PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک مخصوص بازی Guild 2

MobinS
27-05-2010, 23:43
با سلام
داشتم دنبال این بازی می گشتم توی فروم ، دیدم چنین تاپیکی پیدا نکردم ، واسه همین گفتم یک تاپیک بزنم تا همه ی بحث ها همین جا بشه.
این بازی یک بازی شبیه سازی شده از قرون وسطی است که شما کنترل یکی از خاندان ها را در دست می گیرید. شما شخصیت خود را در این جهان قدرتمند می کنید ، پیشرفت می کنید و خاندان خودتونو گسترش می دین. پایه اصلی بازی بر اساس خود بازیکنان است . در این بازی چهار نوع شخصیت - تاجر ، دزد ، کشاورز و سکولار- وجود دارد. کشاورز ها مزرعه می سازند ، نانوایی می سازند ، میخانه درست می کنند و کشاورزی و دامپروری می کنند. تاجران از محصولاتاولیه کشاورزان ابزار وسایل زینتی مانند طلا و جواهرات ، اسلحه ، مانند شمشیر و گرز و صد ها چیز دیگر می سازند. کلیساها و بیمارستان ها دست سکولار ها هستند . و دزد ها در شغل های ، راهزنی ، مزدوری ، جیب بری ، آدم دزدی و از راه دزدی در دریا ها پول بدست می آورند. شما باید در بازی خودتان را در همه جهت پیشرفت بدید. با توجه نوع شخصیتی که انتخاب کردید کارگاه خودتون رو بسازید ، در سیاست قدم بگذارید ، وارد شورای شهر شوید و در مرحله ی آخر حتی پادشاه شهر خود شوید و مردم را تبعید کنید. قدرت حمله وری یاد بگیرید و دشمنان خود را نابود کنید ، مدرک جمع کنید و از دشمنانتان در دادگاه شکایت کنید و آن ها را تا پای چوبه ی دار همراهی کنید. زن بگیرید و بچه دار شوید و خاندان خود را قدرتمند سازید ، لقب بالاتری برای خودتان کسب کنید و کلاس خاندانتونو بالا ببرید ، خانه ی محل زندگیتونو به امارتی اشرافی تبدیل کنید و برای پیشرفت و کسب رای به دیگران رشوه دهید و هزاران راه دیگر بکنید. این بازی یکی از کامل ترین بازی هایی است که تاریخ بازی ها بهچشم دیده است ، ولی دلیل این که شهرتش خیلی زیاد نیست داشتن بیش از حد باگ است. بار ها اتفاق خواهد افتاد که خانتان خراب شود ، راهش مسدود شود ، کالا ها را مجانی به بازار بفروشید و یکی از ضخصیت ها بی خودی بمیرد. ولی بدانید ارزششو داره ، حتما این بازی رو بازی کنید و اونو ادامه بدید و مواضب باشید که معتاد اون نشید.
اینم چند عکس از بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza-kabir
03-11-2014, 02:45
آقا تو رو خدا یا لینک دانلودشو یا سی دی شو اگه دارید بدید ما بخریم ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده توروووووووووووووووووووووو وو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا:n02:
reza_kabir92@yahoo.com
09366504031:n02:

ali-u
03-11-2014, 07:18
آقا تو رو خدا یا لینک دانلودشو یا سی دی شو اگه دارید بدید ما بخریم ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده توروووووووووووووووووووووو وو خدااااااااااااااااااااااا اااااااااا:n02:
reza_kabir92@yahoo.com
09366504031:n02:

The Guild 2 Renaissance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Artam01
03-11-2014, 10:38
نسخه ی جدیدترش نیامده دیگر؟

ali-u
03-11-2014, 11:27
نسخه ی جدیدترش نیامده دیگر؟

نسخه 3 قرار سال 2016 بیاد

The Guild 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza-kabir
03-11-2014, 13:52
دوستان میشه لینک نسخه دارینوسشو بدید یا حتی ادرس یا سایتی که بشه خردیش چون من رفتم تو سایت دارینوسم نداشتش خواهشن جواب بدید ممنون

reza-kabir
03-11-2014, 13:59
دوستان میشه لینک نسخه دارینوسشو بدید یا حتی ادرس یا سایتی که بشه خردیش چون من رفتم تو سایت دارینوسم نداشتش خواهشن جواب بدید ممنون

reza-kabir
03-11-2014, 15:19
The Guild 2 Renaissance ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali-u
03-11-2014, 18:03

The Guild 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza-kabir
04-11-2014, 23:03
دوستان من DVD این بازی رو میخوام نسخه فارسیش خواهشن یکی لینک فروشش رو بهم بدید یا لینک دانلودش ممنون میشم کپسول فارسیش رو نمیخوام ممنون

ali-u
04-11-2014, 23:35
دوستان من DVD این بازی رو میخوام نسخه فارسیش خواهشن یکی لینک فروشش رو بهم بدید یا لینک دانلودش ممنون میشم کپسول فارسیش رو نمیخوام ممنون

دوست عزیز
شما می تونی اول نسخه زبان اصلی رو از دارینوس دانلود کنی بعد کپسول فارسی بازی رو بخری

نسخه اصلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])