PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تجهیزاتی که بشه باهاش وایرلس تا 1 کیلومتر را پوشش داد

vatan2009
27-05-2010, 14:03
با سلام
من میخوام ای دی اس ال بگیرم و برام مهمه که بتونم اینو وایر لس کنم تا حدود یک کیلومتر حالا نمیدونم به مودم و یاچه چیز دیگه ای احتیاج دارم؟؟
راستی نمیخوام مستقیم وایر لس بگیرم بلکه میخوام از خونه ای دی اس الم را با وایر لس تا برد 1 کیلومتر شیر کنم
ممنون

KING_DESIGNER
27-05-2010, 14:29
اگر سر راه چیزی نباشه و دید بصورت مستقیم باشه ( مثلا کوه ..ساختمون..نباشه) میشه با یک انتن 30 تومنی معمولی که برای مودم اکسترنال استفاده میشه این کار رو انجام داد .
وگرنه باید به فکر دکل و بریج باشید.

vatan2009
27-05-2010, 14:47
اگر سر راه چیزی نباشه و دید بصورت مستقیم باشه ( مثلا کوه ..ساختمون..نباشه) میشه با یک انتن 30 تومنی معمولی که برای مودم اکسترنال استفاده میشه این کار رو انجام داد .
وگرنه باید به فکر دکل و بریج باشید.
متاسفانه مستقیم نیست و با انتن هم فک نکنم بشه
بریج چی هست؟؟

KING_DESIGNER
27-05-2010, 15:05
اگه مستقیم نیست باید دکل بزنید.
بریج یک توری منحنی مانند هست به شکل مسطیل که روی دکلها میبندند و یک پایه از وسطش به اندازه 3 سانت بیرون اومده که یک وسیله ای مانند LNB به اون وصل میشه و کل این وسیله رو میگن بریج که دوتا شو بصورت یه جفت روبروی هم قرار میدهند و در شبکه های دور استفاده میکنند.
توی دانشگاهها و مراکز خاص میتونید شبیهشو پیدا کنید.
کدوم شهر هستی ؟ اگر تهرانید میتونید از سرویسهای ارزون IPw استفاده کنید.
تازه یه نکته شما افت امواج هم داری مگه اینرتنت شما چقدر هست ؟ که میخواین نصفشو وایرلس کنین؟

vatan2009
27-05-2010, 23:06
اگه مستقیم نیست باید دکل بزنید.
بریج یک توری منحنی مانند هست به شکل مسطیل که روی دکلها میبندند و یک پایه از وسطش به اندازه 3 سانت بیرون اومده که یک وسیله ای مانند LNB به اون وصل میشه و کل این وسیله رو میگن بریج که دوتا شو بصورت یه جفت روبروی هم قرار میدهند و در شبکه های دور استفاده میکنند.
توی دانشگاهها و مراکز خاص میتونید شبیهشو پیدا کنید.
کدوم شهر هستی ؟ اگر تهرانید میتونید از سرویسهای ارزون IPw استفاده کنید.
تازه یه نکته شما افت امواج هم داری مگه اینرتنت شما چقدر هست ؟ که میخواین نصفشو وایرلس کنین؟
هزینش چقدر میشه با دکل و بریج و...؟؟؟
مجوز و... که احتیاج نداره؟؟