PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با recovery manager لب تاپ hp

archipay
29-05-2010, 11:09
با سلام خدمت دوستان من يه مشكل با recovery ويندوز اورجينال لب تاپ hp pavilion dv6 1125ee دارم. ويندوز اورجينال خود لب تاپ ويستا بود و من روش 7 ريختم. برنامه recovery manager از ليست نرم افزارام رفت كه فكر كنم طبيعي باشه. الان با اين ويندوز 7 تو اتوكد و كلي برنامه ديگه مشكل دارم و تازه بعضي devces مثل كليدهاي مولتي مديا بالاي كيبرد هم درست كار نمي كنند. خواستم بر گردونم به ويستا اورجينال اما رو setup وقتي f11 رو ميزنم recovery manager بالا نمياد و بازم ويندوز 7 بالا مي ياد. راهنمايي كنيد لطفا". در ضمن پارتيشن recovery هم به نظر سالم و دست نخورده مياد.

roozbeh1369
30-05-2010, 18:03
با سلام خدمت دوستان من يه مشكل با recovery ويندوز اورجينال لب تاپ hp pavilion dv6 1125ee دارم. ويندوز اورجينال خود لب تاپ ويستا بود و من روش 7 ريختم. برنامه recovery manager از ليست نرم افزارام رفت كه فكر كنم طبيعي باشه. الان با اين ويندوز 7 تو اتوكد و كلي برنامه ديگه مشكل دارم و تازه بعضي devces مثل كليدهاي مولتي مديا بالاي كيبرد هم درست كار نمي كنند. خواستم بر گردونم به ويستا اورجينال اما رو setup وقتي f11 رو ميزنم recovery manager بالا نمياد و بازم ويندوز 7 بالا مي ياد. راهنمايي كنيد لطفا". در ضمن پارتيشن recovery هم به نظر سالم و دست نخورده مياد.

میتونی نرم افزار recovery manager رو از سایت hp دانلود کنی و نصب کنی بعد میتونی سیستم رو ریکاوری کنی
به شرطی که درایو ریکاوری رو دست نزده باشی

edris_3d
18-11-2012, 16:17
اگه درایو D رو Shrink نکردی برو Manager روی درایو D کلیک راست کن و بزن Activate یا یه همچین چیزی !
اگه از D با shrink درایو ساختی باید از بیین ببریش ، درایو هم primary بکنیش (با نرم افزاری که برای بوت ، هاردت رو بشناسه چون HP دیگه IDE نیست یا اگه جدیده با BUIS تغییر میدیش)
ضمنا توی تایپک های خارجی هم در مورد تعمییر درایو ریکاوری بادستورات DOS چیزی خونده بودم که قالبا نرم افزار ، کار داس رو میکنه .
اگه کامپیوتر خوندی ، تایپک ها رو بخون ، چون من نه وقتش رو دارم و نه حوصله ش رو ، چون باید با دقت مطالعه کنی میگم !
یه کار دیگه اینه که بری نمایندگی DVD بکاپ بگیری بنصبی ، قبلش البته باید از D یه کپی بکاب گرفته باشی ؛ بعد از نصب یارو DVD ی ، نرم افزار HP Recovery Manager گیرت میاد ، بکاب D رو برمی گردونی ، HP Recovery Manager رو اجرا کن و ... .