PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 300-350 ^^ مشاوره

r0ss0neri
25-05-2010, 15:08
سلام :31:
قصد خردید گوشی هوشمند و تاچ دارم که کارایی های زیر را داشته باشه :5:
کیفیت LCD بالا با رزولوشن (800*480) یا (640*360) :20:
کیفیت صدای پخش بالا و بخصوص کیفیت هدفون( cREATIVE EP-630 دارم) :8:
طراحی زیبا و خوش دست بودن گوشی و خاص بودنش :31:
داشتن حداقل دوربین 5 مگاپیکسل و 8 باشه بهتر :11:
سیستم عامل داشته باشه خیلی بهتره ، چون دوست ندارم بعد یک مدت گوشی واسم تکراری بشه و همچنین اگه سیستم عامل نداره اینترفیس توپی داشته باشه :46:
خز نشدن گوشی و همه گیر نشدنش بعد یک مدت مثل 3250 های قدیم و N73 و 5800 :27: (آخ خودم الان N81 دارم از همه لحاظ باش میحالم ، اصلا هم گوشی خز و خیلی نیست و به شخصه دست کسی ندیدم :21:)
ضمنا گوشی بخرم دو سالی باش میحالم پس تو این مدت باهامون کنار بیاد :10:
ضمنا گوشی فقط از این 4 برند باشه HTC-SE-NOKIA-SAMSUNG :31: از برند های دیگه خوشم نمیاد :13:

گزینه های خودم

از HTC نمیدونم :31: اما کلا دوربین خوبی ندارند و به درد موزیک هم نمیخورن اما عمرا خزوخیل بشند :5:

از SE به نظرم W995 خوبه اما دو تا مشکل داره 1.تاچ نیست 2.رفیقم داره :21:
گوشی XPERIA X1 هم هست که خیلی قدیمه خز :2: و همینطور چندان به درد موسیقی با کیفیت خوفناک نمیخوره و دوربینشم افتضاح :41:
گوشی Aino هم هست که گوشی خوبی هست و واسه موزیک هم خوبه (هدفون بلوتوثش خداس :40:) ولی جاواس و تاچش هم نمیدونم کجا به دردش میخوره :31: (منظورم اینه زیاد کاربرد نداره) و دوربین خوبی داره 8مگ و همینطور با اینکه جاواس رابط کاربری زیبایی داره ...

از NOKIA گوشی X6 16GB به نظر گزینه ی خوبی میاد و از طرفی هم که با سیمبین ها کار کردم خوبه(سرعت کمش رو میدونم) اما میخوام کیفیت هندزفریش چیزی فراتر از W995 باشه :8: هست ؟ (خز نشه :19: میشه ؟)

از سامسونگ هم JET گوشی توپی هست هم LCD خوبی داره و هم امکانات،اما سیستم عامل نداره و به نظرم واسه موزیک هم چندان مناسب نیست و همینطور جاوا بودن گوشی و اینترفیسش که قابلیت اُپیتیمایز (تم و APP و اینا را خوب نداره) آخ اینترفیسشم مثل AINO خوشگل نیس که بگیم بی خیال جاوا بودنش :20:

خوب پس گزینه های نهایی به نظرم اینان

SE Aino
Nokia X6
Samsung Jet

(ضمنا ویواز قیمتش 400 ه پس منتفیه :46:)

همه چیزو گفتم :31:

حالا نظر و استدلال شما رو میخوام :11:

RaS0oL.M
25-05-2010, 17:26
سلام.......ویواز گوشی خوبی هست............و می ارزه........و جت............خدای خر کاری.........3بار داشتم فیلم می گرفتم افتاد رو آسفالت هیچیش نشد.........دوربین 5 واقعی......فقط سیستم عامل نداره همین.....من که می حالم باش............ویوازم خوبه.....ولی من ندارم..........:20:

seyed kazem
25-05-2010, 18:08
داستان نوشتیا :31:
با وجود X6 جای شکی باقی نمیمونه کیفیت هندزفریش آخرشه

pulp_152
25-05-2010, 18:20
createve 630 داشته باشی نداشته باشی فرق نمیکنه ... چون هندزفری خودش بهتر از 630 جواب میده ...

s8300

r0ss0neri
25-05-2010, 18:36
از پیشنهادات دوستان ممنون ...
x6 که خوبه فقط مونده با این قیمت میرزه ؟!
s8300 هم خوبه ولی خوب هم قیمت S8003 هست ولی کیفیت و رزولوشن JET یک چیز دیگس ولی دوربین جت 5 و اون یکی 8 ! و اینکه هر دو گوشی جاوا هستن و تم نمیخورن !
دوربین واسم در وهله ی دوم هست ... 5 هم خوبه ...
در مورد کلی گوشی حتما باید پوز W995 رو بزنه هم از صدای استریو و هم هدفون :46: (X6 میتونه ؟)
کسانی که این گوشی ها را دارن یکم بهتر راهنمایی کنند...

واقعا تو این رنج انتخاب سخته ! مخصوصا که گوشی باز نباشی و یک گوشی را 2 سالی باش کار کنی :19:

pulp_152
25-05-2010, 18:38
از پیشنهادات دوستان ممنون ...
x6 که خوبه فقط مونده با این قیمت میرزه ؟!
s8300 هم خوبه ولی خوب هم قیمت S8003 هست ولی کیفیت و رزولوشن JET یک چیز دیگس ولی دوربین جت 5 و اون یکی 8 !

واقعا تو این رنج انتخاب سخته !

کیفیت صفحه نمایش s8300 ]م عالی هستش ... چیزی از جت کم نداره ...قیمت جت 50 گرونتره

r0ss0neri
25-05-2010, 18:42
کیفیت صفحه نمایش s8300 ]م عالی هستش ... چیزی از جت کم نداره ...قیمت جت 50 گرونتره
آخ وایرلز هم نداره که بکارم میاد ! و اگه بخوام جاوا بخرم قطعا جت میخرم چون باطریشم قویتره و هیمینطور صفحه ی بزرگتر داره ولی خوب این گوشی شیکتر و دوربین بهتری داره ...
ممنون

r0ss0neri
25-05-2010, 19:16
واقعا بین جت و X6 گیر کردم ! تفاوت قیمتشون حدود 50-60 تومانه !
دوربین جت که بهتره چون HD ضبط میکنه و عکس هاشم فوق العادس !
صداش Mono هست چون یک باند بیشتر نداره اما بدم نیست ولی خوب x6 استریو نمیشه.
ظاهرشم با هر دوش حال میکنم ...
کیفیت صفحه هم جت اما x6 خازنی !
سرعت بالا جت ولی اینترفیس بهتر x6
کلا این که گوشی تم نمیخوره بیشتر از اینکه جاواس و نرم افزاری بد ساپورت میشه اذیتم میکنه !
چون gps رو میشه با ترک بادی راه انداخت و ...
از طرفی هم گوشی باید تو وب و ... سرعت خوبی داشته باشه حد اقل به خوبی n81 باشه ...
حالا نظر شما چیه ؟! من موزیک هم زیاد گوش میدم کیفیتش میخوام بالا باشه و در حد n81 باشه حداقل ...
موندم پرداخت بیشتر واسه x6 ارزششو داره که قید دوربین بهتر و صفحه با کیفیت تر و همینطور سرعت بیشتر را زد ؟!
و به رابط کاربری توپ و صفحه ی خازنی و کیفیت صدای خوب و همینطور باطری بهتر و موزیک پلیر بهتر x6 دل خوش کرد ؟!
در مورد خز شدن هم فک نکنم هردوشون به اون صورت فراگیر بشن ؟!

total_overdose
25-05-2010, 20:50
واقعا بین جت و X6 گیر کردم ! تفاوت قیمتشون حدود 50-60 تومانه !
دوربین جت که بهتره چون HD ضبط میکنه و عکس هاشم فوق العادس !
صداش Mono هست چون یک باند بیشتر نداره اما بدم نیست ولی خوب x6 استریو نمیشه.
ظاهرشم با هر دوش حال میکنم ...
کیفیت صفحه هم جت اما x6 خازنی !
سرعت بالا جت ولی اینترفیس بهتر x6
کلا این که گوشی تم نمیخوره بیشتر از اینکه جاواس و نرم افزاری بد ساپورت میشه اذیتم میکنه !
چون gps رو میشه با ترک بادی راه انداخت و ...
از طرفی هم گوشی باید تو وب و ... سرعت خوبی داشته باشه حد اقل به خوبی n81 باشه ...
حالا نظر شما چیه ؟! من موزیک هم زیاد گوش میدم کیفیتش میخوام بالا باشه و در حد n81 باشه حداقل ...
موندم پرداخت بیشتر واسه x6 ارزششو داره که قید دوربین بهتر و صفحه با کیفیت تر و همینطور سرعت بیشتر را زد ؟!
و به رابط کاربری توپ و صفحه ی خازنی و کیفیت صدای خوب و همینطور باطری بهتر و موزیک پلیر بهتر x6 دل خوش کرد ؟!
در مورد خز شدن هم فک نکنم هردوشون به اون صورت فراگیر بشن ؟!
سلام
نظر من رو ایکس 6 هست.
آنچنان تفاوت قیمتی ندارن.
جت فیلمبردایش hd نیست.d1 هست.
دوربین عکسبرداری دوتاش میشه گفت تو یه سطح هستن.
سرعت ایکس 6 عالیه خیالت راحت.
فقط بنظر من تفاوت فاحش جت کیفیت صفحه بهتر هست اما در سوی دیگه تاچ خازنیه ایکس 6 هم وسوسه کنندست.