PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ADSL شرکت مخابرات / آی پی کانفیگ مودم هر بار صفحه ی کانفیگ یک یوزر را باز میکنه!

Hamid69
27-05-2010, 16:00
سلام.
من هرموقع که آی پی 192.168.1.1 را وارد میکنم هر بار کانفیگ یه مودم را نشون میده.یه بار دی لینک که مال خودمه ، یه بار آلفکس ، تی پی لینک و ... . در واقع هر بار صفحه ی کانفیگ یکی از یوزرها را برام باز میکنه.
حالا سوالم اینه که آیا این مشکل امنیتی محسوب میشه؟
و آیا با این روش کسی میتونه از اینترنت بقیه یوزرهای شبکه استفاده کنه؟

mehrdad38
27-05-2010, 16:08
خود مخابرات گفته تو سيستم ما هيچ كس نمي تونه همچين كاري كنه ديگه من نمي دونم آيا راست مي گن يا نه .

Hamid69
27-05-2010, 16:20
اینکه از اینترنت بقیه استفاده کنه ؟ یا مشکل مودم؟
منظورم اینکه کدوم رو رد کرده؟
شما خودت مشکل مودم را تاحالا بهش برخوردی؟

mehrdad38
27-05-2010, 16:33
منظور من استفاده از اينترنت ديگران هست بله.

عين عبارت گفته مخابرات " توجه داشته باشید این نام کاربری (يوزرنيم) فقط برای کامپوتر شما معتبر است و روی خط ADSL دیگری کار نمی‌کند."

نه من در ارتباط با مودم اصلا مشكلي نداشتم چه برسه به اين نوع مشكل.

roteal2007
27-05-2010, 17:47
اینکه از اینترنت بقیه استفاده کنه ؟ یا مشکل مودم؟
منظورم اینکه کدوم رو رد کرده؟
شما خودت مشکل مودم را تاحالا بهش برخوردی؟

جواب در تاپیک مربوطه داده شده

قفل شود

KING_DESIGNER
27-05-2010, 18:16
عزیز جان این یه مشکل امنیتی هست
شما اگر به داخل ورک گروپ سیستمتون هم وارد بشید لیست بقیه سیستمهای مخابرات رو میبینید حتی میتونید از فولدرهایی که به اشتراک گذاشته شده برای خودتون چیز میز!! بردارید!!! دی:
پس بجنب تا دیر نشده
فعلا هم صداشو در نیار
در ثانی کسی هم از اینترنتت استفاده کنه مگه حالا چیزی یمشه اینترنت که نامحدوده فکر میکنی حجمیه که زود تموم بشه
فعلا بچسب به هارد مردم !!! :دی

mojikavedoust
27-05-2010, 19:44
سلام.
من هرموقع که آی پی 192.168.1.1 را وارد میکنم هر بار کانفیگ یه مودم را نشون میده.یه بار دی لینک که مال خودمه ، یه بار آلفکس ، تی پی لینک و ... . در واقع هر بار صفحه ی کانفیگ یکی از یوزرها را برام باز میکنه.

من هم به همچین مسئله ای بر خوردم.

Exir
27-05-2010, 21:40
سلام.

شما به مودم دیگر مشترکین مخابرات منطقه خود متصل میشید.

این یک مشکل امنیتی که باید رفع بشه.

یکی دیگه از دوستان از تو share document به اطلاعات هارد کامپیوتر سایر مشترکین مرکزشون دسترسی داشت.:13:

m_kasaeei
27-05-2010, 21:55
قدیما یه عکس دیده بودم روی درایو :E طورف زده بود نوشته بود مشترک گرامی دسترسی به این بخش از هارد امکان پذیر نمی باشد !

حالا کم کم داره عمملی میشه !

یعنی چه که share document بقیه رو می تونن ببینن

همون اول معلوم بود اینا که از ریشه با نت مخالفن برا چی نت با قیمت پایین دادن

خوب شد ما گول این کلاش هارو نخوردیم

Hamid69
28-05-2010, 04:41
عزیز جان این یه مشکل امنیتی هست
شما اگر به داخل ورک گروپ سیستمتون هم وارد بشید لیست بقیه سیستمهای مخابرات رو میبینید حتی میتونید از فولدرهایی که به اشتراک گذاشته شده برای خودتون چیز میز!! بردارید!!! دی:
پس بجنب تا دیر نشده
فعلا هم صداشو در نیار
در ثانی کسی هم از اینترنتت استفاده کنه مگه حالا چیزی یمشه اینترنت که نامحدوده فکر میکنی حجمیه که زود تموم بشه
فعلا بچسب به هارد مردم !!! :دی
حالا چطور میشه وارد این workgroup شد ؟!
در ضمن اینترنتم هم حجمیه.

شـیـفــو
28-05-2010, 05:56
مخابرات كه حجمي نميده همش نامحدود ميده پس خيالتون راحت مشكلي نداره فقط درايو شير نكنيد اگرم ميكنيد اگر كامپيوترتون رمز داشته باشه بازم كسي نميتونه واردش بشه

Hamid69
28-05-2010, 08:13
مخابرات كه حجمي نميده همش نامحدود ميده پس خيالتون راحت مشكلي نداره فقط درايو شير نكنيد اگرم ميكنيد اگر كامپيوترتون رمز داشته باشه بازم كسي نميتونه واردش بشه
برای اصفهان که حجمیه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته کوچکترین کاری که میشه کرد اینه که کانفیگ بقیه یوزرها را به هم زد.چون اکثراً پسوردشون admin هست.

KING_DESIGNER
28-05-2010, 21:10
داداش تو اراده کنی میتونی حتی دسکتاپشون رو هم دید بزنی و کنترل سیستمشون رو هم به عهده بگیری !
باید بری workgroup رو پیدا کنی
توی ویندوز 7 وقتی mycomputer رو باز میکنی سمت چپ یه سری منو داره که درایوهات رو هم لیست کرده و my documents و... رو هم داره توی اونجا میتونی گروهها رو ببینی

یکی دیگه هم از بچه ها همین مساله برایش اتفاق اتفاده بود که زنگ زده بود به پشتیبانی لو داده بود
شما بگرد توی این فروم اون کاربر رو پیدا کن جزییات رو از اون بگیر
چون خدایی من از طریق aDSL و کلا راه دور به سیستمهای دیگه کانکت نشدم ببینم توی درایوهاشون چی دارن
ولی من جای تو بودم میرفتم و فقط فیلم میگرفتم
الوبم شخصی طرف رو هم کراین داشته باش که جیزه !!!:31:

Hamid69
29-05-2010, 07:49
داداش تو اراده کنی میتونی حتی دسکتاپشون رو هم دید بزنی و کنترل سیستمشون رو هم به عهده بگیری !
باید بری workgroup رو پیدا کنی
توی ویندوز 7 وقتی mycomputer رو باز میکنی سمت چپ یه سری منو داره که درایوهات رو هم لیست کرده و my documents و... رو هم داره توی اونجا میتونی گروهها رو ببینی

یکی دیگه هم از بچه ها همین مساله برایش اتفاق اتفاده بود که زنگ زده بود به پشتیبانی لو داده بود
شما بگرد توی این فروم اون کاربر رو پیدا کن جزییات رو از اون بگیر
چون خدایی من از طریق aDSL و کلا راه دور به سیستمهای دیگه کانکت نشدم ببینم توی درایوهاشون چی دارن
ولی من جای تو بودم میرفتم و فقط فیلم میگرفتم
الوبم شخصی طرف رو هم کراین داشته باش که جیزه !!!:31:

وقتی که درایو share نشده باشه فکر نمیکنم امکان همچین کاری وجود داشته باشه.
نظرتون چیه؟

shervin83
29-05-2010, 09:36
منم چند ماه پیش همین مشکل رو داشتم.ولی الان دیگه این مشکل برام رفع شده.جهت اطمینان پسورد و آی پی کانفیگ مودمتونو عوض کنید.

KING_DESIGNER
29-05-2010, 14:13
به هرحال پیش میاد که در یک اکانت چندتا سیستم فعالیت کنند.
و در هر سیستمی که به اشتراک گذاشته میشه یه سریچیزا باز هست و امکان استفاده از اون فراهمه.