید ال ای دی عمرش بیشتره شما دارید میگید که ال سی دی توی این مورد بهتره؟؟

3- پولم حول 2 تا 3.5 میچرخه

4- من حداقل یه 46 اینچ مخیوام که اگرم بیشتر شد عیبی نداره ولی اگه با این قیمت نشد 40 - 42 هم مشکلی نیست
اگه پولم نرسید:46:
5-ایا شما فقط سامسنوگ رو معرفی میکنید یعنی بهترین گزینه همینه؟؟

6-سری C6 یا C7 چطوره مثل C750, C650 ,C630 ایا توی این سری فقط دنبال نازک کردن و خوشگل کردنشون بودن یا واقعا تحولی شکل گرفته با اینکه قیمتاشون رو تو چند جا خوندم که میگن کمتر از سری B هستش؟؟؟

7- به راهنمایی چند تا از دوستان تصمیم گرفتن از همین جا بگیرم و با یه گارنتی معتبر پس اگر لطف کنید چند مدل رو معرفی و به ترتیب از بهتر به کمتر معرفی کنید و یه دو سه تا از مزایا و معایبشون رو هم بگید که خیلی خیلی ممنونتون میشم:11:

در مورد طول عمر زياد درگير نكنيد خودتون رو معمولا led و lcd ها مشابه هم هستند البته led ها با توجه به ساختارشون عمر بالاتري دارند
1-لزوما اين معنا رو نميده ميتونيد توي پلاسما پاناسونيك مدلهاي خوبي گير بياريد
2 –در اين مورد منظورم تفاوت خيلي جزئي البته led عمرش بالاست و اينكه صرفا براي اين مقدار عمر بيشتر ايا قيمت بالاتر نسبت به led ‌رو ميپردازيد ؟
5-نه توي تمام برند ها ميتونيد مدلهاي خيلي خوبي گير بياريد
6_در مورد سريهاي جديد سامسونگ نظر شخصي من زياد مساعد نيست فكر نميكنم تحولي خاص صورت گرفته باشه جز slim شدن و تغيير رنگ toc از قرمز به مشكي خاكستري در مورد رنگ مشكي به نظرم پس رفت داشته نسيت به b
هر چند كه جز مدلهي خوب وخوش قيمت بازار هست
(نظر شخصي )
7_ در اين مورد هم نظرات خيلي متفاوت خودتون بايد با توجه به كاربريتون مدل خاصي رو انتخاب كنيد
در مورد پاناسونيك مدلهاي v و G ‌جز بهترين ها هستند
در مورد سمسانگ هم سريهاي 8 خيلي عاليه
در مورد سوني سري x450 ‌اينچ هاي بالاي 40 كه ال اي دي ميشه معركست
در مورد ال جي هم lh900‌گزينه خوبيه به نظر خودم
در مورد فيليپش هم 900 ميتونه گزينه خوبي باشه با قيمت خوبش و فول ال اي دي بودنش
و.

Sorena_777
03-06-2010, 12:43
نقل قل:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسری 8 از B یا از C و ال سی دی یا بکلایت ال ای دی و قیمتش 46 حدود چنده ؟؟؟

x450 یا x450a و قیمتش الان چنده؟؟ ایا 40 اینچش هم که الا سی دی معمولی کیفیتش خوبه؟؟

lh900 هم که دیگه نیست .. من توی اهوازم و توی هیچ کدوم از نمایندگی یا فروشگاه های معمولی ندیدمش:13:
فیلیپس چطوری قیمتش چنده و نمایندگیش چیه و ایا معتبره؟؟؟

ایا sl800 و sl900 خوب هستن کیفیتشون با چه مدلی از سامسونگ یا سونی مقایسه میشه؟؟

من نیم ساعت یک ساعتی توی نمایندگیش بودم و داشتم باهاشون ور میرفتم کیفیتشون واقعا عالی بود و قیمت 47 sl800

1960 تومان بود و sl900 2730 بود:46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمنظورتون اینه که از پلاسما ها بهتر از پاناسونیک هم چیزی پیدا میشه؟؟ پس چه مدلی و از چه برندی هستش؟

نقل قل:
در مورد سريهاي جديد سامسونگ نظر شخصي من زياد مساعد نيست فكر نميكنم تحولي خاص صورت گرفته باشه جز slim شدن و تغيير رنگ toc از قرمز به مشكي خاكستري در مورد رنگ مشكي به نظرم پس رفت داشته نسيت به

در کل پس رفت این قدر هست که ادم نره از اون سری C چیزی بگیره اخه مثلا توی چند تا از تایپک ها گفته شده C650 بهتر از B690 هستش؟؟؟
پس رفت فقط توی تصویر بوده و خیلی محسوس و قابل مشاهده هستش؟؟
به نظر امکاناتشون بیشتر نشده ؟؟

