PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرنشینان عقب سواری های عمومی ؛ فقط 2 نفر

wichidika
26-05-2010, 18:32
:31:سرنشینان عقب سواری های عمومی ؛ فقط 2 نفر:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: از ابتدای تیر امسال تعداد سرنشینان عقب همه خودروهای سواری که در ناوگان حمل و نقل عمومی برون استانی این استان فعالیت می کنند از سه نفر به دو نفر کاهش پیدا می کند.
فرهاد صالحیان در مصاحبه با واحد مرکزی خبر با بیان اینکه براساس کارت شناسایی خودروها ،‌ ظرفیت خودروهای سواری 4 نفر تعیین شده است، گفت: این اقدام برای ارتقای خدمات عرضه شده به مسافران و استفاده کنندگان حمل و نقل جاده ای و همچنین ایمنی بیشتر سرنشینان خودروها اتخاذ شده است.
وی گفت: با اجرای این طرح ، نرخ کرایه صندلی های جلو و عقب سواری های حمل و نقل عمومی برون استانی که هم اکنون یکسان نیستند ،‌ یکسان سازی می شود.
مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان تهران گفت: برای اجرای این طرح هماهنگی های لازم با صنف و اتحادیه رانندگان سواری برون استانی و پلیس راه انجام شده است.

S@nti@go_s&k
26-05-2010, 18:40
ایمنی بیشتر سرنشینان خودروها اتخاذ شده است.

اینم یکی از طرح های مبارزه با مزاحمین نوامیسه :31:

چند وقت دیگه تو صندوق عقب هیچی نباید بزاری با سیمان پر میکنن.

AmiRreZA_RAcEr
26-05-2010, 22:06
با این قیمت بنزین ! وقتیم عقب دو نفر باشه کرایه ها چند برابر میشه به نظرتون ؟!؟!؟! :41:

MCI
26-05-2010, 22:17
این هم بهانه ای برای بیشتر کردن کرایه و هزار کوفته زهره مار دیگست

S@nti@go_s&k
26-05-2010, 22:30
با این قیمت بنزین ! وقتیم عقب دو نفر باشه کرایه ها چند برابر میشه به نظرتون ؟!؟!؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله دیگه اون زمان که پنج نفر سوار میکردن (دونفر جلو) سال 49 :دی وقتی 4 نفرش کردن کرایه ها زیاد شد

الانم ربطی به بنزین نداره سرنشین کم شه کرایه هم زیاد میشه

بهترین راه تو این وضعیت دوچرخست :دی کاری که من میکنم :27:

camaro lt
26-05-2010, 22:33
خبر بدی نیست!! موند مون داره میره بالا!!ندیدین توی فیلمهای آمریکایی هر کی تاکسی میگیره سوار عقب میشه و دیگه کسی جلو نمیشینه؟؟!!قراره به اونجا برسیم..!!!

S@nti@go_s&k
26-05-2010, 22:35
خوب بله اونا با اون پولی که در میارن واسه خودشون حال میکنن

اینجا کل روز کار میکنن باید هرچی در میارن بدن پول بنزین 1000 تومنم میمونه یه پاکت سیگار میگیرن دود میکنن میره

Kaptian Black
26-05-2010, 22:41
در هر صورت ......... تو این مملکت !!!

zahedy2006
26-05-2010, 23:06
اول قیمت به ازای نفر تصویب قانونی کنند تا کسی نتونه به اون قیمت دست بزنه بعد طرح بدهند
یا تاکسی را به نوع واقعی آن یعنی اجاره خودرو به شخص اجرا کنند

قبلا تصویب می کردند مسیر فلان 2 تومن برای یه تاکسی پر. 5 نفر میشد 400 تومن 4 نفر میشد 500 تومن!!!!

piroooz
26-05-2010, 23:25
حالا نمیشه بشینند رو پا هم:31:
ولی این پیکان 56 ها کار خودشون را میکنند:31:

