PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن سیستم

mojtaba_sa
20-05-2010, 22:22
سلام
من امروز ویندوز 7 رو نصب کردم ولی بعد از 2 ساعت به طور خودکار خاموش شد!!!
گفتم احتمالا نوسان برق بوده
ولی این موضوع چندین مرتبه تکرار شد
با ویندوز قبلی این مشکلو نداشتم

beckham7
20-05-2010, 22:41
دفعات بعد هم که خاموش شد دو ساعت دو ساعت بود؟

Rahpooyan
20-05-2010, 23:58
سلام ویندوزت کرک شده یا تریال است ؟ لازم شد باید کدکش کنی !!

ebicross
21-05-2010, 00:51
اگر ویندوزتون هر 2 ساعت خاموش میشه و این پیام هم مشاهده میشه باید بگم راهی ندارید جز اینکه یک ورژن جدیدتر نصب کنید.
ورژن شما نسخه ی آزمایشی ویندوز 7 هستش و نهایی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته نتونستم دقیقا همون خطا رو پیدا کنم.

mojtaba_sa
21-05-2010, 11:54
دفعات بعد هم که خاموش شد دو ساعت دو ساعت بود؟

سلام / تقریبا ! تایم نگرفتم ولی همین حدود بود !

سلام ویندوزت کرک شده یا تریال است ؟ لازم شد باید کدکش کنی !!

با یه کرک که داخلش بود کرک شد / منظور همونه دیگه ؟؟!

اگر ویندوزتون هر 2 ساعت خاموش میشه و این پیام هم مشاهده میشه باید بگم راهی ندارید جز اینکه یک ورژن جدیدتر نصب کنید.
ورژن شما نسخه ی آزمایشی ویندوز 7 هستش و نهایی نیست.

البته نتونستم دقیقا همون خطا رو پیدا کنم.

درسته دوست عزیز نسخه اولیه این ویندوز هست / ولی خواستم آخرین نسخه رو نصب کنم تا آخرین مرحله میره ولی وقتی در نهایت سیستم رسیت میشه دیگه بالاا نمیاد و ارور میده که متوجه نمیشم چیه !!:41:
ولی این خطا رو هم که گفتید نمیده / یعنی بدون هیچ پیغام یا خطایی یهو خاموش میشه !

ebicross
21-05-2010, 12:13
درسته دوست عزیز نسخه اولیه این ویندوز هست / ولی خواستم آخرین نسخه رو نصب کنم تا آخرین مرحله میره ولی وقتی در نهایت سیستم رسیت میشه دیگه بالاا نمیاد و ارور میده که متوجه نمیشم چیه !!:41:
ولی این خطا رو هم که گفتید نمیده / یعنی بدون هیچ پیغام یا خطایی یهو خاموش میشه !
نسخه های بتا و RC بر اساس تاریخ کامپیوترتون تا یه زمانی مهلت داشتند و دیگه نباید ازشون استفاده کنید.

اون Error که میگین رو اگر بتونید بنویسید یا یک عکسی چیزی بگیرید راحت میشه کمک کرد.

mojtaba_sa
21-05-2010, 15:23
این عکس رو گرفتم / اینتر هم که میکنی یه صفحه میاد کا در نهایت دوباره برمیگردونتت اینجا(عکس گرفتم از اون صفحه پاک شد /الانم ایکسپی نصب کردم)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

joe_satriani
21-05-2010, 18:50
ويندوزتون رو يه بار Repair كنين

Dew Drop
21-05-2010, 19:03
سلام
احتمالا cpu تون ویندوز 64 بیت رو ساپورت نمی کنه.

ebicross
21-05-2010, 20:59
سلام

دقیقا.

شما باید یک نسخه ی 32 بیتی از ویندوز رو نصب کنید. نسخه ی فعلی که نصب میکنید 64 بیت هست.
موقع نصب ویندوز گزینه ی X86 مربوط به ویندوز 32 بیت هستش که باید اینو انتخاب کنید.

mojtaba_sa
21-05-2010, 21:40
ويندوزتون رو يه بار Repair كنين
ممنون دوست عزیز این که گفتی چیکار میکنه . جهت اطلاع میخوام بدونم؟:11:

سلام

بله حق با شماست /32 نصب شد

دقیقا.

شما باید یک نسخه ی 32 بیتی از ویندوز رو نصب کنید. نسخه ی فعلی که نصب میکنید 64 بیت هست.
موقع نصب ویندوز گزینه ی X86 مربوط به ویندوز 32 بیت هستش که باید اینو انتخاب کنید.

ممنون دوست من نمیدونستم x86 یعنی همون 32 بیتی !! انتخاب کردم و راحت نصب شد و مشکل خاموش شدن هم حل شد

در نهایت از همه عزیزانی که منو راهنمایی کردند کمال تشکر رو دارم:7::7:

Rahbar Masooleh
27-05-2010, 08:20
ویندوز 7 من دقیقا دو ساعت به دو ساعت ریستارت میشه،پیغام خطایی نمیده اما یه بار که از یه جایی تو کنترل پنل جلوی ریستارت شدنش را گرفتم یک صفحه آبی رنگ اومد که عکسش تو صفحه قبل بود.مشکل اصل نبودنه؟با کرکی چیزی حل نمیشه؟از کجا بفهمم ویندوز7 اصل هست؟

Rahbar Masooleh
28-05-2010, 18:28
کسی به سوالام جواب نداد،اما خودم اتفاقی یه راهی پیدا کردم.راهش اینه که بذارین صفحه یعنی مانیتور خاموش بشه
turn off the display
بعد اینکه مانیتورتون را دوباره روشن کردین،از لحظه روشن شدن تا دو ساعت بعدش دیکه کامپیوتر ریستارت نمیشه:31: