PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Internet Download Manager

armenak
30-05-2010, 18:58
سلام
مشکل جدیدی که تازگی من با IDM پیدا کردم اینه که دیگه بصورت اتوماتیک روی لینک دانلود چیزی کلیک میکنم IDM باز نمیشه دانلودر خود ویندوز باز میشه.

mehrdad38
30-05-2010, 20:06
نرم افزار رو تازه نصب كردي ؟

pcnondaily
30-05-2010, 20:38
شاید مشکل Integrate داشته باشه، برو: Options>General و چهارتا گزینه اول و تیک بزن و مرورگرهایی که می خوای تو اونها با IDM دانلود کنی، همچنین. اگه تیک دارن، تیک ها رو بردار، دوباره بزار!
:31:

joe_satriani
30-05-2010, 20:38
از توي نرم افزار دانلود منيجر ، به عنوان پيش فرض تنظيمش كن تا بشه دانلودر پيش فرض ويندوز

موفق باشيد.

armenak
30-05-2010, 20:46
نرم افزار رو تازه نصب كردي ؟

نه نصب بود درستم بود google chrome نصب کردم مجبور شدم برم تو آپشن Idm و use advance browser integration رو تیکشو بزنم که بتونم google chrome رو بشناسونم بهش.بعد که ریستارت کردم دیدم دیگه ie دیگه کار نمیکنه درواقع انگار اینترنتم قطع شده بود.بعد رفتم اون تیک رو برداشتم اینترنتم درست شد.بعد که ریستارت شد دیدم این مشکل که بالا گفتم بوجود اومده.چندبارم برنامه رو پاک کردم دوباره نصب کردم اما نشد که نشد.

mehrdad38
30-05-2010, 21:03
آقا اين موارد رو چك كن ببين درسته :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممكنه به غير از اينها مرورگر ديگه اي هم داشته باشي براي بقيه (كروم) هم همين كار رو انجام بده.

armenak
30-05-2010, 21:08
آقا اين موارد رو چك كن ببين درسته :

ممكنه به غير از اينها مرورگر ديگه اي هم داشته باشي براي بقيه (كروم) هم همين كار رو انجام بده.

آره درسته
آقا یچیزی فهمیدم
وقتی اون تیک use advance browser integration دوباره الان زدم ie دوباره از کار افتاد idm هم حتی دانلود نکرد اما تو google chrome که رفتم کار میکرد اونجا رو لینک دانلود چیزی که میزدم idm باز میشد ولی خوب گفتم دانلود نمیکرد

mehrdad38
30-05-2010, 21:27
تيك اون رو بايد برداري

---------- Post added at 09:27 PM ---------- Previous post was at 09:23 PM ----------

اينم چك كن:

اگر اينم درست بود ديگه چيزي به ذهنم نمي رسه

armenak
30-05-2010, 21:33
اینم درست بود
یکی کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:19::19::19::19:

pcnondaily
30-05-2010, 23:31
توی لیست مرورگرها، اسم IE تیک خورده؟ (محض احتیاط پرسیدم!:31:)
اگه هیچکودوم از این راه ها جواب نداد، بهتره با یه نرم افزار Uninstall مثل Advanced Uninstaller Pro پاکش کنی، سیستمو ریست کنی و دوباره نصبش کنی. اصولا دیگه نباید مشکل ساز بشه.

armenak
31-05-2010, 00:39
توی لیست مرورگرها، اسم IE تیک خورده؟ (محض احتیاط پرسیدم!:31:)
اگه هیچکودوم از این راه ها جواب نداد، بهتره با یه نرم افزار Uninstall مثل Advanced Uninstaller Pro پاکش کنی، سیستمو ریست کنی و دوباره نصبش کنی. اصولا دیگه نباید مشکل ساز بشه.

دقیقا این کارو کردم اما بازم نشد :41::41::41::41::41:

pcnondaily
31-05-2010, 09:20
دقیقا این کارو کردم اما بازم نشد :41::41::41::41::41:
والا من دیگه راه حلی به ذهنم نمی رسه. می خوای یه نسخه دیگه از IDM رو نصب کن، شاید جواب گرفتی.

nois3
14-07-2010, 18:55
دوستان
من وقتی دارم با دانلود منیجر دانلود میکنم وسط دانلود هام برق بره،بعد از روشن شدن سیستم لیست دانلود منیجرم خالی میشه چرا؟ به نظر من نباید این طور باشه!!

amirpers
29-12-2010, 07:47
دوستان من دو تا سوال داشتم كه ديگه نخواستم تاپيك جديدي باز كنم .
1) آيا ميشه تنظيم كرد كه وقتي ويندوز بالا مياد ، خود به خود شروع كنه به دانلود فايل ها ؟

2) آيا امكانش هست كه وقتي مثلا فايل X دانلودش تموم شد ، خود به خود نرم افزار بره و دانلود Y رو دانلود كنه ؟
ممنون

iceweek
29-12-2010, 08:18
دوستان من دو تا سوال داشتم كه ديگه نخواستم تاپيك جديدي باز كنم .
1) آيا ميشه تنظيم كرد كه وقتي ويندوز بالا مياد ، خود به خود شروع كنه به دانلود فايل ها ؟

2) آيا امكانش هست كه وقتي مثلا فايل X دانلودش تموم شد ، خود به خود نرم افزار بره و دانلود Y رو دانلود كنه ؟
ممنون

بله.در قسمت زمان بندی ( schedule) میشه زمان شروع دانلود را بهش داد و در لیست دانلود فایل هارا به ترتیب دلخواه مرتب کرد تا به ترتیب دانلود کنه.تعداد دانلود همزمان را هم اگر بگذارید روی 1 دیگه تک تک دانلود میکنه و میره جلو.

Masоud
29-12-2010, 08:27
سلام

سؤالاتتون در این زمینه رو در تاپیک زیر مطرح کنید :

كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها و دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40: