PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید TV تا سقف 1.5

Hsnti
24-05-2010, 10:13
سلام
مدتی هست قصد خرید تی وی تا سقف 1.5 هستم
متاسفانه فروشندگان مختلف همه فقط تبلیغ کالای خودشون رو میکنن و نمیشه تو این مملکت به حرفهای اونها اطمینان کرد.
مطالب سایت رو هم خوندم ولی باید اعتراف کنم که بیشتر سردر گم شدم و دیگه اینکه بیشتر مباحث فنی بودن و من هم اطلاعات زیادی در این مورد ندارم
فقط نمیخوام هزینه ای که میکنم بیمورد باشه و میخوام از خریدم نهایت استفاده رو ببرم

خواهش میکنم اساتید بدون تعصب روی برندی خاص راهنمایی کنن

ممنون

Hsnti
29-05-2010, 14:35
سلام
آقایون متخصصین یک گوشه ی چشمی

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

سلام

ebi66_boukan
29-05-2010, 17:24
سلام

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:34 PM ----------

سلام

بدون گارانتی میخای یا با گارانتی؟؟؟ال سی دی یا ال ای دی پلاسما؟؟؟کاربردت چیه؟؟چند اینچ؟؟

Hsnti
29-05-2010, 19:17
بدون گارانتی میخای یا با گارانتی؟؟؟ال سی دی یا ال ای دی پلاسما؟؟؟کاربردت چیه؟؟چند اینچ؟؟

سلام

با تشکر از شما
در مورد گارانتی هنوز نظری ندارم
در مورد کاربرد هم من عاشق دیدن فیلم هستم و دیدن فیلمهای با کیفیت برام یه سرگرمی جالب هستش
در مورد ال ای دی هنوز مطمین نیستم ولی تا اونجا که فهمیدم ال ای دی ارزش هزینه کردن نداره( البته این تنها نظر شخصیم هست هرچند که اگر توان مالی برای خرید هم داشتم فکر نمیکنم میرفتم طرفشون) حالا میمونه پلاسما یا ال سی دی

واقعا" خودم هم نمیدونم !!! ولی نظرتون در مورد NeoPDP ها چیه؟ ظاهرا" که خوب تلفیق شدن!!

ebi66_boukan
29-05-2010, 21:13
سلام

با تشکر از شما
در مورد گارانتی هنوز نظری ندارم
در مورد کاربرد هم من عاشق دیدن فیلم هستم و دیدن فیلمهای با کیفیت برام یه سرگرمی جالب هستش
در مورد ال ای دی هنوز مطمین نیستم ولی تا اونجا که فهمیدم ال ای دی ارزش هزینه کردن نداره( البته این تنها نظر شخصیم هست هرچند که اگر توان مالی برای خرید هم داشتم فکر نمیکنم میرفتم طرفشون) حالا میمونه پلاسما یا ال سی دی

واقعا" خودم هم نمیدونم !!! ولی نظرتون در مورد NeoPDP ها چیه؟ ظاهرا" که خوب تلفیق شدن!!

نگفتید چند اینچ میخواید؟؟؟
گزینه پلاسما G10 42 پاناسونیک هست با قیمت حدود 1100 که تصاویر خوبی داره ولی امکانات از جمله USB نداره.(اینم که میدونید پلاسما ها مصرف بالایی دارن)
ال سی دی هم که چند برند داریم.
سونی که با قیمت شما میشه یه 46 ex500 خرید که من به شخصه چون اعتقاد به جنسای ارزون سونی ندارم پیشنهاد نمیکنم.
سامسونگ هم که چند مدل داره.از جمله B650 محصول سال 2009 که تو ریویو ها امتیاز بالایی گرفته و امکانات خوبی داره.
مدل دیگش C650 هست که ارتقا یافته B650 هست و محصول 2009 که ریویوی مفصلی در لینک زیر ازش هست.من خودم یه 46 ش رو دارم با قیمت 1580 از بانه گرفتم و از کیفیتشم راضیم.USB که کار یک HD player 200 تومنی رو میکنه.اکثر فرمت های صوتی و تصویری رو با کیفیت بالا ساپورت میکنه.
یه مدل دیگه B750 هست که اونم فرق زیادی با B650 نداره و فقط هرتزش 200 هست که میگن بیشتر جنبه تبلیغاتی داره(دقیق نمیدونم کاربرد این هرتز بالا در چه مواقعی هست)

برند دیگه ال جی هست که من زیاد اطلاعی در موردش ندارم.از دوستانی که اطلاع دارن میتونید بپرسید.
امیدوارم کمکتون کرده باشم.

