PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سایت های بازی انلاین فلش , بازی هاشون و چطور تهیه می کنند؟!

MARTIN
23-05-2010, 19:54
سلام.

سایت های بازی انلاین فلش , بازی هاشون و چطور تهیه می کنند؟!

مثلا می بینی هر بازیشون از یه شرکت یا از یه سایتی است یعنی خودشون که همه شون و نمی سازن بقیه رو چجوری تهیه می کنند از سایت ها و یا شرکت های دیگه می خرن؟!

Arrowtic
24-05-2010, 08:51
آموزش قرار دادن فایل فلش در وبلاگ:
1.بازی مورد نظر دانلود کرده و در هاست مناسب آپ کنید.(میتونید از همون لینک خودش استفاده کنید)
2.کد زیر را در قسمت HTML وبلاگ یا سایت خود قرار دهید.
(توی یه فایل تکست گذاشتم کدا رو آپ کردم) دانلود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
قسمت های آبیو باید عوض کنید.(طول و عرض و مرکز و آدرس فایل هستن که معلومه کدوم مربوط به کدومه)

MARTIN
24-05-2010, 09:23
آموزش قرار دادن فایل فلش در وبلاگ:
1.بازی مورد نظر دانلود کرده و در هاست مناسب آپ کنید.(میتونید از همون لینک خودش استفاده کنید)
2.کد زیر را در قسمت HTML وبلاگ یا سایت خود قرار دهید.
(توی یه فایل تکست گذاشتم کدا رو آپ کردم) دانلود:
کد:

قسمت های آبیو باید عوض کنید.(طول و عرض و مرکز و آدرس فایل هستن که معلومه کدوم مربوط به کدومه)
سلام رفیق.
دستت درد نکنه!(این کارو بلدم تو دریم ویور).

ولی منظور من اینه که این سایت ها بازیهاشون و چطور تهیه می کنند؟
یعنی این که مثلا یه سایت فلش 250 تا بازی داره خودش که نیومده همه اونا رو بسازه اگه ببینی هر کدوم واسه یه شرکت و یا یه سایت دیگه است و به ندرت خودش ساخته.

حالا من می خوام بدونم اینا چطور از سایت ها یا شرکت های دیگه اون بازی ها رو می گیرن؟

به صورت رایگان؟

اگه تو بعضی هاشون رفته باشی بازی های بسیار بسیار با کیفیتی دارن که فک کنم قیمت هر کدومشون چند هزار دلار باشه(یعنی چند میلیون تومان).

یعنی همه 250 تا رو رفتن خریدن؟!! فک نکنم چنین کاری کرده باشن!

نظر شما چیه؟!

Arrowtic
24-05-2010, 10:20
بعضی از سایتا بازی هاشونو میخرن درسته مثل (gamenet.com) ولی اکثرا یا بازی هاشون رایگانه و برای عمومه یا خودشون از سایت دانلود میکنن.(برنامه های زیادی برای دانلود فایل فلش از اینترنت هستش.بعدشم قیمتشون اینقدر زیاد که نیست.قیمت خیلی پایینی دارن نسبتا با وجود هیجان بالاشون.مثلا بازی Splitter یه معجزه بود و نسخه ی 2 ی اون که فروشیه قیمتش فوق العاده کمه.(در ضمن خیلی از شرکتا آرزوشونه که بازی هاشون توی سایت هایی مثل این قرار بگیره چون این سایت در حقیقت معروفشون میکنه.برا همین خیلیا بازی ها رو به صورت رایگان میدن به سایت تا مردم بازی کنن.البته معمولا نسخه ی دمو رو میذارن).مطمئنم بازی Machinarium رو که یه بازی غول در صنعت بازی های فلش بود(500 مگ هم بود) رو میشناسی.قیمت این بازی 20.99 دلار یعنی چیزی بالغ بر 21 هزار تومن بود.حالا این بازی های 5 یا 6 مگی چه قدر میشه قیمتشون؟؟!!

MARTIN
24-05-2010, 10:40
به نظر ت این بازی ها چقدر می ارزن به نظر من حداقل سه ماه وقت سه چهار نفر و گرفتن

البته ذخیره کردنشون کاری نداره ولی فک کنم نامردیه ( و ***یه)یه آدم ذخیرش کنه بعد بذاره تو سایتش.

به نظرت بهشون میل بزنم می زارن من اینا رو بزارم تو وبلاگمون........

حالا وقت کردم این کارو می کنم.

Arrowtic
24-05-2010, 11:33
خیلی قشنگن ولی به نظرم بازم به پای Machinarium نمی رسن.
آره ایمیل بزن حتما بگو قصد تجاری ندارم.

MARTIN
24-05-2010, 12:01
آخیلی قشنگن ولی به نظرم بازم به پای Machinarium نمی رسن.
اره اون و الان دیدم خیلی خیلی گرافیکش بالاست.