PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرتون درباره ویندوزهای ZDS چیه؟

alpha007
30-05-2010, 12:50
دوستان کسی از ویندوزهای سون ZDS استفاده کرده؟
چه جوریاست؟
بدون مشکله؟
سایت zds-team.com که به خاطر مشکل ویروس و اینا توسط بعضی آنتی ویروسها اجازه دسترسی بهش وجود نداره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed774
30-05-2010, 22:20
از طرف نود 32 هم سايتش بلوکه ميشه ، حتما موردي داره که آنتي ويروس ها بهش گير ميدن . احتمالا داخل ويندوز تغييراتي اعمال کرده که اطلاعات رو بصورت مخفي به سازنده ميفرسته . البته اين نظر شخصي منه ، اين همه سون هست شما بيخيال اين ويندوز بشين .

alpha007
30-05-2010, 22:55
از طرف نود 32 هم سايتش بلوکه ميشه ، حتما موردي داره که آنتي ويروس ها بهش گير ميدن . احتمالا داخل ويندوز تغييراتي اعمال کرده که اطلاعات رو بصورت مخفي به سازنده ميفرسته . البته اين نظر شخصي منه ، اين همه سون هست شما بيخيال اين ويندوز بشين .
پاساژ ایران و پایتخت پره از این ویندوز برای فروش
خیلی هم معتبر میدونن
بهر حال من که تغییر دادم و یه ویندوز دیگه نصب کردم
ولی عجیبه واقعا
سایت عجیبی هم داره
این شرکت zds خیلی مشکوکه
سایت معتبر و رسمی ای نداره

mortezaon
30-05-2010, 23:00
سلام دوست من
اين ويندوز يه ريگي به كفشش داره

.

alpha007
30-05-2010, 23:09
سلام دوست من
اين ويندوز يه ريگي به كفشش داره

.
حیف از پول بی زبون که دادم براش
حیف
حیف
آنتی ویروسهای زیادی سایتش رو خطرناک میدونن
گذشته از این خود گوگل هم اونو بلوک کرده

masoudcha
29-04-2011, 16:59
با سلام
به نظر من بهترین ویندوزها را همیشه شرکت ارتباط گستر پرشیا که به EGP معروفه ارائه میده
چون همیشه ویندوزهای 100% اصلی و بدون دستکاری را به بازار میده و در DVD ویندوزهاش هم معمولاً برنامه های کاربردی به درد بخوری وجود داره مثل درایورهای قطعات ، راهنمای نصب و غیره
این هم آدرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

H.Operator
29-04-2011, 18:00
با سلام
به نظر من بهترین ویندوزها را همیشه شرکت ارتباط گستر پرشیا که به EGP معروفه ارائه میده
سلام
درسته منم از همین شرکت دیسک ویندوزم و تهیه کردم کارش درسته.

double_a
16-10-2013, 08:32
سلام آقا من التماس میکنم اگه کسی 64 بیت zds رو داره دریغ نکنه ازم...32 بیتشو دارم عالیه سال 89 خریدم از بازار رضا 64 بیتشو پیدا نکردم

reza41
16-10-2013, 17:36
سلام
از نظر من همیشه سعی کنید ویندوزی رو تهیه کنید که نسخه بدون دستکاری باشه. تقریبا همه ویندوزهایی که دست کاری شدن یه جای کارشون مشکل داره چه ایرانی و چه خارجی.