کلا توی سامسونگ ال سی دیش بهتره یا بکلایت ال ای دی یا پلاسما هاش؟؟؟

t_tanhayam
03-06-2010, 13:44
سري 8 خوب چه b ‌و چه c خوب هستند وتصاوير قابل قبولي دارند اين كاملا سليقه اي من ال سي دي رو ميپسندم بيشتر بخاطر قيمت پايينتر واينكه ال اي دي با توجه به اختلاف قيمتش چيزي براي ارائه نداره
x450 بالاي 40 اينچش منظورم هست كه ال اي دي هستند ولي خوب قيمتش معقول نيست متاسفانه ولي تصوير فوق العاده وپنل ژاپنيست
در مورد فيليپس و شارپ بايد بگم خيلي خوش قيمته به نظرم روي كاغذ مشخصات خوبي داره تا در عمل چطور باشه بايد رويو مدل مورد نظرتون رو ببينيد
sl900 وsl 800 جز مدلهاي خوب ومطرح ال جي هستند فكر ميكنم با ال اي ديه اي سري 7 سامسونگ مقايسه ميشه كردشون

Sorena_777
03-06-2010, 16:37
من ساکن شهر اهواز هستم و توی چند جا که رفتم خبری از شارپ و فیلیپس نبود فقط یکی دو جا مارشال و جی وی سی داشتن

مارشال برند آلمانی هستش ؟؟ چیز مالی هستش؟؟:46:
امشب هم یه سر دیگه میزنم به اخرین جا اگر از شارپ و فیلیپس خبری چیزی نبود باید دورشون رو خط بکشم:13:
من فکر کنم که دیگه بیشتر از 3.5 میلیون خرج نکنم یه 46 توپ میخوام اخه میخوام یه سینما هم بخرم راستی من میتونم پایونر و فیلیپس رو به تلویزیون های سامسونگ و ال جی یا سونی وصل کنم یا با هم هماهنگ نیستن؟؟؟

t_tanhayam
03-06-2010, 18:33
به اين علي ميگم هر چي اهوازي پست ما ميخوره بعد ميگه نه
قربون بچه هاي با صفاي جنوب والا از علي اقا بپرسيد كه همشهريتون هست شايد بيشتر كمكت كنه
در مورد مارشال به نظرم اصلا سراغش نريد منتفي(نظر شخصي )
در مورد سيستم هاي سينماي خانوادگي پايونر ميگيد/
هيچ مشكلي نداره تو هيچ برندي عموما مشكلي از اين بابت نيست تا جايي كه من خاطرم هست

Sorena_777
03-06-2010, 19:33
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اولا ما چاکرتونیم:46:
دوما علی اقا کیه ؟؟ نام کاربریش چیه بگو که مردیم از این غربت:31:
بالاخره یه همشهری هم به تور ما خورد:10:

t_tanhayam
03-06-2010, 23:46
پ .خ رو چك كنيد

Sorena_777
05-06-2010, 14:06
از بین z550 , z4500, nx ,w550 ,کدوم مدل از همه بهتره و قیمتاشون با گارانتی چنده ؟
w550 از براویا 3 استفاده میکنه و بقیه فکر کنم از براویا 2 البته فکر کنم nx هم 3 باشه
و بجز 46x450 چه مدلی توی سونی از بقیه بهتره ؟؟؟

Sorena_777
07-06-2010, 08:45
کسی نیست جواب مو بده :41:
من قراره تا چند روزه دیگه یه مدل از سونی بگیرم

بین W550,EX500 کدومشون بهتره و از این دوتا چی مدلی بهتره بجز( 46X450) ؟؟؟

EX700 رو هنوز نیاوردن به نظرتون اون چطوره براش وایسم یا نه؟؟؟

یا اینکه سری NX از اینا بهتره ؟؟؟

ebi66_boukan
07-06-2010, 09:07
کسی نیست جواب مو بده :41:
من قراره تا چند روزه دیگه یه مدل از سونی بگیرم
بین w550,ex500 کدومشون بهتره و از این دوتا چی مدلی بهتره بجز( 46X450) ؟؟؟
ex700 رو هنوز نیاوردن به نظرتون اون چطوره براش وایسم یا نه؟؟؟

اون جوری که جناب t-tanhayam گفت که من خیلی قبولش دارم سری w بگیرید پشیمون نمیشید و به نظر از EX-500 بهتره.
شما از نمایندگی میگیرید؟؟؟؟؟چون من تو بانه EX-700 رو دیدم.46 قیمتش حدود 2600 بود.

سری z550 هم من تصویرش رو بغل یه LG sl900 دیدم به نظرم تصویرش عالی بود.

در هر صورت اگه میخواید با گارانتی بگیرید مطمئناواسه EX-700 وایسید بهتره تا اینکه یه مدل پایینتر بگیرید چون شما مطمئنا تا چندین سال دیگه تی وی عوض نمیکنید.