hamijoon
26-05-2010, 23:36
پست شماره 8 تایید میشه

piremard
26-05-2010, 23:44
خدا خیرشون بده بالاخره یکی دوگوله اش رو بکار انداخت تا بفهمه انسان حیوون نیست که سه نفره تو یه فضای یکو نیم متری مچاله تو ترافیک و گرما له بشه به اسم "تاکسی"
یکی از کارای دیگه خوب تاکسیرانی ، حذف ماشین مزخرف پراید از تاکسیرانیه . من واقعا تعجب می کردم چطور 3 نفر سوار یه قوطی کبریت می شند ؟! من که هیچوقت صندلی عقب نمی شستم
رفقای خارجکی همیشه یکی از مسخره کردنهاشون جدا از ترافیک مشهــــــــــــور جنگلی تهران ، این سه نفر و 5 نفر بودن پیکان و تاکسی بود . گرون شدن نرخ تاکسی هم طبیعیه و باید نظارت بشه ولی نفس اینکه ما هم مثل سایر کشورهای پیشرفته مثل افغانستان ، کنیا و... دیگه از صندلیهای ماشین بتعداد گوسفند استفاده نمی کنیم خیلی مهمه .
امیدوارم اخلاق و فرهنگ کوبیدن درب تاکسی و کرایه های بی حساب و بدون کیلومتر شمار هم کم کم جا بگیره و روزی در آینده ی نامعلوم تاکسی وسیله ی آرامش ی باشه که صندلی جلوش کسی نمی نشینه و جی.پی.اس . کپسول اطفا و کمک های اولیه داره با مسافرانی که کمربند بستن

hamed malekpour
27-05-2010, 08:30
به نظر من کار خیلی خوبییه کی در شهرستان ها اجرایی می شه؟

MCI
27-05-2010, 10:40
به نظر من کار خیلی خوبییه کی در شهرستان ها اجرایی می شه؟
اگه بشه!!!!!!

soooot
27-05-2010, 19:03
بدون شرح:

جک ایرانی ها: به گوسفنده میگن آرزوت چیه؟ میگه یه بار جلوی وانت بشینم.

جک خارجی ها: به ایرانیه میگن آرزوت چیه؟ میگه یه بار تنهایی رو صندلی جلوی تاکسی بشینم.

mehdi_pro2
27-05-2010, 20:09
من که سوار می شم اگه وسط باشم یه زن می خواد سوار بشه باید هی پیاده شم تا وسط 2 تا بانو ارجمند نباشم :13:

تو 10 دقیقه راه 40 کشه اینکار می کنم هروز :31:

بی باک بی بال
27-05-2010, 21:20
خدا خیرشون بده بالاخره یکی دوگوله اش رو بکار انداخت تا بفهمه انسان حیوون نیست که سه نفره تو یه فضای یکو نیم متری مچاله تو ترافیک و گرما له بشه به اسم "تاکسی"
یکی از کارای دیگه خوب تاکسیرانی ، حذف ماشین مزخرف پراید از تاکسیرانیه . من واقعا تعجب می کردم چطور 3 نفر سوار یه قوطی کبریت می شند ؟! من که هیچوقت صندلی عقب نمی شستم
رفقای خارجکی همیشه یکی از مسخره کردنهاشون جدا از ترافیک مشهــــــــــــور جنگلی تهران ، این سه نفر و 5 نفر بودن پیکان و تاکسی بود . گرون شدن نرخ تاکسی هم طبیعیه و باید نظارت بشه ولی نفس اینکه ما هم مثل سایر کشورهای پیشرفته مثل افغانستان ، کنیا و... دیگه از صندلیهای ماشین بتعداد گوسفند استفاده نمی کنیم خیلی مهمه .
امیدوارم اخلاق و فرهنگ کوبیدن درب تاکسی و کرایه های بی حساب و بدون کیلومتر شمار هم کم کم جا بگیره و روزی در آینده ی نامعلوم تاکسی وسیله ی آرامش ی باشه که صندلی جلوش کسی نمی نشینه و جی.پی.اس . کپسول اطفا و کمک های اولیه داره با مسافرانی که کمربند بستن

برای اونهایی که وضع شون خوب شاید مهم نباشه اما بعض ها حتی 100 تک تومان هم که کرایه گرون بشه کلی
اتوبوس هم که خدا خیریشون بدهد

A.M.D.D.E.V.I.L
27-05-2010, 21:24
خب همه دلیل این کار رو میدونیم البته کار خیلی خوبی هست و ایمنی رو افزایش میده و کاملا موافقم و اگه خوش بین باشیم خیلی خوب کردن که این کار رو انجام دادن ولی به دنبال این کار سودجو های زیادی سو استفاده های فراوان میکنن

D r i v e r
27-05-2010, 23:48
زیاد به انجمن اتومبیل مربوط نیست
اگه انجمن حمل و نقل میبود میشد یه جایی جاش داد
بحث هم بیشتر به طرف سیاسی بودن میره
با تشکر
قفل شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]