PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین گوشی برای اینترنت کدومه ؟

zenit52
23-05-2010, 23:01
سلام دوستان
میخواستم ببینم بهترین گوشی ترجیحا لمسی برای اینترنت گردی کدومه ؟
ممنون

soha is the beSt
23-05-2010, 23:08
iphon به نظر من

seyed kazem
23-05-2010, 23:09
n900
iphone
hd2
x10
desire

خیلی هست ولی من میگم n900 بگیر

total_overdose
23-05-2010, 23:11
گوشی نوکیا ان900 هم یکی از بهترین هاست در اینترنت.

mortezaon
23-05-2010, 23:27
آي مت هم خوبه

.

ali racer
24-05-2010, 00:32
بدون شک ای900 نوکیا بهترین گزینه است !

Arashdn
24-05-2010, 11:44
اول N900
دوم آیفون
سوم تاچ اچدی 2
چهارم امنیا 2
پنجم موتورولا مایلستون

Vahid.Mob.14
24-05-2010, 11:58
من N900 رو شنیدم که خوراک اونترنته.

merikh_merikh
24-05-2010, 13:58
بهتره شما اول هزینه ای که میخواهید بکنید را بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کننن

zenit52
25-05-2010, 00:14
بهتره شما اول هزینه ای که میخواهید بکنید را بگین تا دوستان بهتر راهنمایی کننن

ممنونم از دوستان
قیمت برام مهم نیست
بیشتر سرعت گوشی و روانی و راحتی کار در اینترنت برام مهمه ...

ps3.1
25-05-2010, 01:51
آقا یه مدل برا ما هم بگید
میخام 1 ارزون باشه2 ارزون باشه 3 ارزون باشه 4 از شرکتای پدر مادر دار باشه 4 حتما تو وایرلس دانشگاه بشه استفاده کرد5 دوربین اصلا کیفیت ش مهم نیس 6 فعلن همین
تابستون خیلی خرج دارم ps 3 lcd monitor --- card motor cycle wave or apache mobile ye safar tailand :31:

fire159
25-05-2010, 08:14
قیمت برام مهم نیست

میلستون و آیفون و n900 به نظر من بهترین گزینه ها هستن
اما میلستون به دلیل ال سی دی بزرگتر و با کیفیت تر و ال سی دی خازنی با قابلیت مالتی تاچ خیلی بهتر از هر دو گزینه دیگه است

میلستون : ال سی دی 3.7 اینچ - با قابلیت مالتی تاچ - صفحه کلید کامل
آیفون: ال سی دی 3.5 اینچی - با قابلیت مالتی تاچ
n900 :ال سی دی 3.5 اینچی - بدون مالتی تاچ - صفحه کلید کامل

cpu در هر سه مدل یکی هست و از این نظر یکسان هستن
یکی از برتری های میلستون سیستم عامل اون هست و ÷شتیبانی قوی

برای روانی و راحتی کار در اینترنت مهمترین چیز ال سی دی بزرگ با قابلیت مالتی تاچه
موفق باشی :20:

zenit52
25-05-2010, 08:47
میلستون و آیفون و n900 به نظر من بهترین گزینه ها هستن
اما میلستون به دلیل ال سی دی بزرگتر و با کیفیت تر و ال سی دی خازنی با قابلیت مالتی تاچ خیلی بهتر از هر دو گزینه دیگه است

میلستون : ال سی دی 3.7 اینچ - با قابلیت مالتی تاچ - صفحه کلید کامل
آیفون: ال سی دی 3.5 اینچی - با قابلیت مالتی تاچ
n900 :ال سی دی 3.5 اینچی - بدون مالتی تاچ - صفحه کلید کامل

cpu در هر سه مدل یکی هست و از این نظر یکسان هستن
یکی از برتری های میلستون سیستم عامل اون هست و ÷شتیبانی قوی

برای روانی و راحتی کار در اینترنت مهمترین چیز ال سی دی بزرگ با قابلیت مالتی تاچه
موفق باشی :20:

ممنون دوست عزیز
ممکنه در مورد این مالتی تاچ بیشتر توضیح بدین... و اینکه چه مزیتی داره در کار ؟؟؟

merikh_merikh
25-05-2010, 15:30
ممنونم از دوستان
قیمت برام مهم نیست
برای شما گزینه های زیادی وجود داره که میتونید خودتون از بیشنون انتخاب کنید:
htc hd2
htc Google Nexus One
sony ericsson x10

اگه کیبردم مد نظر دارین بگین تا چند مورد نام ببرم ولی نمونه های کیبرد دار از سخت افزار پایین تری نسبنت به نمونه هایی که در بالا نام بردم برخوردارن

آقا یه مدل برا ما هم بگید
میخام 1 ارزون باشه2 ارزون باشه 3 ارزون باشه 4 از شرکتای پدر مادر دار باشه 4 حتما تو وایرلس دانشگاه بشه استفاده کرد5 دوربین اصلا کیفیت ش مهم نیس 6 فعلن همین
تابستون خیلی خرج دارم ps 3 lcd monitor --- card motor cycle wave or apache mobile ye safar tailand :31:
به نظره من بهترین گزینه برای شما اونیا لایت میباشد.
البته 5800 هم میتونه گزینه ی خوبی باشه

ممنون دوست عزیز
ممکنه در مورد این مالتی تاچ بیشتر توضیح بدین... و اینکه چه مزیتی داره در کار ؟؟؟
شما به وسیله ی مالتی تاچ میتونید هم زمان دو قسمت از گوشی را لمس کنید و گوشی در مقابل به شما پاسخ میده که این مورد بیشتر برای بازی ها مورد استفاده قرار میگیره

zenit52
25-05-2010, 21:08
سلام و تشکر از همه دوستان

با توجه به قیمتها و کاریی نظرتون درباره UMPC ها چی هست؟
چیز ردیفی به نظر میرسن...
کسی میدونه چه مدلهایی در ایران هست و قیمتشون چنده ؟

به عنوان مثال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

zenit52
26-05-2010, 22:25
نظری نبود ؟؟؟

Anonymous13
26-05-2010, 23:13
بهترین گوشی برای اینترنت کدومه ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشخصه كه گوشيي كه كيبورد كامل و مالتي تاچ داشته باشه

مالتي تاچ = سرعت بالا و راحتي براي گشت و گزار تو صفحات اينترنت / پينچ زوم هم كه حرف نداره
كلا گوشي با السي دي بزرگ بدون مالتي تاچ به درد نميخوره
h2d هم مالتي تاچ داره اما كيبورد نداره و از نظر كيفيت ال سي دي در برابر ميلستون هيچ حرفي واسه گفتن نداره

بابا اينها رو از كجا پيدا كردي !!
اصلا تا حالا اينها رو نديده بودم و فكر نكنم گيرت بياد . حتي تو اروپا . بيخيال اينها يه مارك معروف بگير

البته 5800 هم میتونه گزینه ی خوبی باشه

اين كه موزيك فونه / اون هم از نوع جواد شده !!

wonderful
27-05-2010, 00:45
دوستان نظرشون درباره ی lg kt610 چیه؟

zenit52
27-05-2010, 13:32
UMPC نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کسی از اینا خبری نداره ؟؟؟!!!

_ermia
27-05-2010, 14:41
UMPC نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

کسی از اینا خبری نداره ؟؟؟!!!

وسیله خیلی باحالیه
اما فکر نمیکنم موبایل باشه ها؟! فقط پاکت پی سیه، دیگه تلفن همراه نیست اگر اشتباه نکنم

M @ j i d
27-05-2010, 14:46
به نظر من فقط Nokia N900 به درد این کار میخوره!

fire159
27-05-2010, 23:08
milestone بگير و لذت ببر
از ما گفتن بود
مواضب باش يه چيزي نخري كه دو روز بعد پشيمون بشي

ninja3000sh
28-05-2010, 14:23
سلام و تشکر از همه دوستان

به عنوان مثال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milestone بگير و لذت ببر
از ما گفتن بود
مواضب باش يه چيزي نخري كه دو روز بعد پشيمون بشي
دوستانی که میگن میلستون یا آیفون یا نکسوس و یا ... برای اینترنت بهترین هستش دلیلشون چیه؟؟؟؟
به نظر من بهتر از اونها همون گوشی n900 هستش که اکثر بروزرها رو ساپورت میکنه:
من یه دونه اسکرین شات از گوشی خودم گرفتم که میتونید ببینید قدرت n900 رو در ساپورت بروزرها::31::31:
البته opera mini5 هم حساب کنید چون من نصبش نکردم.:46:

