PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودم dlink dsl200 و ویندوز 7

afshinnasseri
20-05-2010, 20:06
سلام. من پس از اینکه نتونستم با downloadهای مختلف مودم Dlink DSL200 رو در ویندوز 7 نصب کنم با یک مودم DIAL UP در همان ویندوز 7 به اینترنت وصل شدم و مودم DSL 200 رو بصورت اتوماتیک Update کردم و نصب شد.(در Device Manager).
مشکلی که من دارم اینه که چون قبلا DSL Modem Setup Wizard رو اجرا کرده بودم(با همان Download های قبلی) و به علت عدم نصب مودم ویزارد هم به صورت کامل نصب نشده بود؛ دیگه اجزای نصب ویزارد رو نمیده و پس از هربار اجرا بلافاصله درخواست Restart رو جهت اتمام عملیات نصب میده.

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنند. با تشکر

HASHEM289
20-05-2010, 23:40
سلام. من پس از اینکه نتونستم با downloadهای مختلف مودم Dlink DSL200 رو در ویندوز 7 نصب کنم با یک مودم DIAL UP در همان ویندوز 7 به اینترنت وصل شدم و مودم DSL 200 رو بصورت اتوماتیک Update کردم و نصب شد.(در Device Manager).
مشکلی که من دارم اینه که چون قبلا DSL Modem Setup Wizard رو اجرا کرده بودم(با همان Download های قبلی) و به علت عدم نصب مودم ویزارد هم به صورت کامل نصب نشده بود؛ دیگه اجزای نصب ویزارد رو نمیده و پس از هربار اجرا بلافاصله درخواست Restart رو جهت اتمام عملیات نصب میده.

دوستان لطفا من رو راهنمایی کنند. با تشکر

من دقیقا اوایل که میخواستم از اینترنت adsl استفاده کنم مودم مدل شما داشتم
شما باید دوباره ویندوز نصب کنی و مودم به سیستم زمانی وصل کنی که خود برنامه تو نصب ستاپ ازتون میخواد

EXTREME
20-05-2010, 23:53
من هم همین مودم رو دارم و 7 نصب کردم فایده ایی نداره باید lan بخرید نه با درایورهای ویستا نصب میشه
نه با آپدیت کردن firware درست میشه و نه با خود ویندوز بی خیال شو:31:

khaiyam
21-05-2010, 01:06
من همین مودم را بدون هیچ کدوم از این مشکلات در ویندوز هفت دارم

HASHEM289
21-05-2010, 12:26
من هم همین مودم رو دارم و 7 نصب کردم فایده ایی نداره باید lan بخرید نه با درایورهای ویستا نصب میشه
نه با آپدیت کردن firware درست میشه و نه با خود ویندوز بی خیال شو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من همین مودم تو ویندوز 7 دارم هیچ مشکلی نداره

afshinnasseri
21-05-2010, 12:37
من همین مودم را بدون هیچ کدوم از این مشکلات در ویندوز هفت دارم

لطفا تمامی مراحل نصب رو برای ما هم بگید(بطور کامل).
در ضمن ممنون میشم اگه لینک درایوری رو هم که استفاده کردید(یا خود درایور) به همراه نرم افزار Configure را به ما بدید.

HASHEM289
23-05-2010, 13:22
در ضمن ممنون میشم اگه لینک درایوری رو هم که استفاده کردید(یا خود درایور) به همراه نرم افزار Configure را به ما بدید.
از همون درایوری که همراشه من استفاده کردم و هیچ مشکلی هم ندارم