PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ♥♥خودتون بگید Milestone یا Desire یا N8 ♥♥

soheildolatabadi
29-05-2010, 13:21
اساتید عزیز لطفا منت بر سر ما بگذارید و راهنمایی بفرمایید
این سه مدل رو از نظر موارد زیر یه مقایسه کنید
1- جی پی اس و ساپورتشون (لطفا اینو بیشتر توضیح بدین چون در مورد جی پی اس گوشی هیچی نمی دونم. اینترنت می خواد؟ (دائم؟) پولیه؟ مجانیه؟ نقشه ها دانلود میشه؟ اصلا این چه جوریه؟)
2- اینترفیس
3- استحکام و خوش ساخت بودن گوشی
فقط همین ها برام کافیه – به بقیه مشخصات و اختلاف قیمت زیاد کاری ندارم
فقط موندم با توجه به موارد بالا، برای N8 صبر کنم یا یکی از اون دوتای دیگه رو بگیرم (می خوام چیزی باشه که یه چند سالی باهاش زندگی کنم)
از اینکه وقت میگذارید و با راهنماییتون کمک بزرگی به من می کنید یک دنیا ممنونم :11:

seyed kazem
30-05-2010, 19:25
درباره اندروید چیز زیادی نمیدونم
n8 خودش ovi map داره که نقشه با کیفیت بسیار عالی از کل ایران و شهرهای بزرگ ایران توش هست
علاوه بر اون گارمین عالیه و بعدش اسمارت کام
برای n8 صبر کن ضرر نمیکنی

total_overdose
30-05-2010, 19:31
ببین دوست عزیز این دوتا گوشی که شما باهم مقایسشون میکنی اصلا تو رده ی هم نیستن.
یکی مالتی مدیا خوب یکی بیزینس خوب .
ولی از نظر نقشه هو اینا فکر کنم ان8 بهتر باشه.
از نظر اینترفیسم خوب میلستون آندرویده و آندروید هم که عالیه ان8 هم هنوز تو بازار نیست که بخوایم بگیم ایترفیسش در کل چطوره و فقط چنتا عکس و فیلم هست:46:
راستی میلستون کیبورد کامل داره اما ان8 نه اینم دلیلی بر کاراییه متفاوت دو گوشی:46:

johnypersian1656
30-05-2010, 21:40
1- جی پی اس و ساپورتشون (لطفا اینو بیشتر توضیح بدین چون در مورد جی پی اس گوشی هیچی نمی دونم. اینترنت می خواد؟ (دائم؟) پولیه؟ مجانیه؟ نقشه ها دانلود میشه؟ اصلا این چه جوریه؟)
2- اینترفیس
فقط موندم با توجه به موارد بالا، برای N8 صبر کنم یا یکی از اون دوتای دیگه رو بگیرم (می خوام چیزی باشه که یه چند سالی باهاش زندگی کنم)
از اینکه وقت میگذارید و با راهنماییتون کمک بزرگی به من می کنید یک دنیا ممنونم :11:
سلام.من در مورد مایلستون جواب میدم چون حمید جان n8 رو کامل گفتن
1-بهترین نرم افزار google maps هست ولی نیاز به اینترنت داره , اما جاهایی رو که باز میکنین واسه دفعات بعدی از حافظه کش میاره. برنامه هایی هم داره که میتونین از نقشه ی آفلاین استفاده کنین ولی به نظر من زیاد باحال نیست:31:
2-اینترفیس مایلستون ساده هست ولی اینقدر launcher های متعدد واسش هست که اصلا یکنواخت نیست
3-این واقعا عالیه

soheildolatabadi
30-05-2010, 22:53
سلام.من در مورد مایلستون جواب میدم چون حمید جان n8 رو کامل گفتن
1-بهترین نرم افزار google maps هست ولی نیاز به اینترنت داره , اما جاهایی رو که باز میکنین واسه دفعات بعدی از حافظه کش میاره. برنامه هایی هم داره که میتونین از نقشه ی آفلاین استفاده کنین ولی به نظر من زیاد باحال نیست:31:
2-اینترفیس مایلستون ساده هست ولی اینقدر launcher های متعدد واسش هست که اصلا یکنواخت نیست
3-این واقعا عالیه

بسیار ممنون
اینطور که من متوجه شدم این جی پی اس شدیدا وابسته به اینترنته
اگه اینطوره، باید از کانکشن سیم کارتم استفاده کنم یا با ADSL و یه مودم وایرلس هم میشه؟
اگه لینک یا منبعی دارید در مورد جی پی اس که از پایه یاد بگیرم ممنون میشم معرفی کنید :11:

seyed kazem
30-05-2010, 22:58
بسیار ممنون
اینطور که من متوجه شدم این جی پی اس شدیدا وابسته به اینترنته
اگه اینطوره، باید از کانکشن سیم کارتم استفاده کنم یا با ADSL و یه مودم وایرلس هم میشه؟
اگه لینک یا منبعی دارید در مورد جی پی اس که از پایه یاد بگیرم ممنون میشم معرفی کنید :11:

نه عزیز برداشت شما اشتباهه
فقط گوگل مپ نیاز به کانکشن اینترنت داره و اون 3 تای دیگه که گفتم به خصوص ovi map هیچ نیازی به اینترنت ندارن
یاد گرفتن نمیخواد فقط کافیه برنامه مورد نظرو نصب کنی و نقشه های مورد نظرو تو محل مشخص شده کپی کنی لذتشو ببری
رو n8 که ovi map هست هیچ کاری لازم نیست بکنی کافیه با خود گوشی از طریق wifi نقشه مورد نظرو دانلود کنی خیلی سادست

soheildolatabadi
30-05-2010, 23:05
نه عزیز برداشت شما اشتباهه
فقط گوگل مپ نیاز به کانکشن اینترنت داره و اون 3 تای دیگه که گفتم به خصوص ovi map هیچ نیازی به اینترنت ندارن
یاد گرفتن نمیخواد فقط کافیه برنامه مورد نظرو نصب کنی و نقشه های مورد نظرو تو محل مشخص شده کپی کنی لذتشو ببری
رو n8 که ovi map هست هیچ کاری لازم نیست بکنی کافیه با خود گوشی از طریق wifi نقشه مورد نظرو دانلود کنی خیلی سادست

آقا من غلام ادبیاتتم!
ممنون از توضیحت. با این حساب میارزه صبر کنم (احتمالا از الآن یه دو سه ماه) تا برسه این N8 !
در مورد GPS هم کلا دوست دارم یاد بگیرم ببینم چیه. کلا در مورد IT دوست دارم همیشه یاد بگیرم.

soheildolatabadi
31-05-2010, 16:53
ببخشید غیر حرفه ای می پرسم : پس جی پی اس ربطی به ماهواره ها نداره ؟ یعنی یا آنلاین هستی یا اینکه نقشه ها رو داری و آفلاین می بینی؟ اینجوریه؟

seyed kazem
31-05-2010, 17:08
ببخشید غیر حرفه ای می پرسم : پس جی پی اس ربطی به ماهواره ها نداره ؟ یعنی یا آنلاین هستی یا اینکه نقشه ها رو داری و آفلاین می بینی؟ اینجوریه؟

نه اینطور نیست
نه این که غلط باشه در واقع درست گفتی و من فقط کاملش میکنم
gps برای مکان یابی به دو مورد احتیاج داره
یکیش همون نقشه هست که دو راه برای بدست اوردنش داری
اینترنت مثل گوگل مپ
و نقشه هایی که روی حافظه ذخیره شدن
و دوم اینکه سیستم gps باید جایی که هستی رو داخل نقشه مشخص کنه که با استفاده از ماهواره انجام میشه
مثلا الان شما تو تهران هستی و gps رو روشن میکنی گوشی با استفاده از سنسور gps خودش جایی که هستی رو میفهمه و نقشه اونجارو لود میکنه و با یک نقطه روی نقشه نشون میده که دقیق کجا هستی
امیدوارم کامل متوجه شده باشی
اگه سوالی داشتی در خدمتم :11:

soheildolatabadi
31-05-2010, 17:58
نه اینطور نیست
نه این که غلط باشه در واقع درست گفتی و من فقط کاملش میکنم
gps برای مکان یابی به دو مورد احتیاج داره
یکیش همون نقشه هست که دو راه برای بدست اوردنش داری
اینترنت مثل گوگل مپ
و نقشه هایی که روی حافظه ذخیره شدن
و دوم اینکه سیستم gps باید جایی که هستی رو داخل نقشه مشخص کنه که با استفاده از ماهواره انجام میشه
مثلا الان شما تو تهران هستی و gps رو روشن میکنی گوشی با استفاده از سنسور gps خودش جایی که هستی رو میفهمه و نقشه اونجارو لود میکنه و با یک نقطه روی نقشه نشون میده که دقیق کجا هستی
امیدوارم کامل متوجه شده باشی
اگه سوالی داشتی در خدمتم :11:

خیلی خیلی ممنون. واقعا مختصر و مفید توضیح دادی.
با این حساب، با فرض اینگه دسترسی به اینترنت سخت باشه، بین این سه گوشی (Milestone و Desire و N8) برای جی پی اس بهترین گزینه N8 هست؟

Mohammad_Ahrari
31-05-2010, 22:24
سلام دوستان

desire الانه موجوه تو بازار خودمون؟؟چنده؟؟

مایلستون رو ندیدم.هست؟؟چنده؟؟

ممنون

fire159
31-05-2010, 22:55
milestone ------- 2009
Desire ----------- 2010
n8 ------- coming soon

سه گوشي كاملا " متفاوت !
و مقايسه n8 با اون دو تا كاملا " اشتباهه .چون اولا" هنوز به بازارها نيومده دوما" مثل اون دوتا اسمارت فون نيست

2- اینترفیس

1 رو كه دوستان توضيح دادن
2 -اينترفيس گوشيهاي آندرويد تقريبا" يكيه اما htc senc ui داره كه روي ميلستون هم اجرا ميشه
3- از اين نظر موتورولا معروفه برعكس htc / و ميلستون هم كه گل سرسبده تو اين زمينه

seyed kazem
01-06-2010, 09:13
جالبه والا !
N8 اسمارت فون نیست ؟!? تعریفت از اسمارت فون چیه اصلا ؟

soheildolatabadi
01-06-2010, 09:31
دوستان عزیز از راهنمایی همتون ممنونم. دیشب فروم N8 رو کامل چک کردم. واقعا گوشی شاهکاریه. در مجموع به نظر می رسه باید صبر کنم تا شهریور - مهر ... که برسه :20:

total_overdose
01-06-2010, 11:54
milestone ------- 2009
Desire ----------- 2010
n8 ------- coming soon

سه گوشي كاملا " متفاوت !
و مقايسه n8 با اون دو تا كاملا " اشتباهه .چون اولا" هنوز به بازارها نيومده دوما" مثل اون دوتا اسمارت فون نيست

1 رو كه دوستان توضيح دادن
2 -اينترفيس گوشيهاي آندرويد تقريبا" يكيه اما htc senc ui داره كه روي ميلستون هم اجرا ميشه
3- از اين نظر موتورولا معروفه برعكس htc / و ميلستون هم كه گل سرسبده تو اين زمينه
سلام
دوست عزیز عذر میخوام اما لطفا اطلاعات اشتباه ندین:46:
ان8 یک اسمارتفونه و اتفاقا ورژن جدید سیمبیان برای رقابت با آندروید هست:46:

total_overdose
02-06-2010, 12:53
خواهيم ديد !!:5:
درست مثل كاري كه ميلستون با n900 كرد / البته n8 به مراتب رقيب بهتريه :27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سلام
باز هم که نظر شخصیتو دوست من شما میخوای بگی.
اول که در خوب بودن میلستون شکی نیست.دوما اون پشتیبانی گوگل هست که پیشرفت وسیعی داشته.سوما خیلیا هستن همین حالا هم ان900 رو بهتر میدونن.چهارما ان900 قولی برا خودش بویژه در اینترنت.پنجما ان8 یک گوشیه مالتی مدیا در کنار سیستم عامل خوبشه و خواهی نخواهی بسیار پر فروش خواهد بود و برگ برندش هم تو همینه و نه سیستم عامل چون همچین سی پیو عالی نداره فقط چیپ گرافیکیش عالیه.ششما شما باید منتظر گوشی های جدید نوکیا با میگو که میخواد با سی پیو های بسیار قوی بیاد باید با اون مقایسه بشه.
و در آخر خوشحال میشیم این هارو بزارید به دست گذر زمان:46:

*M!L4D*
02-06-2010, 22:04
درست مثل كاري كه ميلستون با n900 كرد / البته n8 به مراتب رقيب بهتريه
چیکار کرد ؟
مایلستون تا 1.7 ghz اورکلاک شد یا ان 900 ؟؟
رو مایلستون میشه یه os دیگه نصبید یا ان 900 ؟؟
:5:
دوستان با تعصب پست ندید خواهشا" !
ان 8 که مایلستونو می کنه تو slot ـه مموری کاردش(همون جیبش) :دی

behnam_n80
03-06-2010, 14:46
متعسفانه تمام حرفاتون رد میشه دوست عزیز:46:
احتیاجیم نیست براتون دلیل بیارم.هر انسان عاقلی حرفهای شمارو بخونه متوجه میشه شما با برند مشکل دارین نه با چیزه دیگه ای.:46:

از بحث بیهوده خوشتون میاد یا ....؟
من یه سری سوال نوشتم که زمینه مقایسه هس.اینا جانب داریه؟یا مشکل داشتن؟اگه میبینی n900 تو همه زمینه ها کم میاره(تز نظر من) تقصیره منه و مشکل داشتنم؟ 2تا مدل بحثشه که بهتره دقیق اگه نیازه مورد توجه قرار بگیرن نه کلی بگیم حرفیا.

total_overdose
03-06-2010, 15:07
از بحث بیهوده خوشتون میاد یا ....؟
من یه سری سوال نوشتم که زمینه مقایسه هس.اینا جانب داریه؟یا مشکل داشتن؟اگه میبینی n900 تو همه زمینه ها کم میاره(تز نظر من) تقصیره منه و مشکل داشتنم؟ 2تا مدل بحثشه که بهتره دقیق اگه نیازه مورد توجه قرار بگیرن نه کلی بگیم حرفیا.
خوب دوست عزیز شما از حرف بیهوده خوشت میاد.میای یه عیب هایی میزاری رو گوشی که نظر خودته.
کی میگه کیفیت این یکی بهتر از اونه؟ شما میگی.
کی میگه اون یکی نرم افزاراش کمه؟شما میگی.
کی میگه نوکیا هیچ وقت گوشی خوب نزده ؟شما میگی.
کی میگه قیمت این یکی با اون فرق داره ؟ شما میگی.
منم هیچ وقت کلی گویی نکردم.حتی یجار بیار که گفتن ان900 برتر نسبت به مایلستون؟
اتفاقا دوست شما کلی گویی میکنن.
و...
بحث با شما کاملا بیفایده هست دوست عزیز.
خدا به همرات:46:

Original Titan
04-06-2010, 14:49
موتو گوشي بهتريه!