همین که n900 مرورگر خودش بر پایه فایرفاکس هستش و علاوه بر آن مرورگر اصلی فایرفاکس هم ساپورت میکنه دیگه پوز همه گوشیها رو میزنه زمین.:5:
به غیر از اونا هم مرورگر chromium گوگل رو هم عین هلو اجرا میکنه.:46:
opera 10 هم تو این گوشی خیلی عالی اجرا میشه.پس دیگه چی میخوایین!!!!!!!!!!!!!!!!:31:
خب حالا دوستان بگن کدام گوشی از لحاظ اینترنت میتونه به پای n900 برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته n900 نه تنها تو اینترنت بلکه تو اکثر زمینه ها میشه گفت واقعا عملکرد عالی داره با برنامه های توپی که برا اومده.
در مورد umpc هم بگم که خود n900 در سری umpc ها قرار داره که سیم کارت هم میخوره.
ولی اگه umpc میخوایی که هم کوچک باشه و هم ویندوز داشته باشه الان تو ایران فقط یه مدل asus r50 داریم که میشه گفت بدرد میخوره.
اینم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه قصد خرید این umpc رو داری باید بری مجتمع پایتخت و طبقه دوم تو نمایندگی asus که با پک کامل داره میفروشه:
ولی بخاطر دو علت من پیشنهاد میکنم نخریش:
1:قیمتش با توجه به قدیمی بودنش کمی گرونه:950 تومن قیمتشه.
2:ساختش سال 2008 هستش و روش ویندوز ویستا داره که الان با توجه به اومدن ویندوز 7 به نظرم خرید ویندوز ویستا ارزش نداره.
در مورد اون یکی umpc هم که گفتن viliv s5 بگم که این مارک تو ایران نمایندگی نداره و احیانا اگه باطریش یا سایر قطعاتش مشکل پیدا کنه شما پا در هوا میمونید.به هر حال اگه این umpc رو هم خواستی بخری قیمتش 700 تومن هستش و آدرسش رو هم اگه خواستی بهم بگو تا برات از طریق پیغام خصوصی بفرستم.
در کل من با هر دو تای بالا هم کار کردم ولی asus r50 عملکرد خوبی داره.
یه umpc که نسبت به قیمتش میارزه و خودم هم باهاش حدود 3 هفته کار کردم مدل asus t91 هستش که با توجه به قیمتش که 550 تومن هستش واقعا ارزش خرید داره و ویندوزش هم سون پریمیوم هوم هستش که کانفیگ قابل قبولی داره با توجه به قیمتش و دیزاینش هم عالیه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس در کل اگه گوشی میخوایی که تو اینترنت عملکرد عالی داشته باشه همون n900 هستش.
اگه umpc میخوایی که هم قیمت خوبی داشته باشه و هم عملکرد خوبی داشته باشه همون asus t91 هستش.

zenit52
28-05-2010, 22:52
سلام و با تشکر از ninja3000sh عزیز

برای مشاوره بیشتر باهات تماس میگیرم حتما

این asus t91 رو قبلا هم دیده بودم چیز خوبیه...

اما آیا الان مدل بالا یا مدل دیگه ای داریم که خودش مستقیما سیم کارت مثلا ایرانسل بخوره و باهاش بشه رفت اینترنت ؟

ممنون... :11:

zoorg2
28-05-2010, 23:04
htc touch hd2

صفحه بزرگ وزحع قوی برا کار با اینترنت هلو هست

شورت کاتهای youtube ,tweeter ,face book , ... ودیگر شبکه های اجتماعی

قابلیت مولتی تاچ

بروزر اپرا و اینترنت اکسپلورر رو رو خودش داره و با توجه به ویندوز موبایل بودنش فک کنم مشکلی تو نصب بقیه نداره هرچند که بهتر از اپرا نداریم

چند وقت پیش گوشی تو جیبم بود یادم رفته بود خاموش کنم.باورتون نمی شه در اثر تماس با بدن رفته بود تو یو تیوب و دیگه می خواست فایل شیر کنه که من متوجه شدم....حالا ببین اگه خودت باهاش کار کنی چه هلویی میشه!!

fire159
29-05-2010, 10:14
باز هم میگم گوشی n900 گوشی خوبی نیست / کافیه فقط یه بار در کنار هم با میلستون یا یه گوشی از htc مقایسه بکنیش تا متوجه بشی

مرورگر اصلی میلستون هم hotmail5 هست و فایر فاکس , opera یا هر مرورگر دیگه ای روش نصب میشه

zenit52
29-05-2010, 10:53
با تشکر از همه دوستان عزیز

راستش بین انتخاب UMPC و گوشی برای اینترنت موندم...