Sorena_777
07-06-2010, 09:31
بله شما درست میگید من میخوام این تلویزون رو برای چند سال داشته باشم و میخوام خوب برام کار کنه :46:

و یه سوال EX700 بکلایت ال ای دی هستش ؟؟ طول عمرش بیشتر از ال سی دی معمولی هستش؟؟؟

و یه چیز دیگه اینکه میگن وقتی عمر ال سی دی تموم شد یعنی وقتی صفحه نور خودشون رو تقریبا از دست بده( درسته دیگه؟؟)

میشه منبع نور پس زمینه اش رو عوض کرد ؟؟؟ و برای بکلایت ال ای دی هم همین کار رو میشه کرد؟؟؟

من اطلاعات کم در حد صفر دارم پس اگه چیزی رو رو اشتباه گفتم منو به بزرگواریتون ببخشید:11:

t_tanhayam
07-06-2010, 09:54
ادريس جان پيام خصوصي دادم براتون
700 و 800 جفتشون ال اي دي حاشيه اي هستند
nx800 خيلي مشخصاتش بهتر از w‌و700 هم ديزاين هم موشن فلو 200 هم صداي فوق العاده ديزاينش هم كه ديگه تكه
ولي براي پولش بايد كلي هزينه كنيد
در مورد عمر ال سي دي وال اي دي زياد نگران نكنيد خودتون رو اونقدر ها تفاوت نداره واقعا
بعد عمري ان شالاه استفاده بله قابل تعويض هست ومشكلي نيست تا او نموقع ديگه فكر ميكنم خودتون دستگاه رو بندازيد دور :46:
در عين حال توي سوني هاي موجود w تصوير خيلي خوبي داره من از نزديك ديدم قيمتش هم مناسب تر از بقيه مدلهاي گرون قيمتشه

Sorena_777
07-06-2010, 10:34
ولی توی تایپک بررسی LCD های 2010 سونی از نگاه سایت ها و..
گفته شده که nx800 خیلی ضعیف هستش درست نمیگم؟؟
نکات مثبت:
طراحی زیبا به واسطه طراحی شیک و یکپارچه, ریموت کنترل خوش دست , سیستم منوی جالب , رنگهای نسبتا دقیق , Wi Fi (مربوط به اتصالات بی سیم) داخلی , سرویسهای اینترنتی زیاد به همراه سرویس Netflix , ... مصرف انرژی کم

نکات منفی:
نسبتا گران , بازتولید مشکی ضعیف , تمایل رنگ صحنه های تاریک به سمت رنگ آبی , قابلیت تنظیم پردازنده کنترل کننده موجهای تصویری محدود , یکنواختی پراکندگی نور در تصویر (قابل تشخیص در نماهای تاریک) , صفحه شیشه ای رفلکشن زیاد در زیر نور ایجاد میکنه , کیفیت ویدئوهای Netflix پائین هست.

در آخر:
بااین وجود که تصویر هیجان زیادی ایجاد نمیکنه سونی NX800 به واسطه طراحی زیبا و قابلیتهای خوب مورد توجه قرار میگیره.

امتیاز 7.5 از 10

طراحی :9
امکانات:7
عملکرد(کیفیت تصویر):6

t_tanhayam
07-06-2010, 10:50
هميشه بايد ديد دنبال چي هستيم از تلويزيوني كه ميخوايم طراحي ديزاين قيمت كيفيت؟
كمتر گزينهاي گير مياد همه اون چيزايي كه ميخواين داشته باشه باز هم اخرش ميبينيد قيمت نجومي پيدا ميكنه

t_tanhayam
07-06-2010, 14:08
ولی توی تایپک بررسی LCD های 2010 سونی از نگاه سایت ها و..
گفته شده که nx800 خیلی ضعیف هستش درست نمیگم؟؟
نکات مثبت:
طراحی زیبا به واسطه طراحی شیک و یکپارچه, ریموت کنترل خوش دست , سیستم منوی جالب , رنگهای نسبتا دقیق , Wi Fi (مربوط به اتصالات بی سیم) داخلی , سرویسهای اینترنتی زیاد به همراه سرویس Netflix , ... مصرف انرژی کم

نکات منفی:
نسبتا گران , بازتولید مشکی ضعیف , تمایل رنگ صحنه های تاریک به سمت رنگ آبی , قابلیت تنظیم پردازنده کنترل کننده موجهای تصویری محدود , یکنواختی پراکندگی نور در تصویر (قابل تشخیص در نماهای تاریک) , صفحه شیشه ای رفلکشن زیاد در زیر نور ایجاد میکنه , کیفیت ویدئوهای Netflix پائین هست.

در آخر:
بااین وجود که تصویر هیجان زیادی ایجاد نمیکنه سونی NX800 به واسطه طراحی زیبا و قابلیتهای خوب مورد توجه قرار میگیره.

امتیاز 7.5 از 10

طراحی :9
امکانات:7
عملکرد(کیفیت تصویر):6

ادريس جان من توي cnet asia با نمرات وتعاريف زيادي از سري nx مواجه شدم اينجا رو ببينيد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sorena_777
07-06-2010, 18:46
ممنون برای راهنمایی

فقط اگر قیمت رو هم بگید ممنون میشم

قیمت 46 اینچ رو میخوام

مثلا قیمت EX700 ,NX700,NX800

خیلی خیلی ممنون:11::11::11:

alilosting
08-06-2010, 09:22
ممنون برای راهنمایی

فقط اگر قیمت رو هم بگید ممنون میشم

قیمت 46 اینچ رو میخوام

مثلا قیمت EX700 ,NX700,NX800

خیلی خیلی ممنون:11::11::11:

سلام به شما
با توجه به درخواست هاتون يه تلوزوين خيلي perfect ميخوايد كه بتونه نياز ها رو همه جوره پاسخ بده. من به شما ال اي دي جديد شارپ رو معرفي ميكنم كه تو اين ماه داره وارد ميشه

اين ال اي دي به جاي سيستم RGB دارراي RGBY هست. يعني رنگ زرد رو هم اضافه كرده به پالت رنگاش و كلي رنگ هاي زيادي رو نشون ميده كه با TV معمولي قابل مشاهده نيست.

اين تلوزوين ها --- هم دارن و LAN و USB اونها همه فرمتي از جمله فيلم HD رو هم پخش ميكنه
ضمنا از نظر طراحي:
شبيه گوشي هاي اپل هست و دورش هم قاب نداره (Ful Flat)
در كل مشخصات عالي و پرفكت داره و 1 ماه بيشتر به ورودش نمونده
اين هم يه مقاله در موردش:

Sorena_777
08-06-2010, 10:12
خوب حتما قیمتش باید سر به فلک بزنه :46:
من تا 2.5 - 3 میخوام خرج کنم اگه تونستی بهم معرفی کنی ممنون میشم:11:

samsung021
08-06-2010, 15:45

در ادامه صحبت آقاي علي ميگم:

ايشون le820 شارپ رو كه ماه ديگه وارد ميشه رو معرفي كرده:
--- داره
سيستم RGBY كه رنگ هاش بي نشظيره و هيچ تلوزويني اين رنگ ها رو نداره
120 تا 240 هرتز داره
قاب نداره و طراحيش خيلي خوبه

يكم شبيه گوشي اپل هست.
البته يك ماه ديگه وارد ميشه .
همون لينكه كه داده رو ببين متوجه ميشي چيه

t_tanhayam
08-06-2010, 16:16
البته اگه رويو كامل ميخواين اينجا رو بينيند :

erfan_abedi_CB
09-06-2010, 11:47
البته اگه رويو كامل ميخواين اينجا رو بينيند :

آره دمت گرم:10:
خيلي باحاله اين review
البته انگار اين مدلي كه قراره بياد ايران، --- نداره و time shift هم نداره
ولي بقيه فيچر ها رو داره

---------- Post added at 11:47 AM ---------- Previous post was at 11:43 AM ----------

در ادامه صحبت آقاي علي ميگم:

ايشون le820 شارپ رو كه ماه ديگه وارد ميشه رو معرفي كرده:
--- داره
سيستم RGBY كه رنگ هاش بي نشظيره و هيچ تلوزويني اين رنگ ها رو نداره
120 تا 240 هرتز داره
قاب نداره و طراحيش خيلي خوبه

يكم شبيه گوشي اپل هست.
البته يك ماه ديگه وارد ميشه .
همون لينكه كه داده رو ببين متوجه ميشي چيه

سامسونگ عزيز
مدل middle east داراي --- و Timeshift نيست فكر كنم

erfan_abedi_CB
09-06-2010, 11:56

قيمت 40 اينچش (همون كه شبيه اپل و 1 ماه ديگه مياد) 1150 دلار بود .. كلا شارپ قيمتاش خيلي مناسبه و طراحيش داره عالي ميشه
قيمت 40 اينچ LE700 هم كه تو ايران موجوده و فول ال اي ديه خيلي مناسبه. قيمتش 1.600 تومنه تو هايپر هم هست ميتوني بري ببيني

Sorena_777
09-06-2010, 14:15
ممنون برای راهنمایی دوستان :11:

ولی من فکر کنم یه چند نفر توی این سایت هستن که به شدت طرفداری شارپ رو میکنن
جریان چیه من نمیدونم:13::13::13::13::13::13:

ایا شمایی که خودتون دارید این همه تبلیغ میکنید
خودتون تلیوزیون شارپ یا گوشی یا لپ تاپی از اپل دارید:13::13:

من خودم خیلی از وقت ها میرم مطالب نارنجی رو میخونم پس لازم نیست زحمت بکشید که حرف های اون ها رو برام کپی پست بکنید ازتون خیلی ممنون ولی من توی اولین پستم خیلی صریح گفتم از تبلیغات و فن بازیو از این حرف ها خوشم نمیاد و یه راهنمایی درست و حسابی و واقعی میخوام که پس فردا پشیمون نشم:41::41:

ایا اگه من الان برم یه دونه شارپ بخرم بعد ببینم اون چیزی که من میخواستم یا اون طوری که ازش تعریف میکردن (یا میکردین چون...) نبود اون وقت شما میایید به من جواب پس میدید
:13::13::13::13:

من ادمی هستم که اگه چیزی نقصی داشته باشه خیلی سریع توی ذوقم میخوره:41::41:

پس اگر خودتون دارید استفاده میکنید بدی ها و خوبی هاش رو بگید اگرم استفاده نمیکنید و اطلاعاتی درموردش ندارید و فقط حرف توی دهن بقیه رو ظبط میکنید و بازگو میکنید ..........
ازتون تمنا میکنم اظهار نظر نکنید :42::42::42::42::42:

