PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دير بوت شدن ويندوز 7

canopus252
21-05-2010, 00:10
سلام دوستان

من لب تاپ hp با ويندوز هفت 64 بيت دارم .تا مدتي بعد از نصب ويندوز و برنامه هاي جانبي ويندوز سريع بوت ميشه ولي نميدونم چه بلايي سرش مياد كه يكدفعه بوت به 10 دقيقه هم كشيده ميشه

اگه راهي داريد ممنونم كمكم كنيد چون از recover كردن خسته شدم

mortezaon
21-05-2010, 00:23
سلام دوست عزيز براي من هم همچين مشكلي ايجاد شده بود و دليلش هم اين بود كه من 2000 تا فونت تو سيستم ريخته بودم و سيستم من دير بالا مي اومد

ebicross
21-05-2010, 00:42
سنگین کردن سیستم میتونه دلیلی بر دیر بوت شدن سیستم باشه. اما بوتهای 10 دقیقه ای 2 دلیل داره. یا سیستم مشکل نرم افزاری مثل مشکلات ویندوز و یا نرم افزار کاملا متداخل داره (مثل نصب دو آنتی ویروس سنگین با هم) و یا مشکل سخت افزاری داره مثل بدسکتور شدن هارد دیسک (که البته بدسکتور باز خودش دو بعد سخت افزاری و نرم افزاری داره)

canopus252
21-05-2010, 00:43
دوست خوبم من فونت اضافه اصلا نصب نكردم آخرين برنامه كه نصب كردم E-boster بود و وقتي uninstall كردم اين اتفاق افتاد آيا ارتباطي داره

Heidari1388
21-05-2010, 00:49
شما تو برو تو MSCONFIG و تب Startup را انتخاب کن و همه ی گزینه ها رو غیرفعال کن و بعد سیستمت رو ری اسستارت کن
ببین اگه ویندوز سریع بالا اومد پس مشکل از یه نرم افزار نصبی تو ویندوز هست و اگه بازم دیر بالا اومد مشکل چیز دیگه ای هست که...
البته با غیرفعال کردن تمام گزینه ها در منوی استارت آپ خیلی از برنامه هات مثل آنتی ویروس غیرفعال میشه
بعد از امتحان کردن دوباره گزینه هایی که لازم هست رو فعال کن

ask_bl
21-05-2010, 07:34
سلام
من با ebicross موافقم ،من هم همین مشکل رو داشتم ،احتمال بد سکتور خیلی بالاست .
با نرم افزار SeaTools چه برای DOS و چه برای Windows یک بار هاردتون رو چک کنین و اگر بدسکتور داشته باشه رفع میکنه :
لینک دانلود SeaTools :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

canopus252
21-05-2010, 10:33
ممنونم دوستم الان برنامه را گرفتم تست ميكنم ببينم درست ميشه