PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نيومدن سيستم عامل و ري استارت شدن پي در پي

wwm89
31-05-2010, 09:23
سلام
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
روي سيستم 2 تا سيستم عامل (هر دوش ويندوز ) نصبه كه بدون هيچ error كار مي كردن اما يك دفعه سيستم بالا نيومد در واقع با زدن power مرحله self رو رد مي كنه و به مرحله انتخاب سيستم عامل مي رسه كه با انتخاب هر كدوم مجدداً سيستم restart ميشه البته هاردو روي يه سيستم ديگه چك كردو سالمه و حتي وارد bios هم ميشه و براي نصب مجدد ويندوز وارد مراحل عادي نصب نمشه مي ره تو مرحله انتخاب ويندوز

thanks in advance
wwm89

god of war2012
02-06-2010, 19:22
روي سيستم 2 تا سيستم عامل (هر دوش ويندوز ) نصبه كه بدون هيچ error كار مي كردن اما يك دفعه سيستم بالا نيومد در واقع با زدن power مرحله self رو رد مي كنه و به مرحله انتخاب سيستم عامل مي رسه كه با انتخاب هر كدوم مجدداً سيستم restart ميشه البته هاردو روي يه سيستم ديگه چك كردو سالمه و حتي وارد bios هم ميشه و براي نصب مجدد ويندوز وارد مراحل عادي نصب نمشه مي ره تو مرحله انتخاب ويندوز

شما باید داخل منو ستاپ سیستم بوت رو روی cd rom بذارید
و از روی سی دی ویندوز سیستمتونو بوت کنید

amir_toos
10-06-2010, 11:11
مشکل از رم است اگر رم دیگه داری تست کن ببین چی میشه

samfire
11-06-2010, 23:55
مشکل از رم است اگر رم دیگه داری تست کن ببین چی میشه

احتمال قوی رم

اگه دوتا رم داری یکی شو در بیار و تست کن و برعکس کن...

.Robert Downey Jr
15-06-2010, 17:20
نه اشکال از چیزی نیست من سیستمم این طوری شده بود انقدر باهاش ور رفتم تا اینکه مادربورد و گرافیکم و هاردم سوخت اصلا سیستمت رو دیگه روشن نکن من این اتفاق 5 سال پیش برام افتاد درست یادم نیست چطوری ولی وقتی مادربورد و هار و گرافیکم رو عوض کردم درست شد .

Corvette Racing
15-06-2010, 17:58
نه اشکال از چیزی نیست من سیستمم این طوری شده بود انقدر باهاش ور رفتم تا اینکه مادربورد و گرافیکم و هاردم سوخت اصلا سیستمت رو دیگه روشن نکن من این اتفاق 5 سال پیش برام افتاد درست یادم نیست چطوری ولی وقتی مادربورد و هار و گرافیکم رو عوض کردم درست شد .

باید بایک نرم افزار مثل Pmagic سیتمو پار ثیشن بندی کنی.ومجددا ویندوز نصب کنی.