PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه استفاده از وایرلس لپ تاپ

coralisland_17
25-05-2010, 23:06
سلام دوستان
من لپ تاپ دل 1545 دارم و مجهز به وایرلس هم هست ولی اطلاعی از استفاده آن ندارم ,چندتا سوال دارم:
1-برای استفاده از وایرلس آن نیاز به مودم خاصی هست یا نه؟
2-وقتی به شرکت خدمات دهنده های وایرلس زنگ میزنم میگن اول سرچ کن ببین آنتن مارو پیدا میکنه؟ولی من بلد نیستم سرچ کنم...باید چی کار کنم...
وقتی رو start/connect to/wirelles network connection کلیک میکنم پنجره ای باز میشه که سمت راستش قسمت choose a wireless networkداره و سمت چپ دو قسمت network tasks و related tasks داره..باید چی کار کنم؟؟؟
اصلا وایرلس بهتره یا adsl ؟من وایرلس رو بخاطر این قبول دارم که میشه خارج از خونه هم ازش استفاده کرد ولی از نظر سرعت نمیدونم کدوم بهتره؟
کسی هست که از شرکت های خدمات دهنده تو شهرستان بهشهر استان مازندران اطلاعی داشته باشه؟

coralisland_17
26-05-2010, 23:16
یعنی واقعا سوالم اینقدر سخت بود که تو 24 ساعت حتی یک نفر هم توضیح نداد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amir raya
26-05-2010, 23:22
فک نکنم مودم وایرلس باشه. احتمالا منظورتون wlan هست.

amir raya
26-05-2010, 23:29
اول با دکمه روی لپ تاپ enable کنید لنتون رو. بعدش از قسمت network tasks گزینه refresh network list رو انتخاب کنید.
بعد در قسمت choose a wireless network شبکه های وایرلس رو نشون میده. منم همینجوری وصل شدم. فقط شبکه وایرلسم خونگیه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

coralisland_17
27-05-2010, 23:40
وقتی به پنجره network connection میرم جلوی آیکن وایرلس نوشه not connect ,firewalled وقتی روش کلیک راست میکنم گزینه disable داره این یعنی که enabel هست...درسته؟وقتی پنجره ای که گفتی رو میارم و refresh میکنم میگه:
وقتی روی آیکن اون که کنار ساعت هست کلیک راست میکنم repair رو انتخاب میکنم تا دوباره وصل شه خطای زیررو میده:
برای چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dsa dsa
27-05-2010, 23:51
سرویس WZC غیر فعال هست .. از لیست سرویس های ویندوز Enable کنید !

coralisland_17
29-05-2010, 00:11
شرمنده ....لیست سرویس های ویندوز کجاست؟

coralisland_17
30-05-2010, 23:13
شما که پروفشنالی چرا از سوالم ناراحت شدی و جواب ندادی...خوب نمبدونم کجاست دیگه....من فقط یک لیست سرویس های ویندوزو میدونم اونم تو پنجره add or remove program گزینه سومشه که اون تو همچین گزینه ای پیدا نکردم...

coralisland_17
30-05-2010, 23:40
بلاخره پیداش کردم منظورتون Wireless Zero Configuration بود؟؟؟؟؟؟؟براش اتوماتیک انتخاب بود من یک بار manual رو براش انتخاب کردم یه بار هم disable کردمش ولی هیچ فرقی نکرد و همون پیغامهای بالارو میده..............

dsa dsa
31-05-2010, 00:34
روی manual نزار.. Enable کن و بزار روی AutoMatic !

coralisland_17
31-05-2010, 23:22
بازم نشد..........................:41::19:

dsa dsa
01-06-2010, 17:51
اون ضربدر که هیچی __ یعنی به شبکه ای وصل نیستی .
سرویس WZC هم که کار می کنه و سرچ کن شبکه ای رو پیدا کن و بهش connect کن..