نظر شخصی من B650 و یا C650 هست.(البته 46 اینچ)

اینم لینک C650

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hsnti
29-05-2010, 21:43
46 اینچ برای منزل بزرگ هست
نظرم روی40 یا 42 هستش

ebi66_boukan
29-05-2010, 21:54
46 اینچ برای منزل بزرگ هست
نظرم روی40 یا 42 هستش
پیشنهاد من b650 با قیمت 1060 و یا C650 با قیمت حدود 1200(البته 40 اینچ)

titanium_zarin
29-05-2010, 23:19
مواردي كه دوستمون ebi66_boukan گفتن تاييد ميشه ...
فقط ميمونه كه دلتون رو صاف كنيد و از بانه بخريد...مشكلي نداريد با اين موضوع؟؟؟
چون اين قيمتهاي بانه هست ...
الان من ب650 و همين دوستمون هم مدل سري سي از بانه خريديم...واقعا هم راضي هستيم...تازه من كه سفارش دادم اوردن دمه در خونه تحويل دادم بعد پول دادم...

itdevx
30-05-2010, 13:24
مواردي كه دوستمون ebi66_boukan گفتن تاييد ميشه ...
فقط ميمونه كه دلتون رو صاف كنيد و از بانه بخريد...مشكلي نداريد با اين موضوع؟؟؟
چون اين قيمتهاي بانه هست ...
الان من ب650 و همين دوستمون هم مدل سري سي از بانه خريديم...واقعا هم راضي هستيم...تازه من كه سفارش دادم اوردن دمه در خونه تحويل دادم بعد پول دادم...

سلام،
از کجا گرفتین شما؟ هزینه حملش چقدر شد؟ چند روزه به دستتون رسید؟ فرصت تست داشتید تا از سلامت تلویزیون مطمئن بشید؟ اگه یه موقعی یه مشکلی داشته باشه عوضش می کنن؟ خلاصه این که هر توصیه ای لازمه بکنید منم احتمالا مجبور میشم تلفنی خرید کنم!

Hsnti
30-05-2010, 20:25
دوستان قیمتهای توی بازار چند هست؟

titanium_zarin
30-05-2010, 21:58
دوستان قیمتهای توی بازار چند هست؟

چه ماركي؟؟؟چه مدلي؟؟؟
منظورتون كدوم بازاره؟؟؟با گارانتي؟؟؟

Hsnti
30-05-2010, 22:36
همین مدلهایی که نام برده شد
قیمت تو بازار تهران

itdevx
01-06-2010, 08:38
سلام،
از کجا گرفتین شما؟ هزینه حملش چقدر شد؟ چند روزه به دستتون رسید؟ فرصت تست داشتید تا از سلامت تلویزیون مطمئن بشید؟ اگه یه موقعی یه مشکلی داشته باشه عوضش می کنن؟ خلاصه این که هر توصیه ای لازمه بکنید منم احتمالا مجبور میشم تلفنی خرید کنم!

جناب زرین لطفا جواب بدید. اطلاعات شما میتونه خیلی به من کمک کنه.

titanium_zarin
01-06-2010, 11:44
جناب زرین لطفا جواب بدید. اطلاعات شما میتونه خیلی به من کمک کنه.

من كه واستون پيغام خصوصي زدم دوست عزيز...
اخه نميشه اينجا گفت ....
يه چك كنيد ....

itdevx
01-06-2010, 13:43
من كه واستون پيغام خصوصي زدم دوست عزيز...
اخه نميشه اينجا گفت ....
يه چك كنيد ....

خیلی ممنون، اینجا منتظر جوابتون بودم، پرپر زدن "منوی اطلاع رسانی" به چشمم نیومد. با این حال شک دارم اسم بردن از اسم یه فروشگاه توی یه پست مصداق تبلیغ باشه اونم فروشگاهی که همه دیگه اینجا می شناسنش!

itdevx
01-06-2010, 13:47
جناب titanum_zarin پیغامتون رو خوندم اما تازه واردها اجازه پیغام خصوصی زدن ندارند بنابراین همین جا حواب میدم!
توصیه خاصی برای تست کردنش ندارید؟ این بحث های چینی و مالزی بودن سری C ها و شماره سریال اروپایی هم یه کمی نگران کننده است، به نظرم تنها راهش اینه که به فروشنده اطمینان کنی، مخصوصا این که یه بار آقای رستمی گفته بود شماره سریال ها رو می تونن یه جوری عوض کنن که هیچ کس نفهمه!
راستی نگفتید هزینه حملش چقدر بود و چند روزه به دستتون رسید!

t_tanhayam
01-06-2010, 17:29
جناب titanum_zarin پیغامتون رو خوندم اما تازه واردها اجازه پیغام خصوصی زدن ندارند بنابراین همین جا حواب میدم!
توصیه خاصی برای تست کردنش ندارید؟ این بحث های چینی و مالزی بودن سری C ها و شماره سریال اروپایی هم یه کمی نگران کننده است، به نظرم تنها راهش اینه که به فروشنده اطمینان کنی، مخصوصا این که یه بار آقای رستمی گفته بود شماره سریال ها رو می تونن یه جوری عوض کنن که هیچ کس نفهمه!
راستی نگفتید هزینه حملش چقدر بود و چند روزه به دستتون رسید!

والا علي سرش شلوغه من جوابتون رو ميدم :46:
در مورئ تست كردن فكر ميكنم كلي بحث هست كه مهمرينش پيكسل سوخته هست نگاه كنيد ببينيد نقاط روشن يا تاريك توي صفحه نبينيد پنلتون رو چك كنيد بينيد شكستگي ضربه اي چيزي نداشته باشه
تونستيد سريالش رو با كارتونش چك كنيد و...
در مورد بحث هايي كه جديدا ديدم والا زياد گير مالي يا چيني بودن نباشيد يك جورايي سر وته يك كرباسن سالم بخريد و استفاده كنيد ودلتون رو چركي نكنيد

shervin157
03-06-2010, 13:38
سلام من پیشنهادم sony v400 40"اینچ

Hsnti
10-06-2010, 13:14
سلام مجدد
ضمن تشکر از کلیه دوستانی که پاسخ دادن
اقا میخواستم نظرتون رو درباره فول ال ای دی شارپlc-40le700m بدونم
ایا تی وی خوبی تو رنچش هست یا نه؟
و اینکه اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن با کمال میل میشنوم

t_tanhayam
10-06-2010, 13:30
سلام مجدد
ضمن تشکر از کلیه دوستانی که پاسخ دادن
اقا میخواستم نظرتون رو درباره فول ال ای دی شارپlc-40le700m بدونم
ایا تی وی خوبی تو رنچش هست یا نه؟
و اینکه اگر دوستان پیشنهاد دیگه ای دارن با کمال میل میشنوم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

براي ديدن نظر دوستان بصورت كامل بحث هاي اينجا رو ببينيد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hsnti
10-06-2010, 18:53
سلام
اقا بودجه من به 2 میلیون افزایش پیدا کرد!
حالا با این افزایش بودجه چیز مناسبتری میتونم بگیرم؟؟
40 یا 42 اینچ

t_tanhayam
10-06-2010, 19:29
صد در صد ميتونيد چيز بهتري بگيريد شما هنوز تصميم نگرفتين با گارانتي يا بدون گارانتي بگيريد
بدون گارانتي شما رو تا 6 اينچ اختلاف هم در يك برند شايد جلو بندازه البته با قبول ريسك
گزينه هايي مثل c650 سمسانگ sl800 و lh90 ‌ال جي و w سوني برندهاي ديگه هم هستند گزينه اي خوبي هستند

Hsnti
10-06-2010, 19:52
فکر میکنم نمیتونم ریسک کنم
از ال جی که اصلا و ابدا خوشم نمیاد!!!! خودم هم نمیدوم چرا؟

t_tanhayam
10-06-2010, 19:56
حالا مهم نيست چرا
عرضم به حضورتون فكر ميكنم سري W550 و EX500 به بودجتون بخوره توي سوني
و C650 , B650 از سمسانگ
و فيليپس هم داره فول ال اي دي خوش قيمت

Hsnti
10-06-2010, 20:17
حالا مهم نيست چرا
عرضم به حضورتون فكر ميكنم سري W550 و EX500 به بودجتون بخوره توي سوني
و C650 , B650 از سمسانگ
و فيليپس هم داره فول ال اي دي خوش قيمت