~ReZa~
04-06-2010, 19:54
به نظر منم بهترین آندروئید موجود تو بازار فعلا desire است.
موتو میلستون الان دیگه قدیمی شده و خریدنش صرف نمیکنه.
پشتیبانی htc تو ضمینه آپدیت به ورژن بالاتر آندروئید و فریمویو بالا بهتر و قویتر از موتورولا است.
htc سریعتر آندروئید froyo رو به desire پورت میکنه.
ولی میلستون ممکنه اصلا نتونه نسخه اصلی froyo رو به میلستون بیرون بده به خاطر سخت افزار پایین.

Original Titan
04-06-2010, 19:58
به نظر منم بهترین آندروئید موجود تو بازار فعلا desire است.
پشتیبانی htc تو ضمینه آپدیت به ورژن بالاتر آندروئید و فریمویو بالا بهتر و قویتر از موتورولا است.
ولی میلستون ممکنه اصلا نتونه نسخه اصلی froyo رو به میلستون بیرون بده به خاطر سخت افزار پایین.
شما چنوني ميگي سخت افزار پايين انگار فرويو ويندوز سرور هست!
اصلا ربطي نداره اون چيزايي كه شما ميگي! سخت افزار مايل خيلي قديمي نيست.
پشتيباني اچ تي سي رو قبول دارم خوبه ولي براي ما ايروني ها موتو بهتر بود و با وفا تر.

fire159
04-06-2010, 21:16

موتو ميلستون قديمي شده !!!!!!!!!!!!!
خيلي جالبه
ميلستون هنوز رغيب نداره . چطور قديمي شده ؟؟
در حاليكه هنوز خيلي از دوستان در مورد خريد گوشيهايي مثل n97 -hero-satio -5800-يا ... نظر خواهي ميكنن !
اولين آندرويد ورژن 2 جهان ميلستون بود / اولين گوشي بود كه به 2.1 آپديت شد /
و سخت افزارش اونقدر قوي هست كه به 2.2 هم آپديت بشه / اين هم حرف من نيست و گوگل خودش اعلام كرده كه نكسوس و ميلستون اولين گوشيهايي هستن كه به 2.2 froyo آپديت ميشن .
ميلستون حدودا" 110-120هزار ارزونتر از desire هست و با كيفيت بهتري كه داره هنوز بهترين خريد هست .

cold398
05-06-2010, 00:37
عزيز من اصلا" از desire صحبت نكردم / و مطمئنم كه desireهم يكي از بهترين آندرويد هاي موجود در بازاره

اگه دقت كني من گفتم كه ميلستون بهترين اسمارت فون كشويي جهانه / ok/ كشويي
.
در ضمن اگه يه كم سواد داري بدون كه موتورولا يه برند آمريكاييه
.
با اينكه ميلستون 8-9 ماه قبل وارد بازار شده اما با همين desire به راحتي مقابله ميكنه
شايد فقط desire رم بيشتري داره /

--ممكنه divx/xvid رو پلير گوشي بطور پيش فرض اجرا نكنه اما اينقدر برنامه براش هست كه اين فرمتها رو به راحتي باز كنن

--شماره گيري هوشمند هر چند زياد مهم نيست اما در آندرويد2.1 اين امكان وجود داره

-- جی پی ار اسش رایگان نیست !! فكر كنم منظورت جي پي اسش باشه !!

-- دوربين شايد بهترين 5 تو اسمارت فونها نباشه اما بدترين هم نيست . به هر حال اين اسمارت فونه نه كمرافون

-- مرورگرش خيلي سريعتر از آيفونه -

-- من نظر شخصيم رو با اطلاعات كافي ميدم . شما چطور !!؟؟

و اين رو بدون كه تنها گوشي كه تونست سلطه آيفون رو بشكنه و قاتل آيفون نام بگيره همين ميلستون بود / وخيلي از ركوردهاي آيفون رو هم زد / milestone =iphone killer / اون موقع desire كجا بود !!

بله
از صحبت های بدون دلیل و منطق و همچنین متعصبانه شما استفاده کردیم .

شما از اون دسته کسانی هستین که وقتی معایب یه وسیله رو بهتون میگن باز هم از روی تعصب حرف خودتون رو میزنین .

کی گفته مرورگر ملیستون سریع تراز ایفونه ؟ سریع ترین مرورگر رو اچ تی سی دیزایر و نکسوس دارن و بعد ایفون در انتهای صحبتم لینک میزارم که بری ببینی .

بله اون جی پی اس بود و غلط لفظی بنده اشتباه گفتم .

شما که انقدر این تلفن رو دوست دارین و الکی ازش دفاع میکنین باید بدونین که زیر درب باتریش پر از نوشته چینی و اگه تشریف ببرید بازار و تلفن رو ببینید متوجه میشید که تولید چین هست . حالا کاری به درجه کیفیتش ندارم . راستی این موضوع امریکا و چین چه ربطی به سواد داشت ؟ !!!

راجه به دایویکس فرمودین که با نصب نرم افزار مشکل حل میشه ! بله شک نکنید که حل میشه ولی اینو در نظر بگیرید که 600 هزار تومن پول بدین بعد واسه این ریزه کاریا دنبال نرم افزار باشین .

در ضمن اگه موتورولا به حدی رسیده بود که به قول شما سلطه ایفون رو بشکنه هزار بار در چند قدمی ورشکستگی قرار نمیگرفت گندی رو که موتورولا با سیاست های مسخرش در 3 ماه اول سال گذشته بالا اورد کسی فراموش نمیکنه و کارشون به جایی رسید که مجبور شدن این اسمارت ها رو تولید کنن و باقیمت پایین تر عرضه کنن :31: واقعا که چه شرکت فعالی این موتورولا !!!!

برید ببینید :

johnypersian1656
05-06-2010, 01:23
واقعا آدم یه بحثای بیخودی میبینه , اینجا تاپیک مشاورس, اون دوستی هم که مشاوره میخواست فکر کنم الان دیگه گوشی رو خریده:31: تاپیک مشاوره اینکه نسبت به خواست اون دوستی که این تاپیکو زده مشاوره بدیم نه اینکه دعوا سر برند باشه, هم n900 هم مایلستون و هم گوشی ها htc به نوبه ی خودشون مزیتایی دارن, دوست داشتن یه برند هم دلیل نمیشه دیگه چشممون رو روی واقعیتا ببندیم .

هادی تا حدودی جواب داد, بهتره بری یه تحقیقی بکنی ببینی کدوم برند واسه آندروید اولین فیرمویر با پشتیبانی فارسی و عربی رو داده بدون نیاز به روت. کدوم برند اجازه داده فیرمویرهاشو به صورت آفلاین و بدون نیاز به ریکاوری مد فلش کنین.
ان شاالله که منبع این خبر هایی که موتو نمیتونه froyo رو واسه مایل بذاره یا htc سریعتر میده خودتون نیستین, آخه گوگل نسخه هایی از دروید رو توی google I/O با froyo به modder ها داده, موتو هم داره ایمیل میگیره که به محض اومدن froyo کاربرا خبر بشن.

جی پی ار اسش رایگان نیست ، دوربین بسیار بسیار ضعف داره هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ سیستم افکتینگ مرورگر اینترنتش هم که اصلا ولش کن (اسمارت فون داشته باشی اینترنت کار نکنی به چه دردی میخوره )
صد درصد این موارد تکذیب میشه.اگه منظورتون از جی پی اس motonav باشه که واسه کاربرای بعضی از کشورها روی مموری کارت برنامش هست, google map با navigation ویا نرم افزارهایی مثل maverick هم که مشکلی ندارن, میرین review سایتایی مثل گوشی شاپ رو میخونین همین میشه دیگه!!! دوربین اصلا مشکلی نداره, مخصوصا واسه فیلمبرداری, مرورگر اینترنتی هم که مشترکه و حتی operamini هم سایتهای فارسی رو برعکس آندرویدی های دیگه درست نشون میده.

از صحبت های بدون دلیل و منطق و همچنین متعصبانه شما استفاده کردیم .
ما بیشتر :27:

باید بدونین که زیر درب باتریش پر از نوشته چینی و اگه تشریف ببرید بازار و تلفن رو ببینید متوجه میشید که تولید چین هست .
واقعا؟ عزیز ممنون من به این نکته توجه نکرده بودم. داداش اکثر برندا دیگه توی چین تولید میشه اونم به خاطر صرفه اقتصادی.
حالا کاری به درجه کیفیتش ندارمد بیا!! .

راجه به دایویکس فرمودین که با نصب نرم افزار مشکل حل میشه ! بله شک نکنید که حل میشه ولی اینو در نظر بگیرید که 600 هزار تومن پول بدین بعد واسه این ریزه کاریا دنبال نرم افزار باشین .

اولا دنبال نرم افزار بودن نیست و شما بگو چند گیگ نرم افزار میخوای تا من بهت لینک بدم. دوما این فقط مشکل مایلستون نیست عزیز.

در ضمن اگه موتورولا به حدی رسیده بود که به قول شما سلطه ایفون رو بشکنه هزار بار در چند قدمی ورشکستگی قرار نمیگرفت گندی رو که موتورولا با سیاست های مسخرش در 3 ماه اول سال گذشته بالا اورد کسی فراموش نمیکنه و کارشون به جایی رسید که مجبور شدن این اسمارت ها رو تولید کنن و باقیمت پایین تر عرضه کنن :31: واقعا که چه شرکت فعالی این موتورولا !!!!

ببین عزیز دیگه داری توهین به طرفدارای برند موتو میکنیا, اولا موتو توی قسمتهای دیگه به جز تولید گوشی همیشه سود داشته, توی 3ماهه اول هم ضرر نداشته, سودش کمتر شده. اگه اسمارت فون های ارزون قیمت تولید میکنه میخواد واسه رنج های قیمت مختلف گوشی داشته باشه, نه اینکه وضعش بد باشه.نوکیا هم یه زمانی 1100 تولید کرد توی اوج سوددهیش, پس اونم اشتباه کرده. عزیز اگه میخوای کل کل کنی برو جاهایی مثل چت روم های مسنجر, اونجا میتونی پاتم بذاری روی voice !!! اینجا جاش نیست.

soheildolatabadi
05-06-2010, 01:26
تشکر از دوستانی که به صورت فعال تو بحث شرکت می کنن. من که هر لحظه دارم از شما یاد می گیرم. فقط امیدوارم بحث با ادبیات حرفه ای و به دور از تعصب بیجا دنبال بشه. بازم ممنون از همه اساتید و سروران خودم

cold398
05-06-2010, 05:30
واقعا آدم یه بحثای بیخودی میبینه , اینجا تاپیک مشاورس, اون دوستی هم که مشاوره میخواست فکر کنم الان دیگه گوشی رو خریده:31: تاپیک مشاوره اینکه نسبت به خواست اون دوستی که این تاپیکو زده مشاوره بدیم نه اینکه دعوا سر برند باشه, هم n900 هم مایلستون و هم گوشی ها htc به نوبه ی خودشون مزیتایی دارن, دوست داشتن یه برند هم دلیل نمیشه دیگه چشممون رو روی واقعیتا ببندیم .

هادی تا حدودی جواب داد, بهتره بری یه تحقیقی بکنی ببینی کدوم برند واسه آندروید اولین فیرمویر با پشتیبانی فارسی و عربی رو داده بدون نیاز به روت. کدوم برند اجازه داده فیرمویرهاشو به صورت آفلاین و بدون نیاز به ریکاوری مد فلش کنین.
ان شاالله که منبع این خبر هایی که موتو نمیتونه froyo رو واسه مایل بذاره یا htc سریعتر میده خودتون نیستین, آخه گوگل نسخه هایی از دروید رو توی google I/O با froyo به modder ها داده, موتو هم داره ایمیل میگیره که به محض اومدن froyo کاربرا خبر بشن.

صد درصد این موارد تکذیب میشه.اگه منظورتون از جی پی اس motonav باشه که واسه کاربرای بعضی از کشورها روی مموری کارت برنامش هست, google map با navigation ویا نرم افزارهایی مثل maverick هم که مشکلی ندارن, میرین review سایتایی مثل گوشی شاپ رو میخونین همین میشه دیگه!!! دوربین اصلا مشکلی نداره, مخصوصا واسه فیلمبرداری, مرورگر اینترنتی هم که مشترکه و حتی operamini هم سایتهای فارسی رو برعکس آندرویدی های دیگه درست نشون میده.

ما بیشتر :27:

واقعا؟ عزیز ممنون من به این نکته توجه نکرده بودم. داداش اکثر برندا دیگه توی چین تولید میشه اونم به خاطر صرفه اقتصادی.د بیا!! .

اولا دنبال نرم افزار بودن نیست و شما بگو چند گیگ نرم افزار میخوای تا من بهت لینک بدم. دوما این فقط مشکل مایلستون نیست عزیز.

ببین عزیز دیگه داری توهین به طرفدارای برند موتو میکنیا, اولا موتو توی قسمتهای دیگه به جز تولید گوشی همیشه سود داشته, توی 3ماهه اول هم ضرر نداشته, سودش کمتر شده. اگه اسمارت فون های ارزون قیمت تولید میکنه میخواد واسه رنج های قیمت مختلف گوشی داشته باشه, نه اینکه وضعش بد باشه.نوکیا هم یه زمانی 1100 تولید کرد توی اوج سوددهیش, پس اونم اشتباه کرده. عزیز اگه میخوای کل کل کنی برو جاهایی مثل چت روم های مسنجر, اونجا میتونی پاتم بذاری روی voice !!! اینجا جاش نیست.

من تاحالا اینجوری صحبت نکرده بودم . ولی :

بی ادبی هم حدی داره ! مخالف صحبت های بنده هستین دلیل و مدرک بیارین تا عزیزی که تاپیک زده در انتخاب دچار مشکل نشه و بتونه نتیجه بگیره .

