PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Error : -5006 : 0x80070002

ali_jackson1366
24-05-2010, 21:34
بچه ها خواهش می کنم به من کمک کنید !!! :19::3::37:
.
من یه ویندوز XP 2010 سرویس پک 3 نصب کردم و یه مشک خیلی بزرگ دارم !
.
مشکلم اینه که هر بازی رو که می خوام نصب کنم Error میده !

(Error Code: -5006 : 0x80070002 )
یه عکس از Error گرفتم . خواهش می کنم هر کی میتونه کمکم کنه :19::45::37:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این Error که ازش عکس گرفتم مال زمانیه که می خوام بازی Soccer 10 رو نصب کنم !
.
واسه بازی های دیگه هم همین Error رو میده ! با این تفاوت که به جای اسم Soccer 10 اسم بازی های دیگه رو مینویسه ، ولی کد خطا همینه : Error Code: -5006 : 0x80070002

---------------------------------------------------------------------------------------------------

مثلا Error زیر مال نصب بازی GTA IV هست :

Error Code: -5006 : 0x80070002
Error Information:
>SetupNew\setup.cpp (615)
PAPP:Grand Theft Auto IV
PVENDOR:Rockstar Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
PGUID:4FAC9E19-49DD-478A-9596-D6BB1E2AD4FF
$14.0.0.162
@Windows XP Service Pack 3 (2600) IE 8.0.6001.18702

pcnondaily
24-05-2010, 23:14
اینو بخون، اگه حل نشد بگو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

:31:

pcnondaily
26-05-2010, 13:01
آنچه در ادامه می آید ترجمه مطلبی است که در پست قبلی آمده است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید -----------------------------------------------------------------

این پیغام هنگام ری استارت کردن سیستم Windows XP نمایش داده می شود:

A problem is preventing Windows from accurately checking the license for this computer. Error code: 0x80070002.

علت خطا
این پیغام معمولا زمانی نمایش داده می شود که اطلاعات زیر در کامپیوتر تغییر کند:

مهیاکننده امنیتی پیش فرض (default security provider) در Windows XP تغییر کند، یا
drive letter سیستم تغییر کند.

نکته: این مشکل ممکن است به وسیله هر نرم افزاری که توانایی تغییر تنظیمات مهیاکننده امنیتی پیش فرض را در Windows XP داشته باشد، رخ دهد.

راه حل
بسته به نوع مشکل، می توناید مشکل را از طریق راه اندازی مجدد مهیاکننده امنیتی پیش فرض یا drive letter سیستم برطرف کنید.
اخطار: روشهایی که در اینجا آمده اند، نیازمند تغییر در رجیستری هستند. به یاد داشته باشید، رجیستری یکی از اجزای اساسی سیستم عامل ویندوز است و ویرایش آن ممکن است سیستم شما غیر قابل بوت کند. این دلیلی است برای اینکه همیشه از رجیستری قبل از اعمات تغییرات پشتیبان بگیرید. این کار را می توانید به سادگی با استفاده از دستور File > Export در رجیستری (regedit) انجام دهید.

ریست کردن مهیاکننده امنیتی پیش فرض Windows XP
برای ریست کردن مهیاکننده امنیتی پیش فرض ، باید ورودی های خاصی را از رجیستری به روش زیر حذف کنید: کامپیوتر را در حالت Safe Mode بالا بیاورید (کامپیوتر را روشن کرده و در طول startup دکمه F8 را فشار دهید. وقتی منوی Windows Advanced Options نمایش داده شد، گزینه Safe Mode را انتخاب کنید.)
1. از منوی Start گزینه Run را انتخاب کرده و عبارت regedit را تایپ کرده و Enter بزنید.
2. در پنجره Registry Editor این کلید ها را یافته و آنها را پاک کنید:

HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Cryptograp hy\Providers
HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Cryptograp hy\Providers

3. از رجیستری خارج شده و سیستم را ری-استارت کنید.

ریست کردن System Drive Letter
برای ریست کردن system drive letter، باید ورودی های خاصی را از رجیستری به روش زیر حذف کنید:
1. کامپیوتر را در حالت Safe Mode بالا بیاورید (کامپیوتر را روشن کرده و در طول startup دکمه F8 را فشار دهید. وقتی منوی Windows Advanced Options نمایش داده شد، گزینه Safe Mode را انتخاب کنید.)
2. از منوی Start گزینه Run را انتخاب کرده و عبارت regedit را تایپ کرده و Enter بزنید.
3. در پنجره Registry Editor این کلید ها را بیابید:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\MountedDevices

4. این کلید را برای تغییر system drive ویرایش کنید.
5. از رجیستری خارج شده و سیستم را ری-استارت کنید.

برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی، لازم است که بهینه سازی های معمول رجیستری را انجام داده و اطمینان حاصل کنید که هیچ تغییر تایید نشده ای در آن رخ ندهد. برای داشتن یک رجیستری سالم و بدون خطا می توانید از کمک نرم افزار های پاک کننده رجیستری معروف مانند RegGenie استفاده کنید. همچنین ار آنجا که تغییرات تایید نشده بهممکن است وسیله نرم افزار های مخرب، مانند ویروس ها، تروجان ها و و نرم افزار های جاسوسی رخ دهد ضرروری است تا که از نرم افزار های ضد ویروس و ضد جاسوسی مطمئن مانند Anti-Virus Plus و StopZilla برای کارکرد سالم کامپیوتر استفاده کنید.
-----------------------------------------------------------------
یاداشت مترجم: این نرم افزار هایی که معرفی کرده همشون نرم افزار هایی که مال خودشونه و در حقیقت داره واسشون تبلیغ می کنه، توصیه من استفاده از TuneUp Utilities 2010 و Avira Premium Security Suite 2010 هست.
:31: