PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكلات اساسي گوشي 5800

darvishi.2292
25-05-2010, 08:47
سلام دوستان:
من اين اطلاعات رو از اينترنت و بعضي از موبايل فروشا بدست اوردم اگه مشكليداشت راهنمايي كنيد:
طبق تحقيقي كه من كردم اينطور به نظر ميرسه كه نرمافزار واسه اين گوشي يعني در واقع واسه s60.v5 نرم افزار هاي خيلي كم يافت ميشه و خيلي از نرم افزار ها با اي گوشي مشكل دارند و د.م اينكه به نظر ميرسه صفحه لمسي اين گوشي در حد عال نيست و تا حدي قابل اطمينان نيست.
دوستان اگه ممكنه منو از اين شك و دلهره بيرون بياريد !اگه مشكلات ديگه هم داره منو در جريان بزاريد.دوستان خيلي به راهنماييتون نياز دارم.ممنون.

merikh_merikh
25-05-2010, 09:01
به نظره من 5800 مشکل خاصی نداره.
تنها دوربین ضعیفی داره که اگه براتون مهم نیست میتونه گزینه ی خوبی باشه.
همچنین سرعت پایینی داره ولی با توجه به قیمتش ارزش خرید داره

mahsai
25-05-2010, 11:25
سلام
با احترام به نظر دوستان من بیشتر از یکسال هستش که این گوشی رو دارم
گوشی هیچ ایرادی نداره و کمبود نرم افزار هم مربوط به همون زمان بود(حدود یکسال پیش)
الان نرم افزارهای زیادی داره
سرعت گوشی از همون اول ورژن گوشی فکر کنم 10 بود خوب بود اما یه باگها و ایرادهایی داشت که با اپدیتهای زیاد که براش اومد الان با ورژن 50 گوشی هیچ ایرادی نداره
به نظرم سرعت گوشی هم تو منو و هم تو قسمت مموری کلا خیلی بالاس و اصلا کندی حس نمیشه
تنها ایراد گوشی دوربینش هست که اونم بخاطر وجود گوشیهایی با دوربینهای 5 و 8 مگاپیکسلی این کمبود احساس میشه وگرنه بازم نسبت به 3 مگاپیکسلها در حد متوسط رو به بالاس
بهرحال به نظر من که بیشتر از یکسال هست گوشی رو دارم تو این رنج قیمت بهترین گوشی هستش
موفق باشید.

hamidkabiri6270
25-05-2010, 12:16
سلام دوستان:
من اين اطلاعات رو از اينترنت و بعضي از موبايل فروشا بدست اوردم اگه مشكليداشت راهنمايي كنيد:
طبق تحقيقي كه من كردم اينطور به نظر ميرسه كه نرمافزار واسه اين گوشي يعني در واقع واسه s60.v5 نرم افزار هاي خيلي كم يافت ميشه و خيلي از نرم افزار ها با اي گوشي مشكل دارند و د.م اينكه به نظر ميرسه صفحه لمسي اين گوشي در حد عال نيست و تا حدي قابل اطمينان نيست.
دوستان اگه ممكنه منو از اين شك و دلهره بيرون بياريد !اگه مشكلات ديگه هم داره منو در جريان بزاريد.دوستان خيلي به راهنماييتون نياز دارم.ممنون.

سلام دوست عزیز

من با تاچش کار کردم .هیچ مشکلی نداره .سرعتش هم خوبه.معایبش از نظر من یکی محل قرار گرفتن مموری کارتشه که خیلی سخت مموری کارتشو بیرون میاد و حتما باید با قلم اینکار را انجام بدی. جابه جا کردن باطری هم یه مقدار سخته چون در پشتی گوشی استحکام چندانی نداره و علاوه بر اینکه یه مقدار سخت باز میشه از جنس خوبی هم برخوردار نیست.

darvishi.2292
26-05-2010, 08:39
دوستان تشكر از راهنماييتون

sasan816
26-05-2010, 12:34
سلام دوستان:

اين گوشي يکي از بهترين موزيک پليرهاي بازار است.
از نظر نرم افزاري مشکل خاصي نداره اما صفحه لمسي اون زياد جالب نيست.

golmohammadi
27-05-2010, 10:52
اول باید قیمت یک گوشی را نگاه کرد
بعد بهش نظر داد
5800 با قیمتی که داره عالی هست
تاچش بله نسبت به بقیه تاچها ممکنه کمی سخت تر باشه
ولی گفتم باید قیمتش را در نظر گرفت
برنامه ها هم الان کم نیستند به قول دوستمون اون پارسال بود که کم بود نه الان
تنها ایرادش عملکرد دوربین در محیط شب هست
البته اضافه کنم در شب تا جایی که فلش قدرتش میرسه خوب عکس میگیره
اما وقتی دورتر باشه کلی نویز داره
ایراد خاص دیگه ای نداره

بهاره
07-06-2010, 14:41
درود برشما دوستان و راهنمای هایتان

hossein_dig
07-06-2010, 15:06
پس صدای موزیک e72 رو بشنوی چی میگی :8:
من خودم یه سال 5800 داشتم صدای 72 کلی با 5800 فرق داره

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:06 PM ----------

پس صدای موزیک e72 رو بشنوی چی میگی :8:
من خودم یه سال 5800 داشتم صدای 72 کلی با 5800 فرق داره

darvishi.2292
07-06-2010, 18:42
دوستان من بالاخره گوشی 5800 رو خریدم.
حالا باید گفت که شنیدن کی بود مانند دیدن.اره .
همونطور که حدس میزدم نرم افزار های کمی رو ساپورت میکنه از طرفی از لحاظ صدا انچنان کیفیتی هم نداره البته دوربینش خوبه من از لحاظ کیفیت عکسش راضی ام البته کیفیت زومش اصلا خوب نیست.
در کل باید گفت نسبت به قیمتش امکانات خیلی خوبی داره و عالیه اما معایب حساسی رو هم به همراه داره.
مرسی.

merikh_merikh
07-06-2010, 19:04
البته به نظره من در هندسفري صداي خوبي داره.
همچنين اگه اهل برنامه باشي بايد زياد بگردي اگه بگردي برنامه هاي خوبي پيدا ميشه