نمیدونستم شما کارشناس اقتصادی و مالی شرکت موتورولا هستین و انقدر خوب امارشو دارین

موتورولا در سه ماه اول 2009 اماده اعلان ورشکستگی بود . چیزی نمیدونین روزنامه که میتونین بخونین !

ظاهرا شما ریویو خون هستین بنده از ابتدای صحبتم گفتم به ریویو نوشتاری اعتقادی ندارم احتمالا فارسی هم بلد نیستین .

وقتی دستگاه های کاملی تولید شده که تمام نیاز های کاربرو برطرف میکنه نیازی به اون چند گیگ نرم افزار نیست که کسی لینکشو از شما بگیره . شما اون لینکو واسه خودت نگه دار.

اون سه تا لینکی رو که دادم تماشا کنید بهتر متوجه میشید .

من میگم دیزایر بهتره و به این دلایل و فایل ریویو معتبر میدم اقا میان با بی ادبی تکذیب میکنن .

اقایون اینجا میلیستون پشمو از ایفون و دیزایر بهتر میدونن :31: و وقتی میگیم فلان گوشی بهتره بهشون بر میخوره :31:

---------- Post added at 06:30 AM ---------- Previous post was at 06:27 AM ----------

. عزیز اگه میخوای کل کل کنی برو جاهایی مثل چت روم های مسنجر, اونجا میتونی پاتم بذاری روی voice !!! اینجا جاش نیست.

راستی داشت یادم میرفت اینجا فروم و تاپیک شما نیست که به من بگی چکار کنم چکار نکنم امثال شما که موتورولا و نوکیا و اچ تی سی رو در یه حد میدونن همون بهتر که گوشی چینی دستشون بگیرن البته واسه صرفه اقتصادیش و دفاع از برند محبوبشون همون موتورولای پشمو میگم با این یکی دوتا اسمارت فونی که تولید کرده.

ببین عزیز دیگه داری توهین به طرفدارای برند موتو میکنیا, اولا موتو توی قسمتهای دیگه به جز تولید گوشی همیشه سود داشته, توی 3ماهه اول هم ضرر نداشته, سودش کمتر شده. اگه اسمارت فون های ارزون قیمت تولید میکنه میخواد واسه رنج های قیمت مختلف گوشی داشته باشه, نه اینکه وضعش بد باشه.

اینا رو سهام دارا و سرمایه گذارای موتورولا به شما گفتن ؟ من فکر نمیکنم رئسای شرکت موتورولا هم انقدر اطلاعات از سیاست های کاری شرکت خودشون داشته باشن نمیدوم شما این یه رقمو از کجا اوردین !!!

ببین عزیز دیگه داری توهین به طرفدارای برند موتو میکنیا, اولا موتو توی قسمتهای دیگه به جز تولید گوشی همیشه سود داشته, توی 3ماهه اول هم ضرر نداشته, سودش کمتر شده. اگه اسمارت فون های ارزون قیمت تولید میکنه میخواد واسه رنج های قیمت مختلف گوشی داشته باشه, نه اینکه وضعش بد باشه.نوکیا هم یه زمانی 1100 تولید کرد توی اوج سوددهیش, پس اونم اشتباه کرده.
چه ربطی داشت ؟ مثال نوکیا اصلا ربطی نداشت . ما داریم راجع به اسمارت فون صحبت میکنیم که همه مردم از اقشار مختلف نمیتونن از پس هزینه مالیش بر بیان . 1100 هم سود خودش رو داره .

cold398
05-06-2010, 06:16
اقایی که صاحب تاپیک هستین :
دوست گلم من نه اچ تی سی دارم نه موتورولا ! یه اپل 3GS دارم که نه با اچ تی سی عوضش میکنم و نه با موتورولا !ولی خداییش وقتی دیزایر رو کنار گوشیم میزارم در خیلی از موارد از گوشی من بهتره بخصوص سرعت مرورگر ، دوربین ، عکس العمل صفحه نمایش و ....باور بفرمایید هیچ تعصبیم به هیچکدومش ندارم .
من این دو مدل رو بررسی کردم و نظرمو گفتم تا صحبت های این دسته که مشاهده کردین شما رو به اشتباه نندازه .

شما هم نه صحبتهای منو قبول کن و نه سایرین رو اون لینک هایی که دادم به شما در انتخاب بهتر کمک میکنه . چون هر دو تلفن کاملا با هم مقایسه میشن اون هم به صورت تصویری ! مطمئن باشید اگر کسی اطلاعات کافی راجع به این دو مدل نداشته باشه هم با دیدن این ریویو ها میتونه تلفن برتر رو تشخیص بده .

موفق باشید .

golmohammadi
05-06-2010, 13:30
بارها در تاپیکهای مختلف گفته شده که نگه داشتن طرف یک برند فایده ای به دیگران نداره
نظر هر کسی برای خودش محترمه
لطفا رعایت کنید

johnypersian1656
05-06-2010, 23:19
کلیپ مقایسه ی مایلستون و دیزایز که تقریبا مایلستون 3 برابر بهتر از دیزایر توی اجرای این بازیها عمل کرده :

Mojtaba N87
06-06-2010, 14:23
بحث بی مورد و بی ربط به موضوع تاپیک

باز هم تعصب و کل کل و گاها توهین.

