PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه کار کنم این پیام نیاد

davood.2008
21-05-2010, 20:20
سلام

بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر بعد از لود ویندوز این برنامه قبل از اجرا اجازه می گیره و مانند بقیه برنامه ها ی راحت اجرا نمیشه
حالا چه کار کنم که دیگه این پنچره نیاد و اوتومات اجرا بشه

:19::19:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آنتی
21-05-2010, 20:26
سلام
توی run تایپ کن msconfig بعد از tab بالا startup همه تیک ها را بجز اونایی را که لازم داری را بردار و بعد ok
موفق باشید

mmiladd
21-05-2010, 20:27
سلام

بعد از هر بار روشن کردن کامپیوتر بعد از لود ویندوز این برنامه قبل از اجرا اجازه می گیره و مانند بقیه برنامه ها ی راحت اجرا نمیشه

:19::19:

شما برین تو run

و این دستور رو تایپ کنین..

msconfig

بعد از که اوکی کردین ؛ یه پنجره باز میشه..

رو تب startup برین و گزینه ای که به usb S مربوط میشه رو غیر فعال کنین..

موفق باشین...

ebicross
21-05-2010, 20:56

دوستان راه حلهای شما دقیقا حذف صورت مسئله و جلوگیری از اجرای برنامه هستش.

به محل نصب این برنامه برید. یعنی هرجایی که نصبش کردید مثل Program File وارد بشید و فایل USBGuard.exe رو پیدا کنید.
روی این فایل راست کلیک کنید و به Properties برید.
در سربرگ Compatibility گزینه ی RUN This program as an Administrator رو روشن کنید.
حالا سیستم رو ریستارت کنید و دیگه این پیام نباید مشاهده بشه.
موفق باشید.

davood.2008
21-05-2010, 21:48
دوستان راه حلهای شما دقیقا حذف صورت مسئله و جلوگیری از اجرای برنامه هستش.

به محل نصب این برنامه برید. یعنی هرجایی که نصبش کردید مثل Program File وارد بشید و فایل USBGuard.exe رو پیدا کنید.
روی این فایل راست کلیک کنید و به Properties برید.
در سربرگ Compatibility گزینه ی RUN This program as an Administrator رو روشن کنید.
حالا سیستم رو ریستارت کنید و دیگه این پیام نباید مشاهده بشه.
موفق باشید.

سلام
من این کار رو کردم اما دیگه برنامه اجرای اوتومات نشد و باید دستی اجرا کنم تازه هنوز اون پیغام رو میده
انگار ول کن نیست ...
:10::19::10:

ebicross
21-05-2010, 22:38
یعنی چی دستی اجرا میشه؟ کارهای پستهای قبل رو هم کردی؟ یعنی حذف از MSCONFIG منظورمه.
یک Shortcut از همین فایل بزار توی پوشه ی Startup ویندوز و ببین برنامه بدون پیام اجرا میشه؟

davood.2008
22-05-2010, 07:49
یعنی چی دستی اجرا میشه؟ کارهای پستهای قبل رو هم کردی؟ یعنی حذف از MSCONFIG منظورمه.
یک Shortcut از همین فایل بزار توی پوشه ی Startup ویندوز و ببین برنامه بدون پیام اجرا میشه؟

یعنی یا روشن شدن کامپیوتر اجرا نمیشه ( اتوران نیست ) و باید روی ایکن کلیک کنم تا اجرا بشه درواقع این کار مثل msconfig عمل می کنه همین

اصلا چه طور من این قابلیت مسخره ویندوز رو که موقع نصب یا اجرای بعضی برنامه ها این پیام تایید رو می ده حذف کنم تا همه چی راحت اجرا بشه مثل ویندوز xp

:41:

vista7
24-05-2010, 13:36
یعنی یا روشن شدن کامپیوتر اجرا نمیشه ( اتوران نیست ) و باید روی ایکن کلیک کنم تا اجرا بشه درواقع این کار مثل msconfig عمل می کنه همین

اصلا چه طور من این قابلیت مسخره ویندوز رو که موقع نصب یا اجرای بعضی برنامه ها این پیام تایید رو می ده حذف کنم تا همه چی راحت اجرا بشه مثل ویندوز xp

:41:

این کار کار امنی نیست ولی اگه مایلید این پیغام نمایش داده نشود مراحل زیر را طی کنید:
به control panel بروید
روی گزینه ی system and secuirity کلیک کنید
سپس روی Action Center کلیک کنید
از منوی کناری گزینه ی change user account control setting کلیک کنید
سپس از پنجره ی باز شده حد حفاظتی را روی پایین ترین گزینه یعنی never notify me تنظیم کنید
از آن به بعد ویندوز بابت باز کردن پنجره ها هیچ اخطاری به شما نخواهد داد

موفق باشید:40:

xeNociDe
24-05-2010, 13:59
روش حل:
به تنظیمات USB Security برو در قسمتی نوشته Run Program When Windows is Startup تیکش رو بزن و بعد از یک ری استارت مشکل شما حل شده.

vista7
24-05-2010, 20:57
روش حل:
به تنظیمات USB Security برو در قسمتی نوشته Run Program When Windows is Startup تیکش رو بزن و بعد از یک ری استارت مشکل شما حل شده.

فکر کنم اینطوری درست بشه