PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >> مشکلات نرم افزاری Asus N Series <<

hossein1111
29-05-2010, 08:56
سلام
لپ تاپ من ASUS X64JV-JX116 هست با این مشخصات :

CPU: INTEL i5-430M 2.26 Ghz
RAM: 4GB DDR3
HDD: 640+ GB SATA
LCD: 15.6" Diagonal High Definition - LED
VGA: Nvidia Geforce GT 325M 1GB

من روش ویندوز سون 32 بیت نصب کردم ، و خیلی باهاش مشکل دارم !! این Nvidia Optimus مارو بیچاره کرده ! خیلی از بازیا کارت گرافیک انویدیا رو نمیشناسن و اجرا نمیشن مثل pes2010 , gta IV !! آخرین درایوراشم از سایت انویدیا گرفتم و نصب کردم

حالا اوناییم که میشناسم من انتظار خیلی بیشتری داشتم از این لپ تاپ ، مثلا بازی های cod 6 , nfs shift رو اجرا میکنه ولی خیلی با تنظیمات گرافیکی پایین ! من دوستم dell 1557 داره با گرافیک 4750 که به مراتب از انویدیا ضعیف تره ولی cod رو روون تر از من اجرا میکنه !

در ضمن چرا نمرات سون اینقدر کمه :

Processor 6.2
Memory 5.5
Graphics 4.3
Gaming Graphics 5.2
Primary Hard Disk 5.7

بخصوص گرافیک و گیمینگ گرافیک ، باز هم با لپ تاپ همین دوستم که مقایسش کردم گرافیک و گیمینگ گرافیکش خیلی بالاتر از من بود ، در ورتی که گرافیکش ضعیف تره !!!!

قضیه چیه؟

حالا مثلا کلی تحقیق کردم رفتم این لپ تاپ رو خریدم و پشیمونم ، اگه تحقیق نمی کردم چی میشد :دی !

hossein1111
29-05-2010, 11:43
دوستان خواهشا جواب بدن...

piroooz
29-05-2010, 12:00
به نمرات ویندوز که هیچ حسابی نمیشه کرد...
ویندوز ارجینالش Seven 64 بیت بوده؟
الان تو Device Manager همه چیز او کی هست ...
با این گرافیک باید GTA IV را مثل هلو اجرا کنه ...
شما درایور را از خود سایت ایسوس بگیرید ببینید فرقی میکنه

amd>intel
29-05-2010, 12:03
اپ دیت ویندوز و نسخه دایرکت ایکس و نصب درایور از سایت NVIDIA . اول با این شروع کنید

hossein1111
29-05-2010, 13:43
به نمرات ویندوز که هیچ حسابی نمیشه کرد...
ویندوز ارجینالش Seven 64 بیت بوده؟
الان تو Device Manager همه چیز او کی هست ...
با این گرافیک باید GTA IV را مثل هلو اجرا کنه ...
شما درایور را از خود سایت ایسوس بگیرید ببینید فرقی میکنه

ارجینالش که داس بود!
تو Device Manager همه چیز اوکیه
درایور ایسوس تو دی وی دی همراهش بود نه فرقی نمیکنه ! مشکل اینه که گرافیک برای بازی سوییچ نمیشه ، تو فوروم انویدیا هم رفتم این مشکل همه بود !! اینم از تکنولوژی جدید optimus .... خیلی ضد حاله.....

این دوستانه دیگه ای که سری n دارن ، n61jq , jv کوشن پس ؟؟؟ اونا این مشکل رو ندارن مگه ؟

hossein1111
12-08-2010, 00:15
از این موضوع که خیلی وقته گذشته و دوستانی که مشکل داشتن 100 درد مشکلشون برطرف شده ، فقط خواستم اینو بگم که باعث گمراهی کسی نشه این تاپیک ، که با اومدن درایور جدید انویدیا مشکل کاملا برطرف شده ، و لپ تاپ هیچ مشکلی نداره و از همه لحاظ عالیه . :46: :40:

M E H R A N
12-08-2010, 00:46
از این موضوع که خیلی وقته گذشته و دوستانی که مشکل داشتن 100 درد مشکلشون برطرف شده ، فقط خواستم اینو بگم که باعث گمراهی کسی نشه این تاپیک ، که با اومدن درایور جدید انویدیا مشکل کاملا برطرف شده ، و لپ تاپ هیچ مشکلی نداره و از همه لحاظ عالیه . :46: :40:

بعدا خواستی ویندوز عوض بکنی. 64 بیت نصب کن و بعد از نصب درایو ها و آپدیت امتیاز ویندوز رو نگاه کن. اگر امتیاز رم و گرافیک بالاتر از اینی که هست نرفت یک فکری به حال رمت بکن. احتمالا از برند خوبی در رمها استفاده نشده و یا سرعتش پایینه. اگر رم رو ارتقا بدی گرافیکت هم به همان اندازه خود به خود تقویت میشه.

این ویندوز 64 بیتی هست با 4 گیگ رم 1066 اما از برند سامسونگ.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mostafanfs
18-10-2010, 20:48
سلام دوستان من در مورد انتخاب لپتاپ مشکل دارم. من یه لپتاپ با همین مشخصاتی که دوستمون دارند میخوام. i5 و 4G DDR3 و گرافیک هر چی بود (منظورم خود اینتل نیست) . در ضمن حدود 1 تومن
یه بررسی کردم دیدم Dell و MSI و ASUS و Acer تو این مایه ها چیزای خوبی دارند. از Dell که خوشم نمیاد. زیاد دست توش رفته. خیلی کاستومایز شده هستش. بیشتر نظرم روی Asus هستش. گارانتی خوبی هم داره.
جناب hossein1111 میشه تجربیاتتون رو بگید ؟ و احتمالا مشکلات لپتاپ رو اگه مشکل خاصی هست.

mostafanfs
04-11-2010, 13:38
سلام دوستان
من ASUS N52JV-EX381 گرفتم.
راستی M E H R A N جان یه سوال. چطوری فهمیدی رم از چه برندی هستش ؟
کلا چطوری میتونم بفهمم قطعات لپتاپ مال چه برندی هستند ؟
مثلا هارد و رم و ....
اول اسم هاردم ST اومده .

mehrdad_a
09-11-2010, 12:27
سلام دوستان من در مورد انتخاب لپتاپ مشکل دارم. من یه لپتاپ با همین مشخصاتی که دوستمون دارند میخوام. i5 و 4G DDR3 و گرافیک هر چی بود (منظورم خود اینتل نیست) . در ضمن حدود 1 تومن
یه بررسی کردم دیدم Dell و MSI و ASUS و Acer تو این مایه ها چیزای خوبی دارند. از Dell که خوشم نمیاد. زیاد دست توش رفته. خیلی کاستومایز شده هستش. بیشتر نظرم روی Asus هستش. گارانتی خوبی هم داره.
جناب hossein1111 میشه تجربیاتتون رو بگید ؟ و احتمالا مشکلات لپتاپ رو اگه مشکل خاصی هست.

دوست من من مجله پی سی مگزین که خیلی معتبره ماه اکتبر رو که میخوندم لب تاپ Asus رتبه اول رو آورد و برای استفاده تایم بالا پیشنهاد شد به لحاظ خنکی و این واسه من خیلی جالب بود در ضمن خدمات و گارانتی بسیار خوبی هم داره در ضمن من خودم HP دارم ولی الان بخوام بخرم Asus میگیرم

payam7048
29-06-2015, 14:51
سلام به دوستان عزیز.من ASUS N56 JK دارم و با یه نرمافزار مهندسی بنام تکلا (X-STEEL) که یه نرم افزار گرافیکیه کار میکنم.نمیدونم چرا میخوام باهاش اتصال کامپوننت ایجاد کنم یه چند لحظه صبر میکنه وبعد اون رو اجرا میکنه بد جور رو مخه.در حالی که گرافیک من آپدیت هست وباهاش انواع بازیهارو راحت اجرا میکنم واین مشکل رو یکی دیگه از دوستام هم که یه مدل ایسوس دیگه داره هم دچارشه.همین نرم افزار روی PC محل کار و روی یه لپ تاپ LENOVO G50-80 نصب کردم که گرافیک هردو شون از مال من خیلی پایینتره وATI هست وجواب میده ومشکلی نیست.خلاصه گیج شدم.با گرافیک اینتلم نرم افزارو باز میکنم تو این زمینه مشکل دارم با گرافیک GFORCE GTX 850 هم همونه.نمیدونم کسی هست منو راهنمایی کنه.