PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه براي راه اندازي وبكم

h1and1saman
27-05-2010, 20:32
سلام نمي دونم جاي اين سوال يا درخواست درسته يا نه اگه نه از همه دوستان عذر مي خوام
من تازه يه كافي نت راه انداختم ولي از وبكم هايي كه براي سيستم ها گرفتم فقط يكيش كار ميكنه نميدونم بايد چي كار كنم
سيستم هام 2 نوع مادربورد دارند MSI-ECS كه چندتاشون MSI و چندتاشونECS-وبكم هايي رو كه بهم دادن همهشون يه جوره
سوال من اينه كه چرا فقط تو يكي از سيستم ها وبكم كار ميكنه(منظورم از كار كردن تو ياهو مسنجره)مي خواستم بپرسم آيا بايد برنامه خاصي رو نصب كنم تا كار كنه اگه آره پس چرا اون يدونه همين جوري داره كار ميكنه و بقيه نه؟
منتظر جوابم از دوستان خواهش ميكنم گه جوابو مي دونند راهنمايي كنند

h1and1saman
27-05-2010, 21:41
كسي نبود بابا من از p30world انتظار دارم -بروبچس يه كمكي كنيد دعاتون مي كنم

h1and1saman
27-05-2010, 22:02
و من همچنان چشم انتظار كه شايد فرجي شد و كسي گذري داشت رد ميشد خواست يه جوابي بده-مديران شما حداقل جواب بديد خوبيت نداره كاربران p30world برن جاي ديگه دنبال جواب سوالاشون برگردن
منتظرما دوستان
فقط بگيد براي كار كردن وبكم در ياهو مسنجر نياز به برنامه خاصي هست يا نه؟

xeNociDe
28-05-2010, 07:06
همونطور که خودتون گفتید جای این تاپیک اینجا نیست این ها مربوط به مباحث نرم افزاری میشه تنها نرم افزاری که یاهو برای وبکم زده نرم افزار ضبط تصاویر وبکم هست نه اجرای اونها...
موفق باشید...:40:

joe_satriani
28-05-2010, 10:25
آيا درايور مربوط به وبكم ها رو نصب كرديد يا خير؟

h1and1saman
28-05-2010, 20:10
نه-مگه بايد درايور خاصي نصب كنم-روي وبكم ها هيچ سي دي به من نداده-اگه بايد مي داد بگو برم پدرشو دربيارم نمي دوني چقدر ور رفتم ولي نشد

h1and1saman
29-05-2010, 17:48
joe_satriani جانم من اگه اومدی یهندا بده نیاز دارم-رو وبکم دو تا نوشته بیشتر نیست یکی نوشته paradise و یکی دیگه برچسب زده TXR حالا من از کجا درایور اینا رو پیدا کنم اگه سایتی چیزی می دونی لطفا کمک کن یه دنیا ممنون

joe_satriani
30-05-2010, 20:47
دوست عزيز والله همچين اسمي تاحالا نشنيدم
اما چند تا سوال
آيا وقتي به پورت يو اس بي نصب ميكنيد بهتون پيغام ميده كه دستگاهي نصب شده يا خير؟!

h1and1saman
17-11-2010, 13:37
بله دوست عزیز -هرچند راهشو پیدا کردم -یه راه کاملا بی ربط ولی جواب داد-اومدم بگم تااگه دوست دیگه ای این مشکلو داشت بتونه کمکیباشه
با نصب برنامه K-Lite Codec Pack درست شد البته قبلا ورژنپایینشو نصب میکردم ولی با نصب ورژن بالاتر درستشد و دارن کار میکنند از همه دوستان ممنون