PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Saw II: Flesh & Blood

hosseincode2008
22-05-2010, 12:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده : Zombie Studios
ناشر : Konami
طراح : John Williamson
سري : Saw
موتور : Unreal Engine 3
پلتفرم : 360 ، PS3
تاريخ عرضه : پاييز 2010
سبك : سوم شخص ، ترسناك
مدها : فقط تك نفره

خبر تاييد شدن ساخت نسخه ي ديگري از بازي Saw از طرف كونامي و زامبي استوديو چندان جاي تعجبي نداشت زيرا اين بازي از روي همان سري فيلم هاي بلند مدتي ساخته ميشود كه همه ساله يك ادامه ي جديد از آن روي پرده ي سينما ها ميرود . به نظر ميرسد فرانچايز بازي Saw نيز ميخواهد كيفيت را فداي سرعت كند ولي هنوز چيزي مشخص نيست و بايد ديد Saw 2 چه چيزي براي عرضه دارد .

با توجه به اينكه سازنده ي بازي همان سازنده ي نسخه ي اول است و تم بازي نيز همان تم فيلم و كلا SAW ؛ باز هم بايد منتظر مرگ هاي عذاب آور و وحشناك به همراه تله ها و معما ها و تاريكي هاي چشم كور كن محيط بود . اما از نظر تكنيكي زامبي استوديو به نظر ميرسد دست به كار شده و پيشرفت هاي زيادي را در زمينه هاي بصري و گيم پلي داده است .

ديوار نوشته هاي مرموز !

موتور پايه ي بازي به اخرين نسخه ي خود به روز رساني شده است و ميتوان شاهد بافت ها و شخصيت هاي با كيفيت تر و واقعيتر بود . از همه مهمتر بيشترين پيشرفت در بخش نور پردازي و سايه پردازي صورت گرفته تا نور و سايه هاي واقعي تر تاثير گذاري بيشتري روي بازيكن بگذارد .

نسخه ي دوم نيز مانند قبل تركيبي از پازل ها ، تله ها و برخي مبارزات نه چندان زياد خواهد بود . اما در اين نسخه به جاي اينكه مانند قبل سعي كنيد از يك ساختمان پر از تله هاي Jigsaw فرار كنيد در محل هاي متنوعي نظير هتل ، فاضلاب و حتي كارخانه بازي خواهيد كرد .

خنده هاي نخودي Jigsaw را بار ديگر خواهيد شنيد !

Saw 2 بين فيلمهاي دوم و سوم رخ ميدهد جايي كه پسر David Tapp ( نقش اول Saw 1 ) با نام Michael ، بازيگر اصلي است و به دنبال مدارك قتل پدرش ميگردد . بدين ترتيب او طعمه ي جديد Jigsaw Killer در SAW 2 ميشود .

بازي مشابه نسخه ي قبل خود آغاز ميشود جايي كه شخصيت ما روي صندلي نشسته و روي سرش تله ي مرگباري قرار دارد . براي رهايي از آن تنها زدن چند دكمه كافي نيست بلكه بايد كليد آن را يافت . اما حدس ميزنيد كليد كجا باشد ؟ اگر از طرفدارن اين سري باشيد حتما حدس هاي مرگبار و دور از انتظاري زده ايد ولي باز هم مطمئنا اشتباه كرده ايد ! شخصيت ما بايد با استفاده از يك تيغه ي جراحي زير چشم و گونه ي خود را بشكافد تا بتواند كليدي را كه Jigsaw در آنجا جاسازي كرده به دست اورد و خود را از تله روي سرش نجات دهد . بله به دنياي Saw خوش امديد !

شايد كليد زير چشمان شما باشد !؟

گيم پلي بازي بيشتر شبيه بازيهاي ماجراجويي است زيرا شما در بيشتري اوقات مشغول معما حل كردن يا انجام دادن ميني گيم و رفتن از جايي به جاي ديگر هستيد و كمتر و هر از چندي درگير مبارزات كوتاه ميشويد . مبارزات مهمترين ضعف نسخه ي اول بود كه به نظر ميرسد سازنده ي بازي تغييرات زيادي در ان ايجاد كرده است . تمركز اصلي در مبارزات اينبار دفاع كردن و استفاده از ابزار محيطي و حتي QTE است . براي مثال در مبارزه اي كه به ما نشان داده شد يكي از دشمنان روي سرش جعبه اي قرار داشت و دستانش نيز از پشت بسته شده بود و براي آسيب رساندن به ما به سمت ما ميدويد . در حالي كه شخصيت ما هيچ اسلحه اي ندارد بايد به فكر استفاده كردن از محيط بيوفتد . آنطرف تر آسانسوري وجود دارد كه فقط درش وجود دارد و از كابين آن خبري نيست . اينجا بايد با جاخالي دادن هنگامي كه دشمن به سمت شما ميدود او را از آسانسور به پايين پرتاب كنيد .

علاوه بر معماهاي جديد پازل هاي نسخه ي قبل هم باز خواهند داشت ولي با كمي تغيير . براي مثال در معماي در كه در نسخه ي قبل نيز وجود داشت به جاي اينكه هم رنگ ها را كنار هم قرار بدهيم بايد رنگ هاي مخالف كنار هم قرار بگيرند . ميني گيم باز كردن قفل ها نيز وجود خواهد داشت كه اينبار بايد بازيكن خود و با چرخش و مهارت آنها را باز كند . معماهاي محيطي نيز شكل هاي تازه اي به خود خواهد گرفت براي مثال روشن و يا خاموش كردن منبع نور در مناطق مختلف براي نمايان شدن مدرك . تله هايي كه نياز مند فشار دادن به موقع كليدهاي خاص هستند نيز گسترش خواهند يافت و علاوه بر شليك سريع شاتگانها كه نياز مند عكس العمل سريع شماست داس هاي معلق و سطوح قابل تخريب نيز وجود خواهند داشت و بايد بازيكن وقتي با اين موانع سريع مواجه شد با QTE از شر آن خلاص شود .

هتل متروكه ، يكي از لوكيشن هاي بازي

فايل ها مختلفي كه در نسخه ي اول وجود داشتند اينبار با سطح وسيع تري بر خواهند گشت و موضوعات مختلفي را بازگو خواهند كرد كه اعلام شده است بخشي از انها اظهارات Tapp است . علاوه بر اينها عروسك هايي نيز در سراسر محيط وجود خواهد داشت تا بازيكنان ماجراجو آنها را پيدا كنند . هنوز جوايز اين فايل ها و عروسك ها معلوم نشده است .

همانطوري كه در نسخه ي اول ديد دو پايان براي بازي وجود داشت كه فقط تصميم پاياني كاراكتر آن را مشخص ميكرد اما در اين نسخه باز هم پايان هاي متفاوتي وجود خواهد داشت اما به كل تصميمات كاراكتر در طول بازي وابسته است و اگر كسي بخواهد تمام پايان ها را ببينيد بايد بازي را دوباره شروع كند نه اينكه مانند نسخه ي اول بعد از ديدن پايان اول سيو خود را لود كند و سريع پايان ديگر را ببيند .

سازندگان ادعايي در مورد اين بازي كرده اند كه اميدواريم با موفقيت اين نسخه اثبات شود :
" با تركيبي از مبارزات هيجاني ، معماهاي چالش انگيز و داستاني غير قابل پيش بيني بازيكنان ترس و وحشتي را تجربه خواهند كه فقط Saw ميتواند آن را عرضه كند "

فعلا دو ويديو از بازي منتشر شده كه يكي رسميه و ديگري از دموي قابل بازي مخصوص برخي سايتهاي خبري بازي گرفته شده .

