PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهكار براي جلوگيري از پاك شدن اطلاعات هارد ديسك در سيستم عامل هاي دانشگاه

nikan4host
22-05-2010, 13:56
يه مشكل اساسي دارم

از اساتيد خبره ميخوام بپرسم راهي نيست كه فايل هارو در هارد ديسك دانشگاه نگه داشت طوري كه بعد ريستارت اطلاعا پاك نشه؟؟

با تشكر

mmiladd
22-05-2010, 15:51
يه مشكل اساسي دارم

از اساتيد خبره ميخوام بپرسم راهي نيست كه فايل هارو در هارد ديسك دانشگاه نگه داشت طوري كه بعد ريستارت اطلاعا پاك نشه؟؟

با تشكر

معمولا تو دان ها دیپ فریز نصب میشه..

بعید می دونم...

مگه این که ترفندی بزنی..!

joe_satriani
22-05-2010, 17:27
يه مشكل اساسي دارم

با تشكر

اگه روي سيستمي ديپ فريز نصب باشه راهي وجود نداره مگه اينكه نرم افزار ديپ فريز رو دست كاري كنيد و يا پاكش كنيد

موفق باشيد.

nikan4host
22-05-2010, 21:58
اگه روي سيستمي ديپ فريز نصب باشه راهي وجود نداره مگه اينكه نرم افزار ديپ فريز رو دست كاري كنيد و يا پاكش كنيد

موفق باشيد.

با تشكر از راهنمايتون
در مورد ديپ فريز بيشتر توضيح بدين
يعني اين پاك شدن هارد درايو از طريق تنظيم ويندوز نيست؟
من فقط ميخوام يه فايل رو نگه دارم، تو درايوي كه ويندوز نصب شده جايي ميشه ذخيره كرد؟

nikan4host
22-05-2010, 22:19
با تشكر از راهنمايتون
من فقط ميخوام يه فايل رو نگه دارم، تو درايوي كه ويندوز نصب شده جايي ميشه ذخيره كرد؟

joe_satriani
23-05-2010, 13:13
با تشكر از راهنمايتون

دیپ فریز یه نرم افزاری هست که سیستم رو از ریختن فایلهای کاربران محافظت میکنه تا هم تنظیماتش به هم نخوره و هم دچار مشکل و ویروسی نشه که اکثرا در دانشگاهها استفاده میشه از این نرم افزار !
شما باید این نرم افزار رو غیر فعال کنید تا نرم بتونید این قابلیت رو از روی سیستم بردارید و جلوگیری شه از این کار

موفق باشید.

mortezaon
23-05-2010, 13:25
تو دانشگاه ها از يه نرم افزار استفاده مي كنند كه خيلي عاليه اسمش Rollback ديگه نمي ذاره اطلاعات بعد از ريستارت كردن پاك بشه

system restore یکی از ابزارهایی می باشد که در سیستم عامل ویندوز قرار گرفته و به وسیله آن کاربران می توانند تنظیمات سیستم عامل خود را به گذشته بازگردانند. به عنوان مثال سیستم عامل شما دچار مشکلی نرم افزاری شده و شما توانسته اید منشا این مشکل را پیدا کنید ، تنها کافیست با استفاده از ابزار system restore سیستم عامل خود را به گذشته باز گردانید. این کار دقیقا همانند بازگشت به گذشته در زمان می باشد. این ابزار با توجه به اینکه در بسیاری از موارد همانند آلوده شدن ویندوز به ویروس ها و دیگر مشکلات می تواند مفید باشد اما دارای محدودیت هایی نیز می باشد. یکی از بزرگترین محدودیت ها تاریخ زمان بازگشت است. یعنی در این ابزار شما تنها می توانید به روزهایی در گذشته برگردید که در آن ها بر روی سیستم عامل اقدام به نصب نرم افزار کرده اید. به عنوان مثال اگر شما 3 ماه قبل اقدام به نصب آخرین نرم افزار بر روی سیستم عامل نموده اید می بایست برای بازگشت به آن تاریخ بروید و امکان بازگشت به ماه قبل موجود نیست.

دراین مطلب نرم افزاری را در این زمینه به شما معرفی می کنیم که از مشکلات این چنینی برخوردار نیست.

Rollback Rx Professional نام نرم افزاری قدرتمند و حرفه ای برای بازگردانی سیستم عامل ویندوز به گذشته است. به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کمک این نرم افزار می توان با ویژگی های بالا اقدام به بازگشت به عقب بر روی سیستم عامل ویندوز نمایید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به قابلیت بازگشت در زمانی که ویندوز توانایی شروع به کار را ندارد ، قابلیت عقب کشیدن سیستم عامل به دقیقه ، ساعت و ماه ، قابلیت برنامه ریزی نرم افزار برای انجام عملیات بازگشت به صورت خودکار در زمان های تعیین شده و ... اشاره نمود. این نرم افزار محصولی از شرکت Horizon DataSys می باشد.

برخی از ویژگی های این نرم افزار:
- قابلیت بازگردانی هر سیستم Crash شده ( حتی اگر ویندوز دچار مشکل شود )
- قابلیت بازگردانی سیستم به گذشته در دقیقه ، ساعت و یا ماه
- اجازه تست نمودن نرم افزارها و پاکسازی آن ها
- کنترل دسترسی به نرم افزار به منظور جلوگیری از دسترسی دیگر کاربران به برنامه
- قابلیت اجرای عملیات به صورت خودکار و زمان بندی شده توسط کاربر
و ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سرور Rapidshare :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پس وورد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

nikan4host
09-06-2010, 10:13
ایول داداشم من هم دنبال یه برنامه ریکاوری بودم! البته پرتابلشو نیاز دارم چون نصب کردن نرم افزار تو دانشگاه امکان پذیر نیست امیدوارم این نرم افزار پرتابل باشه اگر هم نبود میگردم پیدا میکنم لینکشم اینجا میذارم ممنون بازم ;)