چون توی چند تا سایت یهو چند نفر اومدن دارن روزی چند تا پست میدن که فلان محصول عجب چیزی و........... :33::33::33:

من توی سایت مادیران هم رفتم و با پشتیبانی هم صحبت کردم و اونا خودشون هم دارن میگن یه سری از این مدلا رو خودشون تولید یا مونتاژ میکنن پس.....:41::41::41:

تازه اگر این le820 که اومده یا le920 که 2011 میاد ژاپنی هم باشه باید اول جواب خودش رو پس بده چون من زیاد توی این موارد اهل ریسک نیستم:46::46:
من واقعا معذرت میخوام اگه چیزی گفته باشم که باعث نارحتی یا دلخوری کسی بشه ولی من ادم تقریبا رکی هستم پس شرمنده:43::43::43:

خب حالا از بحث خارج نشیم:31::31::31::31::31::31::31::31::31:
.................................
من 46 -47 همه چی تموم میخوام البته بجز x450 و بعضی از فیلیپس ها چون خیلی گرون هستن
و البته کم یاب :18:
یه چیزی میخوام2- 3 تا پام بیافته:46:

amin GT
09-06-2010, 14:33
تا اونجایی که من کاتالوگهای سونی رو دیدم ...
سری NX800 فعلا فقط 52 و 60 و سری NX700 فقط 40 و 46 داره . ولی خوب سری EX700 تقریبا همه نوع رنج 32 و 40 و . . . رو داره

hassan1234
09-06-2010, 17:26
سلا چندتاسوال درموردال ئی دی های سامسونگ داشتم
1.اینکه میگن تلویزیونهای سامسونگ بازارایران اعم ازال سی دی یاال ئی دی پنلش چینیه چقدردرسته
2.ال ئی دی های سامسونگ ازنوع ال ئی دی کناری هست یافول ال ئی دی

t_tanhayam
09-06-2010, 19:44
1.اینکه میگن تلویزیونهای سامسونگ بازارایران اعم ازال سی دی یاال ئی دی پنلش چینیه چقدردرسته

در مورد چيني بودن يا نبودن بعضي اوقات دوستاني وفروشندگان محترمي افاضاتي ميكنند شما دقت نكنيد زياد
در مورد LED سمسانگ بايد بگم متاسفانه FULL LED حداقل من رويت نكردم :41:

Sorena_777
09-06-2010, 20:05
ممنون برای راهنمایی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جریان چیه من نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا شمایی که خودتون دارید این همه تبلیغ میکنید
خودتون تلیوزیون شارپ یا گوشی یا لپ تاپی از اپل دارید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من خودم خیلی از وقت ها میرم مطالب نارنجی رو میخونم پس لازم نیست زحمت بکشید که حرف های اون ها رو برام کپی پست بکنید ازتون خیلی ممنون ولی من توی اولین پستم خیلی صریح گفتم از تبلیغات و فن بازیو از این حرف ها خوشم نمیاد و یه راهنمایی درست و حسابی و واقعی میخوام که پس فردا پشیمون نشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایا اگه من الان برم یه دونه شارپ بخرم بعد ببینم اون چیزی که من میخواستم یا اون طوری که ازش تعریف میکردن (یا میکردین چون...) نبود اون وقت شما میایید به من جواب پس میدید

من ادمی هستم که اگه چیزی نقصی داشته باشه خیلی سریع توی ذوقم میخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس اگر خودتون دارید استفاده میکنید بدی ها و خوبی هاش رو بگید اگرم استفاده نمیکنید و اطلاعاتی درموردش ندارید و فقط حرف توی دهن بقیه رو ظبط میکنید و بازگو میکنید ..........
ازتون تمنا میکنم اظهار نظر نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چون توی چند تا سایت یهو چند نفر اومدن دارن روزی چند تا پست میدن که فلان محصول عجب چیزی و........... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من توی سایت مادیران هم رفتم و با پشتیبانی هم صحبت کردم و اونا خودشون هم دارن میگن یه سری از این مدلا رو خودشون تولید یا مونتاژ میکنن پس.....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تازه اگر این le820 که اومده یا le920 که 2011 میاد ژاپنی هم باشه باید اول جواب خودش رو پس بده چون من زیاد توی این موارد اهل ریسک نیستم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من واقعا معذرت میخوام اگه چیزی گفته باشم که باعث نارحتی یا دلخوری کسی بشه ولی من ادم تقریبا رکی هستم پس شرمنده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب حالا از بحث خارج نشیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................
من 46 -47 همه چی تموم میخوام البته بجز x450 و بعضی از فیلیپس ها چون خیلی گرون هستن
و البته کم یاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیزی میخوام2- 3 تا پام بیافته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza10_devil
10-06-2010, 03:13
سلام
من فردا میخوام یه lcd 32 jvc بخرم قیمتشم حدودا 750 تومنه
نظرتون در مورد lcd jvc چیه کسی باهاش اشنایی داره؟

t_tanhayam
10-06-2010, 09:05
سلام
من فردا میخوام یه lcd 32 jvc بخرم قیمتشم حدودا 750 تومنه
نظرتون در مورد lcd jvc چیه کسی باهاش اشنایی داره؟

سلام دوست عزيز يادش بخير يكي از crt هايي كه دوست داشتم jvc بود
كمپاني پيروز ژاپن( victor company of japan)
والا اطلاعات در مورد ش كمتر البته رويو ها ولي به نظر با نشون دادن و دقت رنگها مشكل داره
جز ماركهايي هست كه تو ايران كمتر سراغش ميرن و نا شناخته تر البته در برند lcd
چيزي كه توي محصولات صوتي تصويريش چالبه برام تعبيه كردن dock براي ipod توي اكثر محصولاتش

Sorena_777
11-06-2010, 10:16
من باید چی کار کنم ؟؟؟؟:46:
NX700,N800,E700,W550,B8000,LH900 کدومشون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19:
اه خسته شدم بازی ها رو که از دست دادم حالا که این طوره ممکنه بزارم برای اخر تیر یا اول مرداد:13::13:

persiantoolsbaz
12-06-2010, 08:24
ممنون برای راهنمایی دوستان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جریان چیه من نمیدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.
.
.
.
.
.
.
و البته کم یاب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیزی میخوام2- 3 تا پام بیافته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
من خودم شارپ دارم و به دوستاني كه بودجشون برسه هم پيشنهاد ميدم. اگر ميخواي عكس هم ميزارم از تلوزيون روشن كه تصويرشو ببيني . HD PLAYER هم دارم و ميتونم بهت نشون بدم چند تا تصوير اگر خواستي.
در مورد اينكه مونتاژ ماديرانه: آره ديگه. مدل قبلي هاش كلا ژاپني بود ولي تلتكست هاش و منو هاي فارسيش بعضي هاش ايراد داشت. ولي مدل هاي مونتاژ ايرانش اين مشكل ها رو نداره. مهم اينه كه پنلش ساخت كشور هاي متفرقه نيست و ژاپنيه
مشكلش : هميشه گفتم : USB نميخوره ولي من چون سينما دارم برام مهم نيست و سايزش كمه (40 فقط)

در بين مدل هايي كه داري نميخوام هيچ كدوم رو بهت پيشنهاد بدم . چون خودت ميدوني پيشنهاد من چيه.
ولي بهتون پيشنهاد ميكنم با اين هزينه اي كه ميخواي بكني سامسونگ و ال جي نگير. حيف پولته... (اين نظر منه چون هيچ وقت كره اي ها به پاي پبرند هايي مثل پاناسونيك و سوني و شارپ و پايونيير و .. نميرسن)

تو خريدت موفق باشي عزيز:10:

persiantoolsbaz
12-06-2010, 08:31

1- سامسونگ براي هر جا پنل هاي جدا ميزنه. مثلا سري هاي اروپايي كيفيت پنل هاي بالاتري دارند. براي همين پيشنهاد ميشه اگر ميخواي سامسونگ بگيريد از بانه خريد كنيد باز بهتره

2- سري هاي جديدش فول ال اي دي هستن. سري هاي قديميش EDGE يا حاشيه

t_tanhayam
12-06-2010, 08:39
1- سامسونگ براي هر جا پنل هاي جدا ميزنه. مثلا سري هاي اروپايي كيفيت پنل هاي بالاتري دارند. براي همين پيشنهاد ميشه اگر ميخواي سامسونگ بگيريد از بانه خريد كنيد باز بهتره

2- سري هاي جديدش فول ال اي دي هستن. سري هاي قديميش EDGE يا حاشيه
دوست عزيز
مطمئن هستيد سري هاي جديد full led هستند (سمسانگ)؟:18:

persiantoolsbaz
12-06-2010, 10:26
دوست عزيز
مطمئن هستيد سري هاي جديد full led هستند (سمسانگ)؟:18:

اره ديگه
آخرين سري هاش فول هستن. باز بچه هاي سامسونگ باز بيشتر در جريانند ولي c8000 اينا فول هستن.
شما كه خودت بهتر ميدوني :10:

t_tanhayam
12-06-2010, 10:56
[QUOTE=persiantoolsbaz;5050824]اره ديگه
آخرين سري هاش فول هستن. باز بچه هاي سامسونگ باز بيشتر در جريانند ولي c8000 اينا فول هستن.
شما كه خودت بهتر ميدوني :10:[/QUOTE

دوست گلم به گمانم edge led هستند و فول نيستند :10::46:

masoud.hasni1097
12-06-2010, 14:51
دوست گلم به گمانم edge led هستند و فول نيستند :10::46:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

منم شنيدم يه سري مدل هاش Full هستن. يعني خالي بندي بود؟؟؟؟

t_tanhayam
12-06-2010, 20:25
من خيلي خوشحال ميشدم فول ال اي دي هاي سمسانگ رو ميديدم :41:
مدلهاي جديد رو اينجا اقا مهدي معرفي كردند ببيينيد:

monipa
13-06-2010, 16:30
من باید چی کار کنم ؟؟؟؟:46:
NX700,N800,E700,W550,B8000,LH900 کدومشون خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19:
اه خسته شدم بازی ها رو که از دست دادم حالا که این طوره ممکنه بزارم برای اخر تیر یا اول مرداد:13::13:

