PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در جابجایی پنجره ها در win7

starpars
24-05-2010, 21:35
دوستان چند وقتیه نمیدونم به چه دلیل جابجایی پنجره ها در ویندوز حالت کلاسیک شده مثلا وقتی با ماوس میخوای یه پنجره رو جابجا کنی بعد از کلیک و کشیدن , اول یه فریم خاکستری میاد بعد اونو هرجا خواستی ول میکنی تا پنجره به اونجا انتقال پیدا کنه مثل ویندوز 98 تم های aero هم که میزارم بازم همینطوریه .

البته چند وقت پیش گرافیک nvidia دوستمو رو سیستم بستم درایورهاشم نصب کردم اما بعد درش آوردم فکر کنم بعد از اون اینجوری شد

هرجا گشتم تنظیماتشو پیدا نکردم که به حالت اول برگردونم اینطوری خیلی خسته کننده شده:19:
کسی میدونه توی windows7 تنظیماتش کجا قرار گرفته؟؟؟

یه عکس از این حالت میزارم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Dew Drop
24-05-2010, 23:08
سلام
شما تو device manager ببینید کارت گرافیکی تون نصب هست؟ تو display adapter میتونید ببینید.اگه نصب نیست تو display adapter, device manegr بزنید بعد driver updateرو بزنید بعد گزینه browse my computerfor driver رو بزنید که اگه نصب نیست نصبش کنه. ببینید درست میشه.در ضمن اگه امتیاز کارت گرافیک از 3 کمتر باشه aero فعال نمیشه.

pcnondaily
24-05-2010, 23:11
Control Panel>System and Security>System>Advanced System Settings>[Performance] Settings
Select: Show windows contents while dragging
:31:

starpars
25-05-2010, 11:25
Control Panel>System and Security>System>Advanced System Settings>[Performance] Settings

دمت گرم البته اون گزینه فعال بود ولی یه بار خاموش روشنش کردم درست شد:20:

vista7
25-05-2010, 17:35
دمت گرم البته اون گزینه فعال بود ولی یه بار خاموش روشنش کردم درست شد:20:

گاهی ویندوز اینجوری قاطی میکنه
مثلا این پنجره ی ویندوز رو نگاه کنید
Folder option هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر دو گزینه فعال هست و هر کاری میکنم باز هم نمیشه با آخرین ورژن آنتی ویروس هم اسکن کردم هیچی پیدا نکرد
دیگه ویندوزه دیگه!:31:

starpars
27-05-2010, 21:40
دوستان کامپیوترو که خاموش روشن میکنم باز مشکلی که بالا گفتم بوجود میاد حتی گزینه Show windows contents while dragging فعال هست اما هر دفه باید یه بار این گزینه رو خاموش روشن کنم تا درست بشه:13:
فکر کنم ویندوزه کمکم داره آهنگ تعویضشو مینوازه:8:

alawe
06-07-2013, 13:20

دمت گرم ....