PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشاوره: دایورت همراه اول 912 به ایرانسل 938 ?!~!؟

DaRiOuShJh
29-05-2010, 11:49
دوستان و اساتید خسته نباشید

من برای استفاده از اینترنته ایرانسل یه سیم کارته ایرانسل برای این گوشیم گرفتم

حالا میخوام اون 912 م رو هم دایورت کنم روی این ایرانسله که زنگ خورد رو این بخوره

منتها چند تا سوال داشتم:

1. وقتی که دایورت میشه یه خط تلفن هاش مشکلی نداره ولی مسیج هاش باز روی همون خط میاد! یعنی باید روی یه گوشی دیگه هم خط دایورت شده هنوز باشه تا sms هاش رو دید! راهی نداره اینا هم دایورت شه؟

2. کسی هزینه ی دایورت 912 به 938 رو میدونه؟ و اینکه هزینش روی کدوم حساب میشه؟ 912 یا 938؟

3. این ایرانسل سرویسی نداره که مثلا اگر روی 912 م اس ام اس یا میس کالی چیزی افتاد و توی دایورتش مشکلی پیش اوم با مسیج اطلاع بده؟
چون دیشب دیدم که وقتی miss call براش افتاد یه sms ائمد که فلان ساعت از فلان تلفن بهش زنگ خورده

اگر نکات دیگه ای هم میتونید اضافه کنید ممنون میشم

موفق و موی باشید
داریــــــــــــوش

vahid_vaezinia
29-05-2010, 15:44
داریوش بابا از این سرویس های رویایی همراه اول استفاده کن ! من با همونا گوشی رو آپدیت کردم !
الان اینترنت با هون 912 بهتر می صرفه !

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یه نگاه بنداز شاید نظرت رو عوش کرد !
فکر دایورت کردن هم نمیخواد بکنی !

شـــــاد بــــــــاشی
وحــــــــــــیــــــــــ ــد

DaRiOuShJh
29-05-2010, 16:08
ممنون برادر
اونم آره از اونم سود میجوییم
ولی تنها برای اپدیت نمیخوام
از طرفی هم من نصفه هفته رو شهرستانم
ایرانسل هزینه ی جابجایی نداره

iman_s
29-05-2010, 23:07
باز بدون مشورت رفتی سیمکارت گرفتی.برای اینترنت فعلا همراه اول خیلی بهتره.
دایورت کردن فقط واسه تماسهای صوتی هست و sms ها دایورت نمیشه.
هزینه اش هم مثل تماس عادی هست.مثلا اگه یکی به خط همراه اولت زنگ بزنه و خط همراه اول تو روی ایرانسل دایورت شده باشه واسه طرفی که زنگ زده هزینه تماس با همراه اول میفته ولی برای خط همراه اول تو هزینه تماس با ایرانسل اضافه میشه.
همراه اول هم از این جنگولک بازیها نداره و این اینترنتهای رویاییش اولین تکونی هست که به خودش داده.

DaRiOuShJh
01-06-2010, 19:10
مرسی برادر
حالا اینکه باز گرون نبود! یه چیزی تو مایه های نون خشک بده ایرانسل بگیر بود!×!:31:

ولی مسنکه حق با شماست
من اینو نگاه کردمش!×! 300 تومنی مسنکه کم کرده! چه برسه یه مقدار باهاش دست به تکنولوژی بشم!

تازه رسیدم تهران من
یه نگاهی به این لینک سره فرصت بندازم ببینم چه خبره