PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم دسترسی به یوزر administrator

sanazamini
24-05-2010, 10:18
بعد ساختن یک یوزر جدید زیرگروه administrator و log off و login کردن به یوزر جدید دیگه یوزر administrator وجود نداشت . با همون یوزر جدید login شدم و از c:\dicument and setting فولدر administrator را باز کردم که پیام access denied داد . با توجه به اینکه یوزر جدید permission باید فول باشه باز هم باز نمی کنه . توی user account هم یوزر administrator وجود نداره اما موقع ساخت یک یوز به همون نام error میده که این کاربر وجود داره . در صورتی که کاربری به نام administrator دیده نمی شه .

Jalal
24-05-2010, 10:38
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sanazamini
24-05-2010, 10:41
این راهنمایی شما توی win 7 به کار میاد . سرویس پک ویندوزی که مشکل پیدا کرده احتمالا 2 یا 1 است . من الان دسترسی ندارم بهش .

Jalal
24-05-2010, 17:29
برای ویندزو XP هم تقریبا به همین صورت است

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcnondaily
24-05-2010, 19:42
دوست عزیز اکانت Administrator یک اکانت پیش فرض هست که توی همه ویندوز ها به صورت پنهان وجود داره. نه میتونی پاکش کنی، نه چیز دیگه ای. بر تمام اکانت های دیگه هم اولویت داره. توی اکس-پی موقع نصب ازت پسوردشو می گیره (فکر کنم بعد از وارد کردن شماره سریال). اگه می خوای توش لاگین کنی، توی اکس-پی، حسابتو لاگ آف کن، بعد Alt+Ctrl+Delete رو دوبار پشت سر هم بزن ( البته اگه از Welcome Screen نرمال ویندوز استفاده می کنی). یه همچین پنجره ای باز میشه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جای یوزر بنویس: Administrator پسوردو بده و لاگ آن شو. حالا هر کاری دلت می خواد بکن.
اگه احیانا پسوردشو نداری، از یه حساب مدیر برو خط فرمان داس و این دستورو وارد کن:

net user administrator PASSWORD

که جای PASSWORD باید پسورد جدید رو وارد کنی.
:31: