PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***سوالات در مورد براش و وکتور و...

masoud8
24-05-2010, 16:01
سلام خدمت اساتید گرام!

این رنگ بندی هایی که روی براش ها انجام می دن و به اونا جلوه های خاصی می دن چطوره؟آیا روش خاصی داره؟( این که مثلا می بینی یه براش ترکیب چند رنگه) یه آموزش کامل می خوام، لینک هم بود قبوله!

-آیا میشه براش ها رو چرخوند و بعد اعمال کرد؟آخه داخل تنظیمات براش گزینه ای برای rotate (چرخش) زاویه ای یه براش وجود نداره (نمی خوام یه براش بزنم و بعد لایه کنم و بعد بچرخونمش و...، )

فعلا همین 2تا سوال!
با تشکر!

spiring water
24-05-2010, 18:09
-آیا میشه براش ها رو چرخوند و بعد اعمال کرد؟آخه داخل تنظیمات براش گزینه ای برای rotate (چرخش) زاویه ای یه براش وجود نداره (نمی خوام یه براش بزنم و بعد لایه کنم و بعد بچرخونمش و...، )

سلام خدمت دوست عزیز.

ابتدا به :

menu bar>window>brushes

برو.
روی سر برگ brush tip shape کلیک کن.
گزینه های flip X و flip Y باعث معکوس شدن براش نسبت به دو محور xوy میشن.

این رنگ بندی هایی که روی براش ها انجام می دن و به اونا جلوه های خاصی می دن چطوره؟آیا روش خاصی داره؟( این که مثلا می بینی یه براش ترکیب چند رنگه) یه آموزش کامل می خوام، لینک هم بود قبوله!

اگه یه خورده واضح تر توضیح بدی بهتر میشه کمکت کرد.

Lover_Football
24-05-2010, 21:49
سلام ...

به نظر من بهتره كه هر براش رو روي يك لايه اعمال كني تا راحت بتوني با فرمان Ctrl + T بچرخونيشون ...

براي چند رنگ كردن من يك سري كارايي ميكنم كه شايد به دردت بخوره ...

اول براش رو روي يك لايه اعمال كن ...

بعد لايه رو سلكت كن و چند تا لايه ي ديگه ايجاد كن و در هر كدوم با گرادين جاهاي مختلف براش مورد نظر رو رنگ كن ...

در آخر هم ميتوني با ور رفتن با مد لايه هاي گرادين و Opacity & Fill لايه ها و لايه ي اصلي براش يه چيز جالب داشته باشي ...

فقط :

گرادين رو به صورت Forground To Transport (عمراً درست نوشته باشم) تنظيم كن ...

اين يك نمونه اي هست كه من انجام دادم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]