PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با share کردن اینترنت از طریق وایرلس

golabi2
21-05-2010, 21:42
سلام به همه:40:
آقا ما یه مودم 2640u دارم(dilink)،پدرمم یه لبتاب asus داره(f3f).مشکل مااینه که کارت شبکه این لبتاب به وایرلس مودم وصل میشه ولی اینترنت نداره!:19:.اصلا اگه میشه تنظیمات وایرلس رو برای ویندوز vista بگید شاید من یه جای کار رو اشتباه میرم!:31:
موبایل و پلی استیشن از وایرلس همین لتاب استفاده میکنن و مشکلی ندارن!البته راه انداز لبتابم نصبه!

moosavi.sm89
22-05-2010, 00:16
دوست عزیز یکم واضج تر سوال میکنی؟:11:
با کابل امتحان کردی ببینی اینترنت داره یا نه؟

برای اینکه کانکت بشید، مودمتوت باید یا روی مود bridge باشه یا nat! این موارد رو رعایت کردید؟

kourosh_sos
22-05-2010, 00:25
مدل دقيق مودمت رو بگو تا كانفيكش رو برات توضيح بدم ولي توصيه ميكنم اول مودمت رو Reset كني بعد مجددا از نو كانفيگ كني بهتره اول Security براش نزاري يادت باشه مودم رو حتما رو حالت PPOOE قرار بدي

moosavi.sm89
22-05-2010, 00:30
مدل دقيق مودمت رو بگو تا كانفيكش رو برات توضيح بدم ولي توصيه ميكنم اول مودمت رو Reset كني بعد مجددا از نو كانفيگ كني بهتره اول Security براش نزاري يادت باشه مودم رو حتما رو حالت PPOOE قرار بدي

مدلش رو قرار دادن (دی لینک 2640 یو) سکوریتی تاثیری رو کانکت شدن به اینترنت نداره، وقتی به ap وصل شده دیگه معنی پیدا نمیکنه این مورد، مشکل نداشتن اینترنت که احتمالا از مود کانکشنه :27:

golabi2
23-05-2010, 15:38
دوست عزیز یکم واضج تر سوال میکنی؟:11:
با کابل امتحان کردی ببینی اینترنت داره یا نه؟

برای اینکه کانکت بشید، مودمتوت باید یا روی مود bridge باشه یا nat! این موارد رو رعایت کردید؟
ببین من یه سری تنظیمات انجام میدم(مثلا میذارم خودش وایرلسو پیداکنه بعد بهش کد امنیتی رو میدم اونم یه مقدار میره تو فکر بعد یه پیغام میادکه اتصال اینترنت ناموق بود!از حالت bordband وبقیه حالت هم استفاد کردم ولی تاثیر نداره!)،یه سری IP تو بعضی از تاپیک های قدیمی پیدا کردم،واردشون میکنم تاثیری نداره،چه جوری بیاد بفهمم مودش رو چیه؟

مدلشو گفتم DLink 2640 u ،باsecurity مشکل نداره چون باهاش ارتباط برقرار میکنه!ولی اینترنت نداره!مودمم روی حالت pppoe قرار داره!

مدلش رو قرار دادن (دی لینک 2640 یو) سکوریتی تاثیری رو کانکت شدن به اینترنت نداره، وقتی به ap وصل شده دیگه معنی پیدا نمیکنه این مورد، مشکل نداشتن اینترنت که احتمالا از مود کانکشنه :27:
خب باید چه بلایی سر کانکشن بیارم!؟:46:

moosavi.sm89
23-05-2010, 21:55
دوست گلم، ppoe درست ست شده؟ اصلا مطمئن هستید که مودم به اینترنت وصل میشه؟:20:
با کابل وارد کانفیگ شوید،معمولا 192.168.1.1 با یوزر پسورد admin

تیک رو ور میداری تا منوی بعدی نمایان شود
)این روش سریع است، از منوی wan هم میتونید این کانکشن رو بسازید(

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اینجا vpi وvci که isp بهتون میگرو ادد میکنید
مد ppoe رو انتخاب میکنید
یوزر پسورد رو میدید
تیک فایر وال رو بردارید

راستی،dhcp هم باید فعال باشه و سیستم ها روی م اتومات باشه...

امیدوارم مشکلتون حل بشه

golabi2
26-05-2010, 11:31
سلام
تنظیمات مودم من این جوری نیست!تو صفحه اول یه گزینه داره به اسم Service Category
خودش چندتا گزینه داره،فایروال لب تاب رو خاموش کردم ولی نمیدونم مال مودمه روشنه یا نه!

moosavi.sm89
27-05-2010, 10:45
عزیز خوب گزینه ها برای تنظیم کردن همینه ،شاید اینترفیس یکم فرق کنه :11:
یکم جستجو کن یا این گزینه هارو پیدا میکنی، اگر نبود همون موارد موجود رو
ذکر کن تا بتونیم کمکت کنیم

golabi2
29-05-2010, 17:47
آقا من این تنظیماتی که شما گفتین رو انجام دادم ولی نتیجه نداد!!!:19: