PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پارتیشن بندی ویندوز

*Ali*
27-05-2010, 08:49
سلام
من یه مشکلی دارم توی پارتیشن بندی ویندوز
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همون طوری که توی عکس میبینید 2 تا درایو خالی دارم یکی E و دیگری F حالا نمیدونم چجوری این دوتا رو یکی کنم یعنی یه درایو 60 گیگی درست کنم با این ابزار هم تلاش کردم ولی نمیشد اینجور کاری کرد پارتیشن مجیک هم که توی 7 اجرا نمیشه
کسی میتونه کمکم کنه ؟

bardiya_em
27-05-2010, 09:13
من همیشه موقع نصب ویندوز این کارو میکنم ولی همه چیز پاک میشه از کله هارد با نرم افزار partion magic فکر کنم بشه

pcnondaily
27-05-2010, 09:27
اصولا شما باید بتونی توی دیسک منجمنت ویندوز اون دوتا پارتیشن رو پاک کنی و یه پارتیشن جدید بسازی. اگه نمیشه می تونی از نرم افزار های دیگه مثل Paragon Partition Manager هم استفاده کنی. اگه هم می خوای Partition Magic باشه، راه راحتش اینه که روی یه سیستم دیگه نصب کنیش بعد با دوتا فلاپی، دیسک نجات درست کنی و سیستمتو بوت کنی.
اگه احیانا لرد 2009 داشته باشی، توی دیسک 5، Paragon Partition Manager هست. ضمنا با سی دی های زنده لینوکس هم می تونی هاردو پارتیشن بندی بکنی (بدون نصب لینوکس).
:31:

sima_6600
27-05-2010, 09:28
خوب دوست من این که کاری نداره به صورت زیر عمل کن
My camputer راست کلیک کنManage رو انتخاب کن بعد از لیست اون بقل Disk manegment بعد در لست سمت چپ دراو های e,f رو Delete کن بعد هر دو رو درگ کن و یک پارتیشن بساز همین:46:

SIMON137
27-05-2010, 09:46
مشکلت حل شد علی ؟ نشد توضیحات اضافه بدم

کسی راه حلی برای مشکل من داره ؟

pcnondaily
27-05-2010, 10:59

مشکل شما چیه؟
:13:

SIMON137
27-05-2010, 11:14
مشکل شما چیه؟
:13:
اگر دقت کنی می بینی که تو درایو E ، حدود 388 گیگ فایل دارم ، ولی وقتی میرم توش ، کل فایل هارو اندازشو میگیرم 88 گیگ هست ...
الان 300 گیگ از فایلام گم و گور شده !

swamp
27-05-2010, 12:12
اگر دقت کنی می بینی که تو درایو E ، حدود 388 گیگ فایل دارم ، ولی وقتی میرم توش ، کل فایل هارو اندازشو میگیرم 88 گیگ هست ...
الان 300 گیگ از فایلام گم و گور شده !
فکر کنم مشکل شما از این باشه که کامپیوتر شما ویروس گرفته و ویروس فایلاتون رو hidden کرده....
شما در برنامه nero همین درایو رو باز کن اگر فایلات به طور کامل مشاهده شد مطمئینا مشکل از ویروسه

¥ Ramin2 ¥
27-05-2010, 12:18
برای پارتیشن بندی از برنامه Acronis Disk Director Suite استفاده کنید.

*Ali*
27-05-2010, 12:44
ظاهرا مشکل من حل نمیشه از Disk manager که اون دو تا رو دیلیت میکنم بازم جدا از هم قرار میگیرن و نمیشه یه پارتیشن جداگانه ساخت کسی نمیدونه چیکار باید بکنم ؟

gonbad city
27-05-2010, 12:55
درایوت صد در صد ویروسیه
آنتی ویروستو آپدیت کن و سپس از فولدر آپشن تیک نشان دادن سیستمی ها و هیدن ها رو بذار و با نرم افزار attribute changer خاصیت سیستمیاشونو بردار
درایوهایی رو که میخوای یکی کنی رو با پارتیشن مجیک باید کنی اگه توی خود ویندوز نشد از پارتیشن مجیک های بوت که تو نت پرن کمک بگیر مثل بسته بسیار معروف hirren boot cd

saeed774
27-05-2010, 13:51
با پارتيشن مجيک تحت داس اينکارو به راحتي ميتوني انجام بدي :
درايو E و F رو يا ميتوني هردوشون رو فرمت کني و با گزينه Merge به هم بچسبوني يا هر دو رو Delete کن و يه پارتيشن Logical بساز .

براي راحتي يه فايل Iso پارتيشن مجيک معرفي ميکنم که 4 مگ حجم داره با کلون يا نرو روي سيدي رايت کن بعد با بوت بالا بيار.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
27-05-2010, 13:57

مشکل شما هم به احتمال زياد ويروس هست . شما داخل درايو با کليد هاي ترکيبي Ctrl+A همه پوشه ها رو انتخاب کن و اگه پيغامي داد Yes بزن و بعد اندازه بگير ببين چقدر ميشه .

البته اگه از برنامه هاي محافظتي مثه Folder Guard و ... هم استفاده کني حجم درست نشون داده نميشه

¥ Ramin2 ¥
27-05-2010, 15:03
ظاهرا مشکل من حل نمیشه از Disk manager که اون دو تا رو دیلیت میکنم بازم جدا از هم قرار میگیرن و نمیشه یه پارتیشن جداگانه ساخت کسی نمیدونه چیکار باید بکنم ؟

چرا حرف گوش نمیکنی؟ گفتم که از همون برنامه ای گفتم استفاده کن مشکلت حل میشه.

pcnondaily
27-05-2010, 16:11
دوست من سی دی های زنده لینوکس مثل ابونتو یا مندریوا و یا فدورا رو امتحان کن. اینا ویروس سرشون نمیشه!

*Ali*
27-05-2010, 17:30
ممنون از همه ، مشکلم رفع شد (به زور:31:)