Saw 2 Live or Die Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Saw 2 Demo

براي مشاهده ي تمام تصاوير بازي در سايزهاي بزرگ به آدرس زير برويد :

منابع :
en.wikipedia.org/wiki/Saw_II_(video_game)
gamespot.com/events/konami10/story.html?sid=6257442
viciojuegos.com/avance/Saw-2/Primer-vistazo/2691/40164

A.M.D.D.E.V.I.L
22-05-2010, 12:15
قبلیش که وحشتناک بود :2:
چنانچه که از تصویر سوم معلومه این از اونم بد تر میشه

shahabprince
22-05-2010, 12:24
من که از بازی های ترسناک خوشم نمیاد یعنی میترسم:31: ولی خودم رو با بازی های ترسناک اماده میکنم تا این بازی منتشر بشه مثل اینکه این بازی از بازی های دیگه ترسناک تره.

aminbritney
19-06-2010, 13:48
به نظرتون چقد با 1فرق کرده؟

من که عاشق ساو(اره)هسم.بی صبرانن منتظر2 هسم:40:

B3HZ@D
19-06-2010, 14:17
ولی خدائیش گرافیکش و تکسچرهای بازی خیلی بیخوده
اصلا در حد و اندازه های بازی های هم دوره خودش نیست...بیشتر شبیه بازی های PS2 هست
امیدوارم نسخه ای که قراره منتشر بشه گرافیکی به مراتب بهتر از این داشته باشه...واقعا سطح گرافیکی بازی پایینه
البته من نسخه اول رو هم بازی نکردم و نمیدونم اون هم همچین گرافیکی داشته یا نه؟!...

Hikan
19-06-2010, 14:52
میشه گفت دقیقا کی میاد؟

molaali
25-06-2010, 11:30
میشه گفت دقیقا کی میاد؟

منم همين سوال رو دارم.

a.salireza
25-06-2010, 14:28
اسم بازی مگه Saw II: Flesh and Blood نیست ؟ پس چرا اسم تاپیک هنوز تغییر نکرده ؟

تاریخ عرضه ی بازی هم Halloween امسال هست . بازی هم فقط برای Xbox 360 و PS3 منتشر میشه :41:

molaali
26-06-2010, 07:40
يعني براي pc نمياد؟

sima_6600
26-06-2010, 07:54

تاریخ عرضه ی بازی هم Halloween امسال هست . بازی هم فقط برای Xbox 360 و PS3 منتشر میشه :41:
منبع بگو کجا گفته برای PC نمیاد؟

Spaniuly
26-06-2010, 08:55

منبع بگو کجا گفته برای PC نمیاد؟

tothegame.com

فعلا خبری از انتشار بازی برای PC نیست : Saw II: Flesh & Blood پلتفورم ها : X360 , PS3

a.salireza
26-06-2010, 18:23
ممنون. عجیبه . Konami هم مثه اینکه سیاست ماکروسافت رو پیش گرفته ! شماره یک رو منتشر کرده واسه PC ، حالا 2 رو منتشر نمیکنه ! البته ممکن هست بعدآ منتشر کنه ! معلوم نیست !

molaali
27-06-2010, 10:33
آدم نمي دونه از دست اينا چيكار كنه!

Spaniuly
02-07-2010, 21:43

دانلود با حجم 16.5 مگ و با کیفیت بالا (فرمت FLV)

abtin5
03-07-2010, 13:12
كلآ يكش كه خيلي بيخود بود.
:2:
حالا ايشالا اين دوميه ابروي فيلمو بخره

SIMON137
03-07-2010, 14:07
یکش که پر از سوتی بود ، خدا کنه تو دومیش درستش کنن ، مثلا بشکه اسید بود ، دستش رو میکرد تو بشکه ، خب دیوانه بشکرو برگردون کلید رو بردار یا اسلحه داشت ، دستش رو تا ته می کرد تو سوراخ wc از بین سرنگ ها کلید پیدا می کرد ، خب با اسلحه تیر بزن بشکونش ، یا با پا ، کلا سوتی زیاد داشت :دی

Spaniuly
29-09-2010, 20:08

منبع
tothegame

pedram_sad
20-10-2010, 20:56
این بازی هم free region اومد برای Xbox 360
شماره اولش که باحال بود
البته من روی PC بازی کردم