سونی 46EX700 توی بانه 2.430
اگه دنبال سونی هستی دل دل نکن
برو بخر

Sorena_777
20-06-2010, 10:53
3d الجی اومده؟؟؟اگر اره پس قیمت 47 اینچش چه قدره؟؟؟

پاناسونیک و سونی چی؟؟؟ مدل های d3 اونا هم هنوز نیموده ؟؟

راست میگن که 3d سامسونگ زیاد جالب نیست منظورم مدل اولیش c7000 هستش؟؟؟؟

و اینکه شارپ داره چند جا تبلیغ میکنه( یکیش هم همین مادیران هستش) که داره تلویزیون 3d میسازه که بدون عینک بشه تصاویر 3d دید؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اخه گفتن که کنسول دستی جدید نینتندو رو که 3d هستش و بدون عینک میشه دید رو صفحه نمایش اون رو داده شارپ براش ساخته ایا این درسته؟؟؟؟؟؟

و اینکه اگه من بخوام وایسم برای اخر تابستون تا اون موقع چه چیزایی به بازار ایران میاد ( منظورم با گارانتی هستش) ؟؟؟؟؟

ممنون از جواب های شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 11:53 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

راستی قیمت های فیلیپس سری 9 هنوز بالای 4 میلیون هستش؟؟؟؟:13:

Sorena_777
21-06-2010, 10:24
سلام عرض میکنم به دوستان

من یه یکی دو هفته ای هست که دارم هر یکی دو روز یه بار میرم نمایندگی های سونی و الجی و سامسونگ

و میخواستم یه کمی از نظراتم رو این جا بگم البته من اونقدر وارد نیستم و فقط یه مدتی توی کار tv هستم پس اگر اشتباهی کردم منو به بزرگواریتون ببخشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و یه چیز دیگه من طرفدار هیچ شرکتی نیستم وهنوز خودم انتخابی برای خرید نکردم فقط خواستم نتیجه تحقیق و مشاهده خودم رو به اطلاعتون برسونم

اول به نمایندگی الجی سر زدم
sl800 ,s900,lh500,lh700 و چند مدل از پلاسما هاش که فکر کنPQ60 ,PQ70 ,PS80 یا یه جا دیم PG70
اولا که من دوتا دوتا تسست کردم اول : sl800,sl900 تصویر دوسه تا فیلم اکشن پر تحرک بود و یکی دوتا مسابقات رالی و فرمول یک واقعا sl900 ازش سرتر بود و اصلا اصلا هیچ فرقی بین 100 هرتز sl900 و 200 هرتز sl800 نبود هر دو توی هیچ کدوم از تصاویر جا نمیموندن پس از این لحاظ مشکلی نبود ولی روشنایی sl800 و بعلاوه شیشه محافظی که داشت انگار داشتی پلاسما نگاه میکردی البته از لحاظ روشنایی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و مشکی مزخرفی داشت و در نشون دادن رنگ مشکی و غلظت رنگ اصلا حرفی برای گفتن نداشت و اینکه هردو مدل زاویه دید خوبی نداشتن با اینکه این همه تعریف کردن وقتی یه کم متمایل به چپ و راست میشی بهترین تصویری رو هم که از روبه رو میگرفتی دیگه گیرتون نمیاد و این رفلکس نور فکرکنم هستش یا همون بازتاب نور بسایر شدیدی داشتن و من خونه یکی از فامیل که sl800 خریده بود و نگاهش کردم صد پله کییفیت بدتری نسیب من شد و اینگار داری توی crt نگاه میکنی البته فقط قطر خیلی کمتری داشت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جز این نازکش کردن هیچی نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی از یه طرف lh500 و lh700 جنسای تاپی بودن و واقعا از لحاظ ظاهر lh700 قشنگ بود و از لحاظ تصویر lh500 از همه سرتر بود تقریبا یعنی اول lh500 بعدش..lh700 بعدش..........sl900 و بعدش..................slh800 با توجه به فاصله نقطه های بین هر کدوم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و من خودم با LH700 با XBOX 360 و PS3 که همسایمون داره رفتم خونشون و تست کردم وقعا 100 هرتز LH700 چیزی توی تصاویر کم نمیاره شاید نه اون قدر که به چشم دید یعنی اگه یکی حواسش به بازی باشه متوجه نمیشه مگر این که همش توجه ات به تصویر و حرکات تند باشه یا یکی که باز نکنه همش به دقت دنبال کشیده شدن تصویر بگرده احتملا چیزی هم پیدا نمیکنه من که خودم هم فوتبال بازی کردم و هم ماشین سواری و چیزی هم نبود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و پلاسما هاش واقعا توی ذوقم زدن اصلا مالی نبودن یعنی ادم رو به وجد نمیاوردن خیلی شدت نور کمی داشتن پس دورشون رو خط بکشین البته به جز ps80 که گفت هنوز درست تنظیمش نکرده ولی واقعا کیفیتش از بقیه پلاسما های الجی بهتر بود خیلی هم بهتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعدش رفتم به نمایندگی های سامسونگ : متاسفانه توی خوزستان و مخصوصا اهواز نمایندگی های سامسونگ سریعا سری های جدید رو نمیارن به خاطر یه سیاست مسخره ای که دارن که اول جنسای قدیمیشون تا ته انبار خالی بشه یعنی هیچچ جنسی تقریبا روی دستشون نمونه بعد یکم یکم سری های جدید میارن پس الان اخرین چیزایی که اینجا پیدا میشه سری6 هست b690 , b6000 البته c650 هم اوردن ولی هنوز باز نکردن و از سری 7 فکر کنم فقط یکی از اون ها گفت داره براش میاد البته b7000 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس با این حساب رفتم سراغ b690
انصافا b690 به جز قیافه اش( اون قوس پایینش هست که خیلی توی ذوق خیلی ها از جمله من میزنه ولی شاید خیلی ها خوششون بیاد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقعا یه چیز معرکه هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی چیز ردیفی هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از لحاظ تصویر حتی نسبت به LH700 هم بهتره و از نظر مشکی از LH500 بهتر ولی از نظر کیفیت رنگ و دقت رنگ LH500 یه ذره بهتره بود و وقتی میخوای که تصویر رو روشنتر کنی و جزییات رو از دست ندی از LH500 یه ذره بهتر بود ( البته اینو بگم که من با این اصطلاحات اون قدر اشنا نیستم شاید کلمه اشتباهی رو بگم ببخشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
از نظر صدا LH 500 خیلی بهتر عمل کرد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و فکر کنم از نظر امکانات B690خیلی سرتره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس با این اوصاف بین این دو برای نگاه کردن تلویزیون و ....(گفتن که اسمش رو نگیم اخه خلافه ) هر دو تقریبا توی یه سطح هستن و برای گیم LH500 بهتره البته نظر شخصیم بود