اون 2 مدل UMPC که دوست خوبمون ninja3000sh معرفی کردن یعنی asus r50 و viliv s5 که مرقون به صرفه نیستن ... و مشکل باتری و ... هم ممکنه بعدا پیش بیاد... اما asus t91 بنظر چیز خوبی میاد

حالا اگه بخوام گوشی بگیرم بین N900 یا HTC یا Milestone یکی را انتخاب میکنم

باید بگم من بیشتر مصرفم اینترنته و میخوام هر لحظه در دسترسم باشه... و اینم بگم که آوردن صفحات سایتها بصورت کامل و همانند PC و همچنین ساپورت کامل زبان فارسی برام خیلی مهمه چون کارهای بانکی و خرید اینترنتی و واریز پول و حواله با ارقام بالا رو هر روز انجام میدم <> با توجه به این موارد شما کدوم گزینه رو پیشنهاد میدید ؟
راستش من یه چیزی میخوام که براحتی قابل حمل و همیشه همراهم باشه و هم موارد
بالا رو داشته باشه :27:

یه سوال مهم دیگه:
آیا در UMPC ها مدلی داریم که خودش مستقیما سیم کارت مثلا سیم کارت ایرانسل بخوره و باهاش بشه رفت اینترنت ؟؟؟ :5:

ninja3000sh
29-05-2010, 12:03
با تشکر از همه دوستان عزیز

راستش بین انتخاب UMPC و گوشی برای اینترنت موندم...

اون 2 مدل UMPC که دوست خوبمون ninja3000sh معرفی کردن یعنی asus r50 و viliv s5 که مرقون به صرفه نیستن ... و مشکل باتری و ... هم ممکنه بعدا پیش بیاد... اما asus t91 بنظر چیز خوبی میاد

حالا اگه بخوام گوشی بگیرم بین N900 یا HTC یا Milestone یکی را انتخاب میکنم

باید بگم من بیشتر مصرفم اینترنته و میخوام هر لحظه در دسترسم باشه... و اینم بگم که آوردن صفحات سایتها بصورت کامل و همانند PC و همچنین ساپورت کامل زبان فارسی برام خیلی مهمه چون کارهای بانکی و خرید اینترنتی و واریز پول و حواله با ارقام بالا رو هر روز انجام میدم <> با توجه به این موارد شما کدوم گزینه رو پیشنهاد میدید ؟
راستش من یه چیزی میخوام که براحتی قابل حمل و همیشه همراهم باشه و هم موارد
بالا رو داشته باشه :27:

یه سوال مهم دیگه:
آیا در UMPC ها مدلی داریم که خودش مستقیما سیم کارت مثلا سیم کارت ایرانسل بخوره و باهاش بشه رفت اینترنت ؟؟؟ :5:

ببین دوست عزیز من یه چیزی در مورد راحتی کار تو اینترنت بگم که هیچ چیز نمیتونه جای pc یا umpc با سیستم عامل ویندوز رو بگیره.
پس اگه میخوایی تو اینترنت خیلی راحت باشی من بهت پیشنهاد میکنم 100 درصد umpc بخری.چون بالاخره umpc ها هم ال سی دی نسبتا بزرگی دارن(ال سی دیشون حداقل 5 اینچ به بالا هست که ال سی دی بزرگ تو وبگردی واقعا نعمتیه واسه خودش)
در ضمن سیستم عامل حرفه ای مثل ویندوز دارن که شما میتونی همه وب بروزرها رو بدون دنگ و فنگ روش نصب کنی.
الان با توجه به موقعیت بازار میشه گفت متاسفانه umpc جدید و شاخی تو بازار فعلا نداریم.بخصوص تو بازار ایران.
(منظور من umpc هایی هستش که ال سی دیشون کمتر از 8 اینچ باشه تا حملش هم راحت باشه)
اگه صبر کنی umpc های جدید از مارکهای sony و asus و.... تا 1 الی 3 ماه دیگه وارد بازار میشن که سی پی یو درست و حسابی و کانفیک خوبی دارن ولی قیمتشون هم اوایل به طبع گرون میشه.
مثلا الان از خود سونی umpc داریم تو بازار که از سری p هستش ولی با توجه به سیستم عامل ویندوزش که ویستا است و کمی هم قدیمی شده به نظرم خریدش ارزش نداره.
تا 2 ماه دیگه یا حتی کمتر سری سونیp13 وارد بازار میشه که کانفیگشون واقعا عالیه.
از سری asus هم مدل t101 وارد بازار میشه که اونم میشه گفت آپدیت شده t91 به حساب میاد.
اینم بگم که umpc از برنهای دیگه زیاد هستش ولی من برای شما اونایی رو مد نظر میگیرم که ال سی دیشون کمتر از 8 اینچ باشه.
در مورد سیم کارت هم بگم که از برند htc دو تا umpc به نامهای x7500 و x7501 داشتیم که سیم کارت میخوردند ولی الان تو بازار دست دومشون رو میتونی گیر بیاری که اینا هم اصلا ارزش خرید ندارن چون هم قدیمی شدن و هم سیستم عامل ویندوز موبایل پایینی دارن.
بقیه umpc هایی مثل viliv و ... هم فقط سیم کارتهایی رو میخورن که تو کشورهای به غیر از ایران که خدمات 3g میدن به کار میاد.پس تو ایران فعلا 3g نداریم و باید از gprs ایرانسل یا همراه اول استفاده کنیم که با umpc ها هم این کار رو نمیشه کرد.
من باز هم اگه الان بخوام umpc بخرم بدون شک با توجه به قیمت و کارایی asus t91 رو انتخاب میکنم.
اما در مورد انتخاب گوشی:
حالا که بحث مارکهایی مثل htc و موتورولا هم شد من بهت پیشنهاد میکنم که گوشی رو که میخری اینو در نظر داشته باشی که گوشی بدون دنگ و فنگ سایتهای فارسی رو بتونه باز کنه و در ضمن مشکل کیبورد فارسی نداشته باشی.
خب الان موتورولا میلستون اولا که کیبورد سخت افزاریش روش حروف عربی یا فارسی که نداره.
در ضمن فارسی ساز کردن آندروئید مثل ویندوز موبایل راحت نیست.(منظورم از راحتی برای کاربرای مبتدی هستش)
پس میلستون از لیست انتخابت حذف میشه.
تو برند htc دو تا گوشی داریم که واقعا خوراک اینترنته و مدلهاشون هم htc touch pro2 و htc hd2.
htc touch pro2 رو اگه با گارانتی یاس یا پرشین تله کام یا کامتل بخری کیبورد سخت افزاریش روش حروف فارسی تایپ شده که کارت رو راحت میکنه.
فارسی ساز کردن گوشی هم در عرض 3 سوت تمام میشه.
htc hd2 هم واقعا وب بروزر عالی با سرعت بالا داره که اینم گزینه خوبیه.اینم که فارسی ساز و کیبورد فارسیش 3 سوته میتونی نصب کنی.
از نوکیا هم که n900 خوراک اینترنته که خودش سایتهای فارسی رو بصورت پیش فرض ساپورت میکنه و کیبورد فارسی هم که داره.
حالا خودت باید با توجه به مطالب بالا یکی رو انتخاب کنی.
موفق باشید.

Rjoun
29-05-2010, 12:32
از نظر سهولت کار اپل تری جی اس بهترین گوشی در زمینه کاربری اینترنت هستش.
چون باهاش کارکردم می دونم چه اعجوبه ای هستش.
توی گوشی هایی که کار کردن N900 بد نبود مخصوص با کیبرد کاملش واقعا بدرد کار آدم میخوره.
از نظر حساسیت تاچ بهتون اطمینان میدم از همه مقاومتی های بازار بهتره.اینو دیگه همه میدونن.

باز هم میگم گوشی n900 گوشی خوبی نیست / کافیه فقط یه بار در کنار هم با میلستون یا یه گوشی از htc مقایسه بکنیش تا متوجه بشی
روی چه حسابی N900 گوشیه خوبی نیست؟

t2download
29-05-2010, 18:38
لطفآ مقدار قیمت رو هم بگو تا به شما گو شی معرفی کنم ؟

zenit52
29-05-2010, 22:38
با تشکر از جناب ninja3000sh و سایر دوستان

من حداکثر تا 600 تومن میخوام هزینه کنم و با توجه به حرفهای دوستان به نظرم بهتره که UMPC بگیرم
البته با HTC از نزدیک کار نکردم
میرم در مورد مدلهایی از UMPC که جناب ninja3000sh گفتن بیشتر تحقیق کنم... تا نظر دوستان دیگه چی باشه...

ممنون ... :11:

zenit52
01-06-2010, 11:33
آیا گوشی N900 جاوا رو ساپورت نمبکنه ؟؟؟!!! :18:

راستی نظرتون درباره گوشیهای جدید نوکیا مثل N8 و C6 چیه ؟ برای اینترنت مناسبن؟ :13:

Rjoun
01-06-2010, 11:47
آیا گوشی N900 جاوا رو ساپورت نمبکنه ؟؟؟!!! :18:

راستی نظرتون درباره گوشیهای جدید نوکیا مثل N8 و C6 چیه ؟ برای اینترنت مناسبن؟ :13:
نه متاسفانه.
هنوز این گوشی هایی که فرمودید تست درست حسابی نشدند تا بشه دقیق در موردشون نظر داد

4870x2
01-06-2010, 18:34
از موتو میلستون تو وب گردی تعریف زیاد شنیدم!