PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه اسم ويندوزهايي اضافي رو پاك كنيم

rassool
16-04-2006, 09:42
باسلام خدمت دوستان من ويندوز جديدي نصب كردم اما هنوزاسم ويندوز قبلي هست ميخواستم ببينم كه چگونه ميشه اسم ويندوز رو پاك كرد :biggrin:

Black Hawk
16-04-2006, 09:57
كافي تو درايوي كه ويندوزت ريخدي دنبال يه فايل inf بگردي بعد اسم اشتباه پاك كن

mohammad hamed
16-04-2006, 10:31
در درایو c بوت شونده یه فایل مخفی به نام Boot.iniوجود داره که اون رو باز کن وتغییراتی که می خوای بده و اون رو سیو کن
موفق باشی

Captain Nemo
16-04-2006, 11:15
سلام
من روش دوستان رو رفتم امتحان کردم، اما بعد از اینجاد تغییرات به من یه error میداد که نمیتونه تغییرات رو ذخیره کنه.
اما با یه روش دیگه این اشکال پیش نیومد. حالا دیگه خودت ببین کدوم روش به دردت میخوره.
رو Mycomputer راست کلیک کن ، properties رو انتخاب کن، Advance رو انتخاب کن، و از اونجا از قسمت Setup And Recovery ، گزینه settings رو انتخاب کن. از پنجرۀ باز شده رو Edit کلیک کن و تغییرات رو انجام بده و بدون هیچ مشکلی ذخیره کن.
یه سری setting های جالب دیگه هم اونجا هست، اگه انگلیسیت خوب باشه خودت میفهمی باهاشون چیکار میتونی بکنی.
اگه سوالی بود در خدمتم.

masoud908
16-04-2006, 11:32
بر روي My Cumputer كليك راست كن بعدش در صفحه اي كه باز ميشه برو به تب advenced و در قسمت startup and recovery بر روي settings كليك كن در صفحه اي كه باز ميشه روي گزينه edit كليك كن بعد ديگه خودت هر كاري خواستي ميتوني انجام بدي
موفق باشيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rassool
16-04-2006, 12:27
دستتون دردنكنه دوستان :blush: saeedfarahmand0@yahoo.com
__________________________________________________ _____________________________________

حتما به اين سايت سربزنيد ضرر نميكنيد

masoud908
16-04-2006, 12:32
دستتون دردنكنه دوستان
خواهش ميكنم رسول جان
وظيفمون بوده