تاپیک کامل پاکسازی شد

fire159
06-06-2010, 18:32
خوب دوستان اين هم آندرويد 2.2 روي موتو درويد / ميلستون

Motorola Droid gets early Android 2.2 ROM, ready to download... now

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RaS0oL.M
06-06-2010, 19:56
بحث بی مورد و بی ربط به موضوع تاپیک

باز هم تعصب و کل کل و گاها توهین.

تاپیک کامل پاکسازی شد
واقعا نیاز بود..........:10:

fire159
11-06-2010, 11:13
دوستان عزيزاين خبر رو داشته باشين
باز هم برتري ميلستون در برابر گوشي هاي اچ تي سي nexus و evo و incredible در نبرد گرافيكي

Motorola Droid Takes Down Nexus One, EVO, Incredible in Graphics Battle

Using an app from GLBenchmark, the guys over at Android and Me] have taken the 4 big dogs of the Android world and matched them up in a head-to-head battle over graphics performance. When I say the big dogs, I mean the EVO 4G, Nexus One,"]Droid Incredibleand the 7 month old Motorola Droid. Who wins? Your Motorola Droid of course. Even with a meager 550MHz processor and just 256MB of RAM, our baby is still the best thanks to a fantastic GPU that HTC products can’t seem to compete with.
Video action:
-
در اين آزمايش كه ويدئوش هم در منبع هست آزمايشي روي برترين آندرويدهاي جهان انجام شده و هر چهار مدل در كنار هم يك برنامه رو اجرا كردن و بنچ مارك گرفته شده براي نشون دادن عملكردهاي گرافيكي .
در حاليكه به نظر مياد گوشي هاي htc خيلي قوي تر باشن اما اين ميلستون/درويد بود كه حتي با اينكه 7ماه بزرگتر از رغيباشه در اين نبرد پيروز شده !؟
بله ميلستون شما با 550mhz سي پي يو و 256مگابايت رم هنوز بهترينه و از پس 1گيگاهرتزي هاي htc به خوبي بر مياد
-

So if the original Droid can still hang with the best of them, what about the Droid 2 and Xtreme that should be out next month? Can you say, “Moto Takeover”
Oh and feel free to download the GL Benchmark app and run your own tests. Let’s see what kind of scores we can put up with our new Froyo Droids
خوب حالا كه ميلستون هنوز توانايي رقابت با بهترينها و جديدترينها رو داره پس droid2 و shadow/ xtreme ديگه چه خواهند بود!!! كه احتمالا" ماه آينده ميان بيرون .

hamidkabiri6270
11-06-2010, 11:52
2- اینترفیس
سلام

به نظر من اگه 3 ماه صبر کنی و فعلا گوشی لازم نباشی ان 8 گوشی بسیار خوبیه که تقریبا امکانات زیادی هم داره/الان 21 خرداده و ان 8 دوم شهریور ریلیز میشه.2 ماه دیگه گوشی ریلیز میشه و به نظر من تا 3 ماه دیگه قیمتش به 500 تومن میرسه.

soheildolatabadi
12-06-2010, 07:28
دوستان عزيزاين خبر رو داشته باشين
باز هم برتري ميلستون در برابر گوشي هاي اچ تي سي nexus و evo و incredible در نبرد گرافيكي

ممنون فایر جان. قبول دارم که مایلستون حرکت پر قدرتی از موتو بوده که جای بحث داره

سلام

به نظر من اگه 3 ماه صبر کنی و فعلا گوشی لازم نباشی ان 8 گوشی بسیار خوبیه که تقریبا امکانات زیادی هم داره/الان 21 خرداده و ان 8 دوم شهریور ریلیز میشه.2 ماه دیگه گوشی ریلیز میشه و به نظر من تا 3 ماه دیگه قیمتش به 500 تومن میرسه.

مرسی عزیز. والا می خواستم این ماه گوشی بگیرم ولی فعلا با همین 9500 که پنج ساله دارمش میسازم و تا اومدن N8 صبر می کنم. البته دیگه حوصله ندارم صبر کنم تا ارزون بشه. تا بیاد سریع میگیرمش

cold398
12-06-2010, 10:42

گوشي HTC Desire جايزه پرطرفدارترين گوشي سال 2010 را دريافت کرد. اين گوشي در کنگره جهاني موبايل بارسلونا معرفي شد و توسط بسياري از اپراتورها در سراسر جهان عرضه شد و در همه جا از فروش بسيار خوبي برخوردار بود. لازم به ذکر است که گوشي HTC Desire با عنوان جواهر دو قلوي Nexus one نيز نام برده مي شود.

t2download
16-06-2010, 08:30
N8 که هنوز نیومده ولی معلومه از همه سرتر باشه :46: