ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dial-up Monitor 3.0.0.45 کیجن برای

ElmO
15-04-2006, 02:06
با عرض سلام
من یه کیجن برای این برنامه میخواستم .... اگه لطف کنید ممنون میشم
registration name & registration code اینا رو میخواد

با تشکر
یا حق

Mani_Borna
15-04-2006, 03:35
Name: RevengeCrew/NaJOrT
S/N: /ysnzn1S6VOqFw
or
Name: Free User
S/N: Jbc+4VKuk0Ajsw
يا
Name: Cre@k[UCC]
S/N: gI2zSC2jnNWXLg
يا
Name: equinoxCre@k
S/N: 59lZkS0qCUwshw
يا
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazar
15-04-2006, 03:44
با سلام

بد نبود يك توضيحي دوستان ميدادند كه اين Dial-up Monitor چه برنامه اي هست و چكار ميكند؟
هرچند از اسم اين برنامه ميشه حدس زد كه چيست ولي حدس كجا و توضيح كجا!!! فكر ميكنم اينطوري تاپيك از حالت انفرادي در بياد و استفاده جمعي پيدا كنه. ممنون!

Mani_Borna
15-04-2006, 04:02
من فكر ميكنم كه برنامه اي باشه براي گزارش ميزان استفاده از پهناي باند.كه چقدر استفاده ميشه چند درصد يا چند كيلو بايت در ثانيه و از اين چيزها.البته از اسمش حدس ميزنم مثل شما.

ElmO
15-04-2006, 16:29
سلام خدمت همه دوستان و همچنین مانی جان که بهم کمک کردن .....
والا منم دنبتل یه برنامه ای می گشتم که ساعات ورود من به اینترنت و همین طور مدت زمانشونو ثبت کنه ... البته میدونم برنامه های فارسی مثل dial spy هم وجود داره .... اما این فارسیا تو سیستم من قاط میزنن ... بنابراین توی سایت download.com سرچ زدم و همین برنامه رو دانلود کردم ... و چون ورژن اخرش بود هرچی گشتم سریال براش پیدا نکردم و مجبور شدم پاکش کنم و همون tiny dialer که خود p30world معرفیش کرده بود رو ریختم که در عین کوچیکی و کم حجمیش برنامه ی جالبی هست ...
ولی اون dial up mpnitor به نظرم خیلی کامل بود ... حتی قابلیت چک کردن ایمیل های pop3 رو هم داشت .... حالا اگه دوستان خواستن لینک دانلودشو میذارم .... الانم میرم تا بریزم و ببینم این سریال هایی که مانی جان دادن کار میکنه یا نه .... بازم ممنون

فعلا .. یا حق

nazar
16-04-2006, 06:55
با سلام و با تشكر از دوستان براي توضيحات مفيدشان.
خوشحال ميشم اگر لينك دانلود رو بگذاريد. ممنون!