PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار قراردادن زیر نویس بر روی فیلم

136209
20-05-2010, 17:01
نرم افزار قراردادن زیر نویس بر روی فیلم رو می خواستم که بر روی دی وی دی خانگی هم زیر نویس رو نشون بده:20:

p3rsi4n
20-05-2010, 17:24
نرم افزار واسه این کار خیلی زیاده
convertxtodvd اکثر فرمتهای تصویری رو قبول میکنه زیرنویس های srtو idx/sub رو هم میتونی بهش اضافه کنی منوهای بدی هم بصورت پیش فرض نداره ولی در کل برنامه خوبی هست برنامