PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان کرمان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8]

k1ozil
24-08-2016, 18:20
سلام
من از مخابرات خط adsl خریداری کردم چهار سال پیش منتها الان یه چند ماهی میشه وقتی اطلاعات ایپی رو چک میکنم سرویس دهنده رو میزنه شاتل تو گوگل هم سرج کردم صاحب آیپی رو شرکت شاتل میزنه !
چرا اینطوریه ؟
بعد یکماه :n02:
ای پی کم اورده از شاتل خریده

k1ozil
29-08-2016, 14:43
مخابرات جشنواره گذاشته مث اینکه سرعت 2 مگش محدودیت هم نداره
ولی باقی سرویسا 3 گیگ ( شبانه)
کسی خرید بگه ببینیم چجوریاس

ms1ove
29-08-2016, 21:32
من سرویس ۲۵۶ گرفتم الان یه ماه میشه سرعت دانلودم فوق العاده بالا رفته قبلا ثابت با idm روی ۱۲۰کیلوبایت وایمیستاد ولی الان اولش که دانلود شروع بشه میاد روی ۴۷۰ - ۵۰۰ بعدش همینجور کم میشه از سرعت تا میاد روی ۲۸۰ - ۲۹۰ فیکس وایمیسه .
دوستان چرا اینطور شدن طرح من برا دوستانم چک کردم افزایش سرعت نداشتن ولی برا من سرعت بالا رفته

ms1ove
04-09-2016, 10:05
مخابرات جشنواره گذاشته مث اینکه سرعت 2 مگش محدودیت هم نداره
ولی باقی سرویسا 3 گیگ ( شبانه)
کسی خرید بگه ببینیم چجوریاس
کسی از این سرویس ها خریده لطفا اگه گرفتین سرعت رو بگید تا چجوریاس .
اگه مثل 256 که الان گرفتم سرعت بده من میگیرم من الان با 256 سرعت دانلودم 400به بالاس

mojtaba007
04-09-2016, 10:48
من کاملا از دیده بان نت راضی هستم سرویس 2 مگ با 7 گیگ ترافیک دارم شبانه رایگان
هر شب دارم بالای 10 گیگ رایگان دانلود میکنم
خیلی شرکت ها رو امتحان کردم ولی واقعا دیده بان نت سرعتش و کیفیتش بالاتر از بقیه بود
کسی این سرویس و انتخاب کرد تو خصوصی بیاد بگه تا راهنماییش کنم چه سرویسی براش خوبه

ms1ove
04-09-2016, 11:12
خیلی شرکت ها رو امتحان کردم ولی واقعا دیده بان نت سرعتش و کیفیتش بالاتر از بقیه بود
کسی این سرویس و انتخاب کرد تو خصوصی بیاد بگه تا راهنماییش کنم چه سرویسی براش خوبه
متاسفانه دیدبان نت این طرف ما سرویس نمیده

k1ozil
04-09-2016, 11:16

دیده بان نت همون پیشگامانه؟

ms1ove
04-09-2016, 11:19
کسی از این طرح های تابستان مخابرات گرفته اعلام وضعیت کنه ....

فرستاده شده از GT-S7582ِ من با Tapatalk

mojtaba007
04-09-2016, 11:31
دیده بان نت همون پیشگامانه؟
نمایندگی پیش گامانه

k1ozil
04-09-2016, 11:38
نمایندگی پیش گامانه

پیشگامان که تو سایتش شبانه نداره

nimakh
04-09-2016, 23:20
کسی از این طرح های تابستان مخابرات گرفته اعلام وضعیت کنه ....

من دارم ولی سرعت دانلودم روی ۳۸۰ کیلو بایته هرچی هم باهاشون تماس میگیرم فرقی نمیکنه فقط سرعت پورتم رو کم و زیاد می کنن ولی سرعت دانلود از جای دیگه محدوده و هیچ تغییری نمیکنه

ms1ove
04-09-2016, 23:23
من دارم ولی سرعت دانلودم روی ۳۸۰ کیلو بایته هرچی هم باهاشون تماس میگیرم فرقی نمیکنه فقط سرعت ورتم رو کم و زیاد می کنن ولی سرعت دانلود از جای دیگه محدوده و هیچ تغییری نمیکنه
کدوم تعرفه خریداری کردید ؟
سرعت در زمان شبانه چقدره ؟

nimakh
05-09-2016, 07:31
سرعت 2 مگ تا 16 مگ رو گرفتم ولی عملاً سرعتم روی همون 380 کیلو بایته. 2020 هم فقط میگه نویز خطت بالاست در صورتی که مشکل از سمت من نیست وخطم تا 12 مگ میکشه ولی پورتم روی هر مقداری قرار میدن سرعت دانلود من روی همون 380 کیلو بایت محدود شده. شبانه هم همین حدوده ولی کمتر

k1ozil
05-09-2016, 07:34
سرعت 2 مگ تا 16 مگ رو گرفتم ولی عملاً سرعتم روی همون 380 کیلو بایته. 2020 هم فقط میگه نویز خطت بالاست در صورتی که مشکل از سمت من نیست وخطم تا 12 مگ میکشه ولی پورتم روی هر مقداری قرار میدن سرعت دانلود من روی همون 380 کیلو بایت محدود شده. شبانه هم همین حدوده ولی کمتر

یه عکس از وضعیت خط بده
بنظرم 195 شکایت کن

ms1ove
05-09-2016, 09:26

سلام ممنون از پاسخت .
توی شبانه رایگان خیلی افت سرعت داری ؟
حدودا شبانه چند میشه سرعتت ؟

nimakh
06-09-2016, 22:25
کسی دیگه این مشکل رو نداره مثل من که کمپین رو عوض کرده باشه ولی سرعتش تغییر نکرده باشه؟

mojtaba007
07-09-2016, 07:36
کسانی که یکی دو ماهی میشه از دیده بان نت اینترنت گرفتن بیاین تو خصوصی بنده یا ادرس تلگرام بنده mojtabarahimi65
بهتون میگم چه طوری 2 گیگ رایگان بگیرید

ms1ove
07-09-2016, 07:37
کسانی که یکی دو ماهی میشه از دیده بان نت اینترنت گرفتن بیاین تو خصوصی بنده یا ادرس تلگرام بنده mojtabarahimi65
بهتون میگم چه طوری 2 گیگ رایگان بگیرید
سلام
همینجا بگو همه استفاده کنند

mojtaba007
07-09-2016, 08:54
سلام
همینجا بگو همه استفاده کنند
اگر همدیگه رو تایید کنیم که مثلا من باعث شدم شما بیایید دیده بان نت به هر دو طرف مقداری ترافیک میده رایگان
ولی شرطش اینه که جدید باشه مثلا یک یا دو ماه

hrkhl
07-09-2016, 09:31
اگر همدیگه رو تایید کنیم که مثلا من باعث شدم شما بیایید دیده بان نت به هر دو طرف مقداری ترافیک میده رایگان
ولی شرطش اینه که جدید باشه مثلا یک یا دو ماه
زرنگیا
به کسی که معرفی کرده هشتا
به جدیده دو تا میده
ولی خوب باید زمان گرفتن سرویس بگه که فلانی با این شماره آورده راه دیگه ای هم هست؟

mojtaba007
07-09-2016, 09:39
زرنگیا
به کسی که معرفی کرده هشتا
به جدیده دو تا میده
ولی خوب باید زمان گرفتن سرویس بگه که فلانی با این شماره آورده راه دیگه ای هم هست؟
زرنگی که بد نیست راش با من اشنا دارم فقط باید شماره طرف رو بدیم بهش

ms1ove
07-09-2016, 23:34
کسی دیگه این مشکل رو نداره مثل من که کمپین رو عوض کرده باشه ولی سرعتش تغییر نکرده باشه؟
یه سوال داشتم
برای استفاده از طرح شبانه باید مودم رو ساعت ۲ خاموش روشن کنیم یا نیازی نیست ؟

mojtaba007
08-09-2016, 10:38
یه سوال داشتم
برای استفاده از طرح شبانه باید مودم رو ساعت ۲ خاموش روشن کنیم یا نیازی نیست ؟
نه نیازی نیست
من صبحی ساعت 6 بلند شدم بازی بتمن حدود 2 و نیم گیگ بود گذاشتم برای دانلود 7 ربع کم دانلودم تمام شد

ms1ove
08-09-2016, 11:45
نه نیازی نیست
من صبحی ساعت 6 بلند شدم بازی بتمن حدود 2 و نیم گیگ بود گذاشتم برای دانلود 7 ربع کم دانلودم تمام شد
چه طرحی خریدی ؟
سرعت دانلود چنده؟
مگه ساعت شبانه تا ۶ صبح نیست ؟

VAHID
08-09-2016, 19:36
5 سالی هست دیده بانت دارم

تا 1 سال پیش خوب بود

ولی بعدش واقعا افتضاح شد(نویز و قطعی )
الان فقط ازش استفاده عادی دارم دانلود دیگه نمیکنم

دانلود الان فقط با ایرانسل انجام میدم

nimakh
10-09-2016, 14:48
هیچ کس دیگه ای از این کمپین تا 16 مگ سرعت گرفته بیاد بگه اوضاع سرعتش چجوریه؟ سرعت من که از حدود 360 کیلو بایت بیشتر نمیشه که هیچ خیلی وقتا کمتر هم هست. 2020 هم که میگه ما اصلاً همچین سرعتی نمیدیم که اشتراک دو مگ بگیری توقع سرعت 16 مگ داشته باشی و اصلا همچین چیزی وجود نداره. یا میگن مشکل نویز داری و از این حرف های مفت. بقیه کسانی هم که گرفتن اگر همین وضع دارن همه با هم شکایت کنیم 195 ببینیم چی میشه

ms1ove
10-09-2016, 18:25
هیچ کس دیگه ای از این کمپین تا 16 مگ سرعت گرفته بیاد بگه اوضاع سرعتش چجوریه؟ سرعت من که از حدود 360 کیلو بایت بیشتر نمیشه که هیچ خیلی وقتا کمتر هم هست. 2020 هم که میگه ما اصلاً همچین سرعتی نمیدیم که اشتراک دو مگ بگیری توقع سرعت 16 مگ داشته باشی و اصلا همچین چیزی وجود نداره. یا میگن مشکل نویز داری و از این حرف های مفت. بقیه کسانی هم که گرفتن اگر همین وضع دارن همه با هم شکایت کنیم 195 ببینیم چی میشه
من یه هفته دیگه اشتراکم تموم میشه میگیرم ببینم چجوریه .

ms1ove
13-09-2016, 10:55
سلام دوستان
کسی این2 گیگ ترافیک رایگان مخابرات به مناسبت عید قربان رو دریافت کرده ؟؟؟
برا من که شارژ نشده تو سایتش الکی زده !
عید قربان ، عید عبادت وبندگی وعید اطاعت از قادر یکتا بر شما تهنیت باد به همین مناسبت به کلیه مشترکین ADSLاین شرکت 2 گیگا بایت ترافیک رایگان هدیه گردید.

ms1ove
15-09-2016, 11:34

منم طرح 2مگ تا 16 رو امروز گرفتم .
سرعتم چهار پنج ثانیه اول روی 600 هست بعد میاد روی 230 !
دوستم هم گرفت همراه من برای اون تا یه ساعت اول سرعتش روی 10مگابیت بود ولی الان برای اون هم اومده روی 5مگابیت .
نمیدونم چرا اینطورین.
دانلود شبانه تست میکنم میگم همینجا.

ms1ove
19-09-2016, 16:16
دوستانی که طرح کمپین تابستان گرفتن لطفا تست سرعت بزارند ....

Hamed.HA
08-11-2016, 18:40
دوستان الان بهترین سرویس دهنده کرمان کدوم شرکته؟
من طرف شهرک مطهری هستم و پارس آنلاین 16مگابیت(2مگابایت)دارم
یعنی طرف خرداد یه طرح داشت 70میگیرفت 65گیگ سرعت 2 یک ساله
سرعت هم خوبه روزا بین 500تا1.2 در چرخشه و مثلا گاهی اوقات شبا تا 3.5 هم میره لمس میکنه برمیگرده :))
حالا به نظر شما سرویس بهتری میتونم پیدا کنم؟
یه شرکت باشه که پینگش پایین باشه واسه بازی آنلاین با ps4 میخوام و همینطور حجم خوبی برای دانلود دراختیارم بذاره
سپاس

hrkhl
08-11-2016, 18:46
دوستان الان بهترین سرویس دهنده کرمان کدوم شرکته؟
من طرف شهرک مطهری هستم و پارس آنلاین 16مگابیت(2مگابایت)دارم
یعنی طرف خرداد یه طرح داشت 70میگیرفت 65گیگ سرعت 2 یک ساله
سرعت هم خوبه روزا بین 500تا1.2 در چرخشه و مثلا گاهی اوقات شبا تا 3.5 هم میره لمس میکنه برمیگرده :))
حالا به نظر شما سرویس بهتری میتونم پیدا کنم؟
یه شرکت باشه که پینگش پایین باشه واسه بازی آنلاین با ps4 میخوام و همینطور حجم خوبی برای دانلود دراختیارم بذاره
سپاس
سلام یا پار س یا شاتل اگر هم هزینه مهم نیست پیشگامان

Dark Soul
31-12-2016, 23:27
دوستان سرعت شبانه رایگان دیده بان نت چنده ؟10 مگش مثلا ؟
روزانه رایگانش از ساعت چند تا چنده ؟
اسیاتک سرویس 10 مگش را برداشته ، دانلود شبانش روی 8 مگش هم افتضاحه می خوام بزنم بیرون .

farshad.88
18-03-2017, 13:38
سلام
دوستان اینجا کسی اینترنت مخابرات داره ؟ اگه داره آیا سرویس نامحدود هم داره ؟ وضعیت سرعت و قیمتش چطوره ؟
سرویس های اینترنت مخابرات وکل استان مثل هم هست یا هر شهر سرویس هاش فرق میکنه ؟

حیزون
18-03-2017, 14:29
مراکز مخابرتی هم تو یه شهر با هم فرق میکنند چه برسه به شهرها .
نامحدود هم اگه بدن دیگه لاین رو باز نمیزارن که سرعت هر چه قدر کشید بره بالا , عملا چیزی به اسم نامحدود وجود نداره چه مخابرات چه شرکت ها . همشون fair use policy دارن

farshad.88
18-03-2017, 14:34
قیمت ها هم فرق میکنه ؟ فکر کنم فرق داشتن سرعت سرویس ها مربوط به شهر های بزرگ باشه.استان کرمان به جز خود کرمان شهر بزرگ دیگه ای نداره
من یه لینک دیدم که نوشته بود نامحدود 4 مگ 29 تومان میشه. توی سایت مخابرات استان کرمان رو یه نگاه بندازید. فکر کنم شما کلی صحبت کردین
اگه کسی استفاده کرده ممنون میشم تجربه هاش رو انتقال بده

k1ozil
07-04-2017, 23:29
قیمت ها هم فرق میکنه ؟ فکر کنم فرق داشتن سرعت سرویس ها مربوط به شهر های بزرگ باشه.استان کرمان به جز خود کرمان شهر بزرگ دیگه ای نداره
من یه لینک دیدم که نوشته بود نامحدود 4 مگ 29 تومان میشه. توی سایت مخابرات استان کرمان رو یه نگاه بندازید. فکر کنم شما کلی صحبت کردین
اگه کسی استفاده کرده ممنون میشم تجربه هاش رو انتقال بده
سلام
داداش سایت مخابرات هزارگان رو بد جدا کرده قیمت 4 مگ نامحدود 269 هزارتومنه

STTIGER
28-05-2017, 16:32
دوستان کسی اینجا از مخابرات سرویس داره؟
میخواستم بدونم وضعیت پینگش چطوره مثلا از 4.2.2.4 و 8.8.8.8

ms1ove
28-05-2017, 19:01
دوستان کسی اینجا از مخابرات سرویس داره؟
میخواستم بدونم وضعیت پینگش چطوره مثلا از 4.2.2.4 و 8.8.8.8

سلام
پینگ 4.2.2.2 روی 135 هست برای 8.8.8.8 هم روی 82

حیزون
06-07-2017, 09:31
مخابرات استان کرمان سایت خودش رو آپدیت کرده در قسمت دیتا ! (فیبر نوری) زده به مشترکین خانگی هم میدن ، در کنار تجاری .. و خلاصه اینکه حقیقی هم داره غیر از حقوقی ، اشتراکی هم داره غیر از اختصاصی . چند تا تلفن هم زدن که هیچ کدوم جواب نمیدن ! 2020 هم که زنگ بزنی میگه برای دیتا کلید 2 رو بزنید بعد شماره فلان و بعد فلان ، آخرش هم میگه خدانگهدار !

یک خالی بندی دیگر از مخابرات کرمان

nimakh
17-09-2017, 12:12
سلام
در حال حاضر اینترنت به صرفه و بدون دردسر از کدوم شرکت بگیرم؟ خیلی دنبال دانلود نیستم ماهی 10 15 گیگ کافیه

ms1ove
17-09-2017, 16:04
سلام
در حال حاضر اینترنت به صرفه و بدون دردسر از کدوم شرکت بگیرم؟ خیلی دنبال دانلود نیستم ماهی 10 15 گیگ کافیهسلام
از مخابرات یا آسیاتک

فرستاده شده از ALE-L21ِ من با Tapatalk

nimakh
22-09-2017, 10:13
ترافیک ارسالی مخابرات که توی سایتش نوشته رایگانه ولی توی سیستم جدیدشون داره محاسبه و از حجم ترافیک کم میشهو در جریان باشین این هم یک نوع دزدی جدید.

kerminio
21-10-2017, 09:28
دوستان اگر اهل استان دلاور پرور کرمان هستید ، و علی الخصوص خود شهر کرمان با مردم خونگرم و مهمان نواز ! و احیانا اینترنت فیبر نوری ثبت نام کردید ، مواظب اون پیمانکار مخابرات باشید ! خود مخابرات هیچ عیبی نداره ، دولتی هست و طبق ضوابط کار میکنه فقط یه کم تبنل هستن مثل همه دولتی ها . تعرفه هاشون هم دولتی ه ..

ولی اون پیمانکار که بهتون معرفی میکنند ... تو شلم شوربای دولت بهار یه بابایی از شهر جیرفت ! شده پیمانکار مخابرات در زمینه فیبر نوری ! یعنی فیبر نوری دکل های موبایل هم دادن به اون ! (برا همینه شاید که ایرانسل هنوز 4.5g نتونسته بیاره کرمان ) جیرفت اگه نمیدونید همون جایی که بچه های توابع اش در کپر تحصیل میکنند و هر از چند گاهی سوژه طنز تلویزیون ایران هستند.. و در صادرات موتور سوار به مرکز استان با کهنوج و شهر های مرزی هرمزگان و بلوچستان رقابت میکنه.. این طرف هم استاد دانشکاه آزاد هست و از این استاد کیلویی های دولت بهار و مدیریت جهانی و مهرورزی . خلاصه کرمان ! هیچ کس نبوده برق کار ، در راستای محرومیت زدایی فیبر نوری کرمان را دادند به یه جیرفتی .. اونم یه دفتر زده تو کرمان چهارتا بچه لیسانسه و مواجب بگیر رو استخدام کردن برا راه گم کردن ولی اونا همش حاشیه هست . خود طرف هست و یه قرقره شکسته فیبر نوری ساخت کارخانه شهید قندی رفسنجان . همونجایی که کابل ماهواره هم میزنند . یعنی خود این جیرفتی ه فیبر کشه مستقیم با اون یکی جیرفتی ه پیمانکار اصلی مخابرات در ارتباطه ..

اگر فقط یه کم شامه اش حس کنه که بچه سوسول هستید و از سر تفریح اینترنت فیبر نوری میخواید ، پول زیر میزی میگیره ازتون تا بتونه ! به بهانه های مختلف و با دوز و کلک و تئاتر بازی های متفاوت ... ساختمان ما هم نوساز بود به جای اینکه فیبر بکشه همش تو سوارخ سنبه های خونه رو میگشت و هی در رو به تخته میکوبید یعنی از این آدم هایی که به اختلاف طبقاتی اعتقاد دارن و میگن بیا یه کرمی خالی کنیم ما که نداریم ..

خلاصه بنده به این طرف 900 تومن پول زیر میزی دادم که کارمو راه بندازه ، البته ممکنه بگید حماقت از من بود ولی اگر اهل استان کرمان باشید میدونید جیرفتی ها تنشون میخاره برای همین مباحث

مخابرات کرمان که دیگه گند کاراش در اومده و سلب امتیاز شده ، یعنی قبلا بود مخابرات کرمان سهامی خاص ! الان شده مخابرات ایران سهامی عام واحد کرمان ..

خدا به ما رحم کنه تو این دزد بازار

از ماست که بر ماست

ms1ove
21-10-2017, 17:07
جیرفت اگه نمیدونید همون جایی که بچه های توابع اش در کپر تحصیل میکنند و هر از چند گاهی سوژه طنز تلویزیون ایران هستند.. و در صادرات موتور سوار به مرکز استان با کهنوج و شهر های مرزی هرمزگان و بلوچستان رقابت میکنه..

به جای این که تاسف بخوری در استانی زندگی میکنی که هنوز هستن بچه هایی که با تلاش دارن توی کپر درس میخونن اومدی اینجا و داری به تمسخر میگیری ؟؟
بچه های جنوب کرمان اگه هنوز تو کپر هستن برای اینکه بالا نشین ها دارن بودجه ای که براشون اختصاص داده میشه رو میریزن تو شهر های شما که بیای اینجا و اینجوری بگی .
اگه به فرض هم شما درست بگی حق نداری بیای اینجا و یه شهر و یه قوم رو مسخره کنی
تاسف ....
به قول خودتون از ماست که بر ماست

kerminio
22-10-2017, 03:55
به جای این که تاسف بخوری در استانی زندگی میکنی که هنوز هستن بچه هایی که با تلاش دارن توی کپر درس میخونن اومدی اینجا و داری به تمسخر میگیری ؟؟
بچه های جنوب کرمان اگه هنوز تو کپر هستن برای اینکه بالا نشین ها دارن بودجه ای که براشون اختصاص داده میشه رو میریزن تو شهر های شما که بیای اینجا و اینجوری بگی .
اگه به فرض هم شما درست بگی حق نداری بیای اینجا و یه شهر و یه قوم رو مسخره کنی
تاسف ....
به قول خودتون از ماست که بر ماست

1- من هیچ وقت کرمانی بودن خودم رو به تمسخر نمیگیرم . کرمان جای خوبی هست و لی مشکلات خاص خودشو داره که بعضی وقت ها انقدر حاده که داد آدم رو در میاره. مطمئن باش من از شما کرمانی ترم ، حداقل خودم این نکته رو خوب میدانم اصلا جد ما رو حکام آذری کرمان از کرمان اخراج کردند ، چون خیلی کرمانی بودند .. هر کس که لهجه کرمانی داشته باشد کرمانی نیست ! همین نقاش ها که تو ساختمان ما کار میکنند یه لهجه غلیظ دارند که بیا و بشنو ولی موقع نهار که میشه دور هم که هستن ترکی حرف میزنند !!

2- با درس خواندن بچه ها در کپر هم مشکلی ندارم با فرو کردن مداد در سر کودک محصل مشکل دارم ..

3- هیچ بودجه ای از طرف دولت و علی الخصوص دولت بهار ! و مهرورزی برای آباد کردن این قسمت شهر اختصاص پیدا نکرده این توهم محض است . همه ایران میدونند دولت مدیریت جهانی پولاشو کجا خرج میکرد .. یا جنوب شهر ، یا مستقیم تو جیب اختلاس گرایان ، اگر این ور شهر آباد تره با وجود 8 سال ! دولت مهرورزی به خاطر همت مردم این وره نه اون ور. همه کارایی که شهرداری غرب کرمان انجام میده با نامه های خود مردم هست ! نه تصمیمات شهرداری یا احیانا شورای شهر ! که یه مشت کاراته کار و بدن ساز رفتن :n08:

4- اگر به فرض هم درست بگم که میگم ، حق ندارم بگم ؟ من کسی رو مسخره نکردم شما پست من رو نخوندین درست، گفتم جیرفتی ها انقدر به نکات منفی در کرمان مشهورند که من اصلا احتیاجی به دفاع از خود در این موضوع ندارم

5- شهر بابک در شمال استان کرمان در دل کویر از جیرفت و کهنوج هم محروم تر و فقیر تر ه ، با این حال همه کرمانی ها با ادبیات غنی و مهمان نوازی و نجابت شهر بابکی ها رو میشناسند . این هم از فرق آدم ها که وجود دارد.

6- کرمان شمال و جنوب ندارد (شهر کرمان) و بیشتر شرق و غرب دارد . اگر نمیدانستید یه تاریخچه مختصر براتو ن بگم : غرب کرمان بعد از انقلاب 57 آباد شد . قبل از اون بود بیمارستان آدم های سل دار و اجوزه ها و تیمارستان و غیره .. بعد از 57 یه عده که کار میکردند و تا ظهر نمیخوابیدند ، اومدن این ور شهر خونه و محله ساختند وگرنه هنوز هم شرق کرمان (محله زردشتی ها) معروفه به خان و خان بازی و خیلی اسکل های نا وارد میان کرمان میرن اونجا که تنشون به تن اونا بخوره . غرب کرمان جای آدم های زحمت کش و خونواده هاشونه که پولشونو هم صرف این دنیا میکنند نه آن

7- یه سری محله ها هم مثل سلسبیل و سرآسیاب و ابوذر اگر بدنام هستند ، چون یه سری جنگ زده از غرب کشور اومدن اینجا و بی فرهنگی خودشون رو هم آوردن اینجا . الان هم دارند کوچ میکنند به مسکن مهرهای دولت دکتر مهرورز ... که دیگه گلا چه گل بشه

8- کرمانی بودن به لهجه نیست . این لهجه لهجه اصیل کرمان نیست و خیلی جاهای خود استان کرمان این لهجه رو مسخره میکنند . این لهجه از غرب کشور و همون مناطق جنگ زده اومده

kerminio
22-10-2017, 04:08
یک نکته یادم رفت بگم اونم این که ، طبق گفته یروند آبراهامیان که در دانشگاه های امریکا تدریس میکنه و تئوریسین خاورمیانه برای امریکایی هاست . تنوع نژادی و قومی در شهر کرمان ! حتی از تهران و اصفهان و امثالهم هم بیشتره ! برید تو کتاب خودش بخونید همه این ها رو

kerminio
24-10-2017, 07:01
دوستان عزیز و همشهریان گرامی کرمانی ، من وظیفه خودم دونستم که در این تاپیک اعلام کنم ایرانسل همه جا ! 4.5G برده غیر از استان کرمان !! یعنی به عنوان مثال ! در استان سیستان و بلوچستان غیر از زاهدان و زابل رفته تو ایرانشهر و چابهار و خاش و خشخاش برده .. در شهرستان ها ی بوشهر یزد ! خراسان جنوبی شمالی وسطی ؛ همه جای کشور اما در استان کرمان دریغ از یک شهر ! حتی رفسنجان !