بعد از همه این ها تقریبا من هر روز به سونی سر میزدم : EX500 , EX700,NX700,Z550 , W550 رو بررسی کردم

Z550 که 52 بود و اصلا نمیارزه این قدر پول بدین پاش 6800 میلیون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی تازگی ها قیمتش رو اوردن پایین شده 6170 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش گفت تا اخر تابستون هم یا تموم میشه یا اگر بمونه میدن 5500 به بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و ادم مگه خر سرشو گاز گرفته همچین پولی بده من اگر این قدر پول دستم بود که اینجا نبودم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
W550 که تعداد کمی ازش هست توی خوزستان کمتر از ده تا ولی واقعا عجب چیزی هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کیفیتش خیلی بالا هستش
ولی دیگه نو که میاد به بازار کهنه میشه دل ازار یا یه همچین چیزی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EX500 فکر کنم بهترین چیز باشه از نظر پولی که میدین 1900-2050 قیمتش به جنسش میخوره و کیفیت عالی هم داره

NX800 که فقط 40 هستش واسه همین زیاد سمتش نرفتم و بگم اصلا تفاوتی با NX700 نمیکنه البته توی 40 که زیاد مشخص نیست

حالا میرسیم به NX700 واقعا باید مقایسه رو دو طرفه کنیم یه طرف تمام خوبی ها یه طرف بدی ها :
ببنید شما اگر میخواین یه تلویزیون توپ بگیرین که خیلی دهن پر کن و اسم و رسم دار و خیلی شیک باشه و این که کیفیت عالی رو به شما عرضه کنه میتونه یکی از گزینه ها باشه ولی شما واقعا اگر از نمیاندگی بخواین بخرین 4 تومن پول میدین براش ؟؟؟
من که نه حتی با 2 تومن میدونید چرا چون این محافظی که براش گذاشتن جدا از این که کیفیت تصویر رو پایین اورده
واقعا بازتاب نور داره در حد تیم ملی داره خیلی توی چشم میزنه حتی توی محیط هایی معمولی و کم نور کافیه یه چراغی اطافش روشن باشه تا نورش رو براتون انعکاس بده میتونین برین خودتون ببینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدونم شاید چشمای من مشکل داشته باشه ولی در هر صورت نظر من اینه که ادم پولش رو از سر راه نیاورده که 4 تومن بده برای TV واقعا نباید این قدر پول خرجش کرد حداکثر 2 - 3 تا

حالا میمونه EX700 : واقعا بهترین چیز همینه البته اگر بخواین 3 تومن برای 46 بدید
من که اخر تابستون قصد خرید TV درم اگر 2.5 این حدودا شد شاید روی خریدش فکر کنم البته چیزای جدید تری هم هستن
و شاید اون موقع فیلیپس هم از خر شیطون بیاد پایین و سری 9 رو زیر 4 میلیون بدن شاید روش یه فکرایی کردم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب ببخشید که سرتون رو درد اوردم اگر نظری یا حرفی یا اصطلاح اشتباه و غلطی به کار بردم پوزش میطلبم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]