PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید گوشی تا سقف 500000؛

tanatos
21-05-2010, 22:44
سلام به همه ی دوستان عزیزم؛
تصمیم گرفتم گوشی خودم رو عوض کنم و برای این کار به اطلاعات و نظرات شما دوستان عزیزم نیازمندم سخت؛
فکر میکنم بهتره نیاز خودم رو در شرایط توصیف کنم.
یه گوشی با دوربین خوب.(حداقل 5)
خوانایی خوب صفحه در زیر نور خورشید
هنگ و اختلالات حداقل
ساپورت نرم افزاری و لوازم جانبی خوب
کیفیت صدایی مطلوب
و ظاهر زیبا.
از همه ی دوستان عزیزم پیشاپیش تشکر میکنم.

tanatos
21-05-2010, 23:16
بعضی گوشیها که توی این رنج قیمت به نظرم جالب میان عبارتند از:
N97 Mini
X6
Vivaz
Omnia II
دیگه چیزی به فکر نمیرسه.
میخوام یکم هم با طرز فکرم آشنا بشید.
مثلاً در مورد N97 Mini از هنگ کردنش نگرانم.
در مورد X6 از خوانایی بسیار ضعیفش در زیر نور خورشید، سرعت پایین گالری عکس و وضوح متوسطش در صفحه ی نمایش.
در مورد Vivaz خیلی اطلاعات ندارم
و در مورد Omnia II فکر میکنم ساپورت نامناسب نرم افزاری و لوازم جانبی مثل سایر مدلهای سامسونگ و ال جی برام مشکل ساز بشه.
ممنون.

merikh_merikh
22-05-2010, 08:00
اومنیا2 گوشیه خوبیه.
ولی نظره من اینه که اگه از نظر نرم افزار سیمبین کاره شما را راه میندازه خودتونو درگیر ویندوز نکنید و ویواز بگیرین که گوشیه بسیار خوبیه

alone_king2007
22-05-2010, 09:44
HTC Legend

Arashdn
22-05-2010, 12:26
N97 Mini
بریزش سطل آشغال

X6
فقط در صورتی که بلندی صدای پخش آهنگ از اسپیکر گوشی برات مهمه اینو بگیر در غیر این صورت ویواز

Vivaz
عیب اصلی کم بودن صدای بلندهگو هست موقع پخش آهنگ و فیلم

Omnia II
تو برنامه و بازی پوز همه بالایی ها رو خیلی راحت میزنه
ولی خب سیستم عاملش ویندوزه و یه کم کنده
در کا اگه اهل برنامه و بازی هستی و خیلی تو کار آهنگ و مولتی مدیا نیستی و استفاده ات در حد معمولیه امنیا 2 بگیر
اگر خیلی اهل مولتی مدیا هستی بین ایکس 6 و ویواز انتخب کن
امنیا اچدی هم هست

Vahid.Mob.14
22-05-2010, 13:06
به نظر من X6.

BLACK_SUN
22-05-2010, 13:25
n97 هم هست که با گارانتی 505.000 هست

shabkard
22-05-2010, 13:46
دوست گرامی من الان 5800 جواد دارم صبر کن N8 بیاد بگیر چون من هم تو حسرتشم که بیاد بخرم:21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

merikh_merikh
22-05-2010, 14:22
در امکانات خوب ان8 شکی نیست ولی در خوب بودن سیستم عامل شک هست چون معلوم نیست که سیستم عاملش چی از اب در میاد(با وجود این همه سیستم عامل خوب و قدیمی)

tanatos
22-05-2010, 14:34
چیزی که فکر میکنم دونستنش در راهنمایی شما تأثیر زیادی داره اینه که من زیاد اهل نگه داشتن گوشیهام نیستم.
معمولاً اونها رو به خاطر ضعف در ساپورت چه از نظر لوازم جانبی و چه از لحاظ نرم افزار و یا به دلیل خرید گوشی بهتر تعویض میکنم.
لطفاً این رو هم مد نظر قرار بدید که گوشی که پیشنهاد میدید گوشی نباشه که 3 ماه دیگه کلی از قیمتش بیفته.
ولی در مورد N8 با دوست عزیزم موافقم هنوز نمیشه درباره ی N8 نظر خاصی داد. خوب اگه قراره که اینطوری فکر کنیم گوشیهای دیگه ای هم در راهند، مثل: Htc Evo 4g. یا حتی میشه منتظر آبدیت X10 شد ولی نکته این جاست که من معمولاً قیمت بالای 500 پول گوشی نمیدم با سیاستهایی که برندهای معروف موبایل دارند برای کاهش قیمت این گوشیها حالا حالاها باید صبر کرد.

seyed kazem
22-05-2010, 14:49
در امکانات خوب ان8 شکی نیست ولی در خوب بودن سیستم عامل شک هست چون معلوم نیست که سیستم عاملش چی از اب در میاد(با وجود این همه سیستم عامل خوب و قدیمی)

نوکیا یه عمره تو سیمبین سابقه داره اینم که همون سیمبینه و چیز جدیدی نیست پس دیگه تو چی شک داری ؟?
اپن سورس نیست که هست
مولتی تاچ نیست که هست
سیمبین نیست که هست
نوکیا پشتش نیست که هست
شک در این سیستم حرام است :31:

tanatos
22-05-2010, 14:53
اومنیا2 گوشیه خوبیه.
ولی نظره من اینه که اگه از نظر نرم افزار سیمبین کاره شما را راه میندازه خودتونو درگیر ویندوز نکنید و ویواز بگیرین که گوشیه بسیار خوبیه

در مورد ویواز فکر میکنم اندازه ی اون خیلی کوچک به نظر میاد.
ولی به هر حال اگه لطف کنید و دلیلتون رو برای برتری اون نسبت به گوشیهایی مثل n97 Mini و X6 بگید ممنون میشم.

merikh_merikh
22-05-2010, 19:55
در مورد ویواز فکر میکنم اندازه ی اون خیلی کوچک به نظر میاد.
ولی به هر حال اگه لطف کنید و دلیلتون رو برای برتری اون نسبت به گوشیهایی مثل n97 Mini و X6 بگید ممنون میشم.

ویواز نسبت به ان8 که برتریه خاصی نداره.اگه ان8 سیستم عاملش خوب باشه که هست و فقط باید دید پشتیبانیش به چه صورته در کل اگه ان8 سیستم عاملش پشتیبانیه خوبی داشته باشه یکی از بهترین گوشی ها میشه.در کل قبول دارم که ان8 گوشیه بسیار خوبیه و از ویواز هم بهتر میباشد ولی باید برای ان8 صبر کرد....

در مورد ان97 مینی و ایکس6 هم به این دلیل میگم ویواز از این دو مورد بهتره چون سخت افزار قویتر در کنار دوربین بهتری داره.البته ایکس6 هم یه سری برتری ها مثل تاچ خازنی و بلندیه صدا داره و ان97 مینی هم در کیبرد برتری داره ولی در مجموع ویواز بهتر از این دو میباشد و این نیاز کاربران است که گوشی را انتخاب میکند....
در کل به نظره من ویواز نسبت به ایکس6 و ان97 مینی برتری داره و تنها نیاز کاربران است که ممکنه ایکس6 یا ان97 مینی را بهتر از ویواز قرار بده

tanatos
22-05-2010, 23:53
آقا نظرتون درباره ی Satio چیه؟

Arashdn
23-05-2010, 06:50
آقا نظرتون درباره ی Satio چیه؟
دوربینش فوق العادست
اگه دوربین 12 مگاپیکسلی براتون مهم نیست
همونایی که قبلا گفته شده بهتره
ولی اگه به دوربین خیلی اهمیت میدین سایتو هم خوبه

tanatos
23-05-2010, 14:35
خلاصه چی کار کنم؟

golmohammadi
23-05-2010, 14:53
خب خودت تصمیم بگیر
هر جا هم سوالی بود بپرس
ساتیو در کل گوشی خوبیه
عکاسی بهتر و صفحه بزرگترش نسبت به ویواز مزیته
ویواز هم بهترین فیلمبرداری را داره از اونطرف سوکت صوتی 3.5 میلی متری داره به همراه cpu قویتر و در نتیجه سرعت زیاد در همه جای گوشی

ان8 هم که بیخیال هنوز نیومده
تا بیاد افت کنه عمری لازمه صبر کنی

merikh_merikh
24-05-2010, 13:39
یک نظره شخصی:
در خوب بودن ساتیو شکی نیست و میتونه یکی از بهترین گزینه ها باشه.
ولی به نظره من سخت افزار خیلی مهمه و از ان جا که ویواز دوربین قابل قبولی داره با توجه به داشتن سخت افزار میتونه گزینه ی بهتری باشه همچنین ویواز فیش 5/3 هم داره که کاربرد زیادی داره به خصوص برای موزیک دوستان.
در کل سخت افزار در گوشی نقش مهمی را ایفا میکنه نسبت به چیزای دیگه