باورتان نمیشه خودتان بروید نقشه را نگاه کنید

...ALI...
20-12-2017, 04:53
دوستان عزیز و همشهریان گرامی کرمانی ، من وظیفه خودم دونستم که در این تاپیک اعلام کنم ایرانسل همه جا ! 4.5G برده غیر از استان کرمان !! یعنی به عنوان مثال ! در استان سیستان و بلوچستان غیر از زاهدان و زابل رفته تو ایرانشهر و چابهار و خاش و خشخاش برده .. در شهرستان ها ی بوشهر یزد ! خراسان جنوبی شمالی وسطی ؛ همه جای کشور اما در استان کرمان دریغ از یک شهر ! حتی رفسنجان !

باورتان نمیشه خودتان بروید نقشه را نگاه کنیدمن که با ۴.۵ g هر شب دارم رک ۵۰ دانلود میکنم. خیلی وقته اومده.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

sina1112
05-01-2018, 12:34
سلام کسی مشترک دیده‌بان‌نت هست ؟ من میخام ازشون سرویس بخرم چطوره وضعتشون ؟

...ALI...
14-01-2018, 01:09
سلام کسی مشترک دیده‌بان‌نت هست ؟ من میخام ازشون سرویس بخرم چطوره وضعتشون ؟این همه سرویس دهنده بهتر هست اصلا توصیه نمیکنم... به عکسی که تو پست بعد میزارم نیگا کن.

...ALI...
14-01-2018, 01:13
بچه ها همونطور تو عکس زیر میبینین بیشترین ترافیک خارجی رو پیشگامان داره با فن آوا.. خیلی به صرفه تر هست اگر کیفیت خوبی هم داشته باشه.. کسی تا حالا داشته از هیچ کدوم از این 2 سرویس دهنده؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nimakh
12-08-2018, 09:33
سلام دوستان از طرح غزال مخابرات کسی توی کرمان گرفته؟ توی صفحه اش فقط سرویس های قدیمی رو داره

renfield
16-12-2018, 10:43
آغاز عملیات اجرایی فیبر نوری شهر کرمان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به گزارش خبر گزاری صدا و سیمای مرکز کرمان ، عالم زاده افزود : این طرح با اعتبار 15 میلیارد تومان در مدت یکسال اجرایی میشود که در فاز اول آ ن 4 کیلومتر از امروز آغاز شد.
مدیرکل آمار و فناوری اطلاعات استان هم گفت: ایجاد شبکه فیبر نوری گام نخست در اجرای پروژه شهر هوشمند و شهر الکترونیک است
اقای الهام افزود : با اجرای این شبکه اجرای طرح های دولت الکترونیک و شهر هوشمند سرعت پیدا خواهد کرد.
توضیحات بیشتر شهردار کرمان در اینباره :

hossein2801
11-01-2019, 09:41
مخابرات از زمانی سایتو به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تغییر دادن 10 برابر از شما ترافیک کم میکنن به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برید شکایت ارسال کنید و اطلاع رسانی کنید 90گیگ من 10 روزه تموم شد با 10 گیگ مصرف

Armin2019
26-01-2019, 02:11
با سلام و احترام ،

دوستان کرمانی عزیز ، من به علت درگیری با شاتل و رفع نکردن مشکل من ، اشتراکمو کنسل کردم.

به ترتیب شرکت های عالی رو پیشنهاد بدید تا ازشون اشتراک بگیرم و ببینم کیفیت کدامشون عالی تره.

ممنونم.

Ariya2009
10-12-2019, 12:22
با سلام و احترام ،

اقا دوستی داریم کرمان است و میخواد این سرویس تانوما مخابرات که فیبر نوری است رو بگیره !

کسی از کرمان این سرویس رو گرفته ؟

فوری به من پیام بدهید و اینجا هم اعلام کنید.

ممنونم.

ابر_حیزون
10-12-2019, 16:59
با سلام و احترام ،

اقا دوستی داریم کرمان است و میخواد این سرویس تانوما مخابرات که فیبر نوری است رو بگیره !

کسی از کرمان این سرویس رو گرفته ؟

فوری به من پیام بدهید و اینجا هم اعلام کنید.

ممنونم.

کرمان کلا به اندازه سه تا کوچه پست نوری و کافو vdsl راه انداختن به صورت تست ولی کسی درخواست نداده . نزدیک فرودگاه مرکز صدوقی 2 . تجهیزات وی دی اس ال هم چند بار دزدیدن . دوست شما اگه اینترنت فیبر نوری میخواد باید اولای اون سه تا کوچه خونه اجاره کنه .

ابر_حیزون
10-12-2019, 17:02
با سلام و احترام ،

دوستان کرمانی عزیز ، من به علت درگیری با شاتل و رفع نکردن مشکل من ، اشتراکمو کنسل کردم.

به ترتیب شرکت های عالی رو پیشنهاد بدید تا ازشون اشتراک بگیرم و ببینم کیفیت کدامشون عالی تره.

ممنونم.

پارس آنلاین .. مخابرات .. adsl تو کل کشور تعطیله نه فقط کرمان

Ariya2009
07-02-2020, 01:01
کرمان کلا به اندازه سه تا کوچه پست نوری و کافو vdsl راه انداختن به صورت تست ولی کسی درخواست نداده . نزدیک فرودگاه مرکز صدوقی 2 . تجهیزات وی دی اس ال هم چند بار دزدیدن . دوست شما اگه اینترنت فیبر نوری میخواد باید اولای اون سه تا کوچه خونه اجاره کنه .

با سلام ،

پیشنهادی برای اینترنت با سرعت بسیار بالا ندارید ؟

ممنونم.

ابر_حیزون
01-03-2020, 07:43
با سلام ،

پیشنهادی برای اینترنت با سرعت بسیار بالا ندارید ؟

ممنونم.

بالاترین سرعت را در کرمان اینترنت همراه اول میدهد بستگی به cat مودم

به فیبر نوری فعلا امیدی نیست مگر اینکه کشوری یه حرکت جهادی بزنن و همه جا فیبر بکشن

کرمان حتی یکی دو تا مجتمع مسکونی که کافوی نوری خودشون را دارن فقط adsl اراعه میدن و اصلا نمیدونن vdsl چی هست ..

دوست شما اگه اینترنت با سرعت بالا میخواد یا باید تی دی استفاده کنه یا وایرلس پوینت تو پوینت

بامدادنیکنفس
11-07-2020, 17:02
افتتاح پروژه ۲۰۴ واحدی کارکنان دادگستری کرمان با حضور معاون قوه قضائی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نماینده عالی قوه قضائیه در استان کرمان به استفاده از به روزترین تجهیزات سرمایشی و گرمایشی در این واحدها اشاره کرد و ادامه داد: کلیه زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی ساختمان (ftth) و اتصال به فیبر نوری نیز در این واحدها انجام شده است.

شهرک حاشیه‌ای الله‌آباد کرمان به امکانات مخابراتی رایگان تجهیز شد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیدرهام حسینی شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: فاز نخست پروژه از اسفندماه سال ۹۸ آغاز شده که تاکنون امکان استفاده از تجهیزات مخابراتی برای یکهزار و ۵۰۰ خانوار در این منطقه فراهم شده است.وی ادامه داد: درصورت استقبال همشهریان از این طرح امکان بهره‌مندی یکهزار و ۵۰۰ خانوار دیگر از زیرساخت‌ها، راه‌اندازی تلفن و اینترنت پرسرعت FTTH رایگان در شهرک الله‌آباد کرمان فراهم می‌شود.مدیر مخابرات منطقه کرمان گفت: مردم ساکن شهرک حاشیه‌ای الله‌آباد کرمان می‌توانند با مراجعه و ثبت‌نام در یکی از دفاتر مخابراتی یا پیشخوان دولت یک دستگاه مودم و کابل‌کشی فیبر نوری داخل منزل را به‌صورت کامل رایگان دریافت کنند.

یعنی الان دو جای کرمان اینترنت فیبر نوری داره . یکی شهرک کارکنان قوه قضائییه .. یکی زاغه نشین الله آباد . الله آباد یه جای خلافی هست که بعضی انشعاب های برق اونجا غیر قانونی کشیدن . یه چیزی مثل محله سابق خاک سفید تهران که با بولدوزر ریختن صافش کردن .

MILAD2799
01-10-2020, 22:00
جالبه الله آباد با اون همه وضعیت خرابش( نمیخوام توهین کنم ولی اونجا حلبی آباد هست ) واسه اونجا FTTH گذاشتن ولی من یک ماهه هر روز دارم میرم مخابرات میگن تجهیزات نداریم و هنوز برنامه ای برای منطقه شما نیست. حتی رفتم مخابرات آبنوس جایی که زراحی شبکه میکنن گفتن فعلا تو برنامه نیست . یعنی واقعا مسئولین استانی چطوری فکر میکنن ؟

sepehr_s69
07-11-2020, 12:58
سلام و عرض ادب
من از تهران اومدم کرمان برای زندگی
مدتی هست از شرکت آسیاتک اینترنت گرفتم ولی اصلاااا راضی نیستم
منطقه هم بلوار شفا هست
ممنون میشم اگر کسی نظری برای تعویض شرکت داره بهم بده
از نظر حجم هم خیلی برام فرقی نداره
...ALI...
17-04-2022, 00:05
سلام بچه ها کسی با پیش شماره ی 324 کرمان اینجا اینترنت داره؟

بامدادنیکنفس
26-01-2024, 23:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])