PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Windows 7 Ultimate x86 Updated 20 May 2010

Dreamland
28-05-2010, 21:42
با سلام خدمت دوستان عزیز...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود ویندوز 7 نسخه آلتیمیت ویرایش 32 بیتی به روز شده تا 20 می 2010

Windows 7 Ultimate x86 Updated 20 May 2010

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ویژگیهای این ویندوز:
- به روز شده تا 20 می 2010
- بدون هیچ گونه دستکاری و فایل و تم و برنامه اضافی
- بدون اعمال کرک در حین نصب (بعضی کرک ها با بعضی سیستمها مشکل دارند و بعد از نصب نسخه کرک شده ویندوز بالا نمی آید)
- قابلیت آپدیت از سایت مایکروسافت
- قابلیت Activated شدن بدون مشکل با استفاده از کرک های جدید
و ....

به همراه این ویندوز تنها کرکی که ویندوز را به طور واقعی (دریافت تائیدیه از سایت مایکروسافت) جنیون می کند قرار داده شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاد ، سلامت و همیشه موفق باشید♥♥♥

Dreamland

89/03/07

منبع : سافتــــــــگذر

saeed774
28-05-2010, 22:14
مرسي رفيق ولي سافت گذر زرنگ تر از اين حرفاست . اين لينک ها با وجود اينکه لينک هاي اعضاي ويژه هست ولي بايد با نام کابري هر فردي که عضو ويژه هست امکان دانلود فراهم بشه . يعني فکر کنم فايلي به دانلود منيجر فرد ويژه فرستاده ميشه تا لينک ها کار بکنند.
من خودم عضو ويژه هستم و اين لينک ها با وجود اينکه مثه لينک هاي سايتش هست کار نميکنه ولي وقتي از خود سايت سافت گذر دانلود ميکنم کار ميکنه .

alpha007
28-05-2010, 23:50
خوب بود قبلش یه چک میکردی
برای ما کهنه کارا دیگه افت داره با خطای عدم دانلود روبرو بشیم
لینک که میدیم دیگه خودش باید بره:31:

Dreamland
29-05-2010, 04:35
لینک تصحیح شد !

join me
29-05-2010, 14:39
مرسي رفيق ولي سافت گذر زرنگ تر از اين حرفاست . اين لينک ها با وجود اينکه لينک هاي اعضاي ويژه هست ولي بايد با نام کابري هر فردي که عضو ويژه هست امکان دانلود فراهم بشه . يعني فکر کنم فايلي به دانلود منيجر فرد ويژه فرستاده ميشه تا لينک ها کار بکنند.
من خودم عضو ويژه هستم و اين لينک ها با وجود اينکه مثه لينک هاي سايتش هست کار نميکنه ولي وقتي از خود سايت سافت گذر دانلود ميکنم کار ميکنه .
چون سافت گذار جز 100 سایت برترپر بازدید شده این هدیه رو به تمام کاربر ها داده که این ویندوز رو حتی اگر عضو ویژه نباشند دانلود نمایند /و در ضمن مثل اینکه این ویندوز توی گیم ها عملکردی ضعیفی داشته
:40::40::40:

alpha007
29-05-2010, 17:58
چون سافت گذار جز 100 سایت برترپر بازدید شده این هدیه رو به تمام کاربر ها داده که این ویندوز رو حتی اگر عضو ویژه نباشند دانلود نمایند /و در ضمن مثل اینکه این ویندوز توی گیم ها عملکردی ضعیفی داشته
:40::40::40:
مگه این ویندوزی که گذوشته با ویندوزهای معمول بازار چه فرقی داره؟
چه چیزی مازاد یا کم داره که میگید تو گیم ضعیفه؟