PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوتر روشن نمیشه

مهناز
15-04-2006, 14:21
دوستان - پاور نو وصل کردم اما کامپیوتر بعضی وقتها اصلا روشن نمیشه مشکل چی هست لصفا منو کمک کنید

*NashenaS*
15-04-2006, 14:35
دوستان - پاور نو وصل کردم اما کامپیوتر بعضی وقتها اصلا روشن نمیشه مشکل چی هست لصفا منو کمک کنید
ورودتون رو به اين انجمن تبريك مي گم...
كاش اولين پستتون با روشن نشدن كامپيوتر شروع نمي شد :tongue: ...
براي روشن نشدن كامپيوتر موارد زير بايد چك شن...
--> Already Checked 1- Powes Supply
2- RAM
3- Processor
4- Graphic Card
5- Hard Drive
فقط از سالم بودن اين ها خاطر جم شين و نتيجه رو بگين.
موفق باشيد.
:)

مهناز
15-04-2006, 15:06
دوست عزیز اشکان جان مرسی - اما مشگل چند تا شد من بلد نیستم اینا رو چک کنم اما این کامپیوتر دیروز روشن میشد و مشکلی نداشت - از دیروز هیچ تغییری نداشته اما امروز روشن نمیشه - مرسی

*NashenaS*
15-04-2006, 15:27
دوست عزیز اشکان جان مرسی - اما مشگل چند تا شد من بلد نیستم اینا رو چک کنم اما این کامپیوتر دیروز روشن میشد و مشکلی نداشت - از دیروز هیچ تغییری نداشته اما امروز روشن نمیشه - مرسی
شما اگه بلد نيستين چطور تست كنين پيشنهاد مي كنم به يه مغازه كامپيوتري ببريد چون زودتر به نتيجه مي رسيد...
اما اگه ديروز روشن مي شده امروز نمي شه...
بايد ببينين كه چه كاري كردين كه اين طوري شده...
در ايران مشكلات نواسانات برق باعث از بين رفتن Power Supply مي شه...اما اگه گاهي روشن مي شه گاهي نمي شه مشكل از Power Supply هست...
براي چك كردن رم RAM... شما اگه 2 تا رم دارين يكيشو در بيارين و بزارين دستگاه با اون يكي روشن شه ... اين كار رو براي هر چند تا كه دارين انجام بدين تا جواب بگيرين...
مشكل گرافيك كارت يا هارد مشكلات جدي تري هستن ... شما اين هارو اول امتحان كنين بعد اگه موفقيت اميز نبود فكر مي كنم بايد ببرين جايي كه از نزديك ببينن كامپيوتر شما رو ...
اينا روش هاي معمول (بدون امكانات) براي تست هست... اما مغازه ها يه دونه UBCD دارين كه همه كار رو راحت كرده...

موفق باشيد
:)

Lord_theOne
15-04-2006, 15:30
اشكان جان چه ربطي داره اينها
اگر كامپيوتر روشن نمي شود يا از مادربرد هست يا از پاور
مهناز خانوم هم پاورشونو ببرند اونجايي كه خريدن بگن اين كار نمي كنه و تستش كنن

مهناز
15-04-2006, 16:06
دوستان عزیز - پاور جدید ماکسیموم 350 وات هست و پاور قدیم ماکسیموم 250 وات بوده ولی اینپوت و اتپوت یکی است - ایا این دلیل برای سوختن احتمالی مادربورد میشه - مشکلی نیست پاور رو پس میدم - اما چی بخرم .
در ضمن شهر ما نوسان برق نداره هیچ وقت برق قطع نمیشه
رم هم یکی دارم -
اینجا تعمیرات گرونه - باید خودم به کمک شما راه حل پیدا کنم
مرسی دوستان

MaFia
15-04-2006, 16:11
شما اول مادربورد و پاور رو تست كن بين كدوم يكي بيد
براي پاور خوب هم يكي از چندتايي كه معرفي شده رو بگير نسبت به بودجه كه داري
لينك تاپيك پاور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهناز
15-04-2006, 18:02
دوستان عزيز مشكل از پاور بود - دنبال پاور مناسب و یا راه حلش با همین پاور موجود هستم
مرسی دوستان

*NashenaS*
15-04-2006, 18:54
در ايران مشكلات نواسانات برق باعث از بين رفتن Power Supply مي شه...اما اگه گاهي روشن مي شه گاهي نمي شه مشكل از Power Supply هست...

دوستان عزيز مشكل از پاور بود - دنبال پاور مناسب و یا راه حلش با همین پاور موجود هستم
تبريك مي گم... :)

Lord_theOne
16-04-2006, 10:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]