این یکی رو 360

تاپیک منتقل بشه

halflife g
20-10-2010, 21:22
IGN به بازی امتیاز درخشان 4.5 رو داده..............:31:

آخه لازمه از روی هر فیلمی بازی بسازن و گند بزنن......:41:

pedram_sad
20-10-2010, 21:52
IGN به بازی امتیاز درخشان 4.5 رو داده..............:31:

آخه لازمه از روی هر فیلمی بازی بسازن و گند بزنن......:41:
امتیازش از اون ها بود که انتظار میرفت تو همین رنج باشه
هم شماره اول هم این

ولی یک جواریی باحاله
سبک جدیدی داشت
به خصوص برای fan های movie

amin 2010
20-10-2010, 22:13
مشکل اساسی بازی قبلی یک چیز بود !!
چنین بازی به یک گرافیک بسیار خفن بخصوص در مورد افکت های خون و اجزای بدن داره ! بازی قبلی در این مورد بسیار افتضاح عمل کرده بود !همون اول بازی طرف یادش می افتاد تو شکمش کلیده فلش بک میزد !!! شکم شو نشون داد از ادامه بازی منصرف گردیدیم
+
کلا به نظر من این فیلم چندان برای تبدیل به بازی مناسب نیست .در فیلم به کسی اینقدر اجازه داده نمیشه که بخواد بچرخه با چند نفر بجنگه بعدش انتخاب کنه !!! (جر نسخه سوم فیلم !)
البته از خبر امدن بازی بسی مشعوف شدیم چوناین نشون میده فیلم هم تا چند روز دیگه از راه میرسه !

Amin.P30
21-10-2010, 08:50
فیلمش هر سال 22 اکتبر میامد..
امسال هم فکر کنم همین تاریخ بیاد.
فیلمش واقعا عالیه.من دوباره از اول تا اخرش رو میبینم.

mehdi30nema
22-10-2010, 11:27
من بازی رو گرفتم .
زیاد بازی نکردم چون همون اول بازی گیر کردم !
ولی گرافیک بازی چندان جالب نیست و دقیقا مثل نسخه پارسال هست .
جالب تر از اون اینه که نسخه 360 برای نصب بازی فقط 2 گیگ فضا میخاد .
من اونجا که طرف یه چراغ قوه میگیره ( اوایل بازی ) و یه کم جلو میره بعد وارد یه محوطه میشه که یه نفر با یه چیز روی سرش هی به سمتش میدود گیر کردم .
چند بار جا خالی دادم ولی فایده نداشت . چی کار کنم ؟

starn
22-10-2010, 14:48
نسخه ی جدید فیلم saw
29 اکتبر میاد یعنی 7 روز دیگه
بازی برای pc رو کسی گرفته؟1 دی وی دی ؟

pedram_sad
22-10-2010, 14:57
بازی برای pc رو کسی گرفته؟1 دی وی دی ؟
بازی برای PC نیست
فقط XBOX 360 و PS3

mehdi30nema
23-10-2010, 15:06
من اونجا که طرف یه چراغ قوه میگیره ( اوایل بازی ) و یه کم جلو میره بعد وارد یه محوطه میشه که یه نفر با یه چیز روی سرش هی به سمتش میدود گیر کردم .
چند بار جا خالی دادم ولی فایده نداشت . چی کار کنم ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

mosolim
23-10-2010, 22:45
سلام
من نسخه ی اولشم بازی نکردم . حالا اصلا کی شماره دوش ریلیز شد.؟ من با فیلمشم زیاد حال نکردم غیر از شماره ی 1 و 2 الباقی رو دیدم اما خوشم نیومد از 5 به بعدم دیگه اصلا نگاه نکردم.

Amin.P30
31-10-2010, 09:21
چرا فیلمش هنوز نیومده؟؟؟

9vin
31-10-2010, 09:29
به نظر من هم فیلمش (همه سری هاش ) و هم بازیش عالی بود....:46:

Amin.P30
01-11-2010, 08:08
صرفا جهت اطلاع.:31:
فیلمش منتشر شد.:8:

SIMON137
01-11-2010, 14:16
صرفا جهت اطلاع.:31:
فیلمش منتشر شد.:8:
فیلمش 29 اکتبر منتشر شد.

الان کیفیت خوبش که فکر نمی کنم موجود باشه توی نت ، فیلم هم سه بعدی هست نمی تونن پرده ای بدن بیرون :31:

Amin.P30
01-11-2010, 16:58
فیلمش 29 اکتبر منتشر شد.

الان کیفیت خوبش که فکر نمی کنم موجود باشه توی نت ، فیلم هم سه بعدی هست نمی تونن پرده ای بدن بیرون :31:
همین چند ساعت پیش منتشر شد البته توی نت.با کیفیت CAMRip
شما 29 اکتبر گرفته بودید مگه؟؟؟

mehdi30nema
01-11-2010, 20:27
همین چند ساعت پیش منتشر شد البته توی نت.با کیفیت CAMRip
شما 29 اکتبر گرفته بودید مگه؟؟؟

فیلم 29 اکتبر یعنی روز جمعه گذشته اکران شده :

Amin.P30
01-11-2010, 21:54
فیلم 29 اکتبر یعنی روز جمعه گذشته اکران شده :

میدونم .
منظورم توی نت بود.
من 29 اکتبر منتظر بودم که توی نت پخش نشد.

pcali
02-11-2010, 08:48
حالا تایپیک بازی تبدیل شد به فیلم مشکلی نیست در ضمن قراره 3D باشه واقعا
هیجان انگیزه

Mohammad King
02-11-2010, 11:25
سلام

من فیلم های اره را خیلی دوست دارم.

میخوام بدونم بازیش چه جوری هست؟ مثل فیلماش هست؟

SIMON137
02-11-2010, 12:48
سلام

من فیلم های اره را خیلی دوست دارم.

میخوام بدونم بازیش چه جوری هست؟ مثل فیلماش هست؟
قسمت اول بازیش که داغون بود ، سوتی توش زیاد داشت ، دومش هم که نیومده :دی

pcali
03-11-2010, 09:10
بازی از لحاظ کنترل شباهت زیادی به نسخه یکش داره گرافیک از لحاظ نور پردازی خیلی
بهتر شده و چیز زیادی نداره گرافیک همونه معما ها متنوع تر شدن و من فعلا از لحاظ باز
کردن قفل در و گذاشتن فیوز که در سری قبل زیاد با هاش سر و کار داشتیم اصلا یک چیز دیگه شده
کلا تغییر کرده فقط من موندم چرا کونامی با این همه شهرت بازی رو به یک گروه بهتر نمیده تا افکتها
طبیعی تر باشن آخه حیف این همه معمای منطقی زیبا ولی کنترل تا حدی نا موفق ولی در کل بازی کردن
بازی برای طرفداران فیلم مثل من خالی از لطف نیست در کل اگه بشه خیلی لطف کرد به این بازی امتیاز 7 براش
مناسبه.

Layken
03-11-2010, 22:13
بازی رو میشه گفت یک به روز تر شده قسمت اول هستش...
تنها موردی باعث شده کمی بازی رو ادامه بدم معماهاش بود که اونم به خاطر اینه که خیلی وقته
که بازی معمایی خوبی بازی نکردم. ولی خدایی دیگه اینم کافیه
اصلا هیچ رغبتی به ادامش دیگه ندارم....چون...تکارای زیاد داره
ولی موسیقی خیلی خوبی داره

metal baz
29-12-2010, 12:08
درود دوستان اقا وسط بازی یه جا هست سه تا ساعت رو دیواره یه قفلم جولوت 4 تا عدد ترکیبی میخواد, اونو باید چطور پیدا کرد مخم دیگه کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید دقیقا بعد از اونجا که از روی پازل های روی زمین رد میشی شکل قلبو دسبندو اینا داره
Help Me Pleaseeeeeeeeeeee

metal baz
29-12-2010, 14:55
ای بابا کسی نیست کمک کنه بچه ها