PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با شارژر

aaaammmm87
23-05-2010, 09:28
سلام
اين 5 مين شارژري كه ميخرم و اين گوشي خراب ميكنه .
گوشيم Nokia 7710 هستش شارژر جديد كه وسش ميخرم خوب كار ميكنه بعد از حدود يكي دو ماه شارژره از كار ميافته و گوشي رو ديگه اصلا شارژ نميكنه و شارژر هيچ گوشي ديگه اي رو هم شارژ نميكنه بردم يپيشض يكي از اين تعمير كارا گفت بايد فلش بشه درست گفته يا نه ؟نظر شما چيه مشكل ميتونه از كجا باشه ؟

H.Operator
24-05-2010, 07:46
سلام.
من با گوشیم{نوکیا ان مجار اصل79}دانلود میکنم از طریق وایرلس شارژش{شارژ باتریش}خیلی زود کم میشه.یعنی از فول میاد تا 1 خط.میخواستم بدونم طبیعیه؟؟؟؟؟

NINTENDO_DS
24-05-2010, 10:16
سلام
اين 5 مين شارژري كه ميخرم و اين گوشي خراب ميكنه .
گوشيم Nokia 7710 هستش شارژر جديد كه وسش ميخرم خوب كار ميكنه بعد از حدود يكي دو ماه شارژره از كار ميافته و گوشي رو ديگه اصلا شارژ نميكنه و شارژر هيچ گوشي ديگه اي رو هم شارژ نميكنه بردم يپيشض يكي از اين تعمير كارا گفت بايد فلش بشه درست گفته يا نه ؟نظر شما چيه مشكل ميتونه از كجا باشه ؟

مشکل سخت افزاریه دوست عزیز پایه اتصال سوکت شارژر به برد اصلی خراب شده و برق رو به میزان کافی از شارژر نمی گیره واسه همین به شارژر فشار میاد و میسوزه

---------- Post added at 10:16 AM ---------- Previous post was at 10:15 AM ----------

سلام.
من با گوشیم{نوکیا ان مجار اصل79}دانلود میکنم از طریق وایرلس شارژش{شارژ باتریش}خیلی زود کم میشه.یعنی از فول میاد تا 1 خط.میخواستم بدونم طبیعیه؟؟؟؟؟

وایرلس 3 برابر شارژ حروم میکنه واسه همین زود باطری خالی میشه و فرقی هم به نوع گوشی که نوکیا باشه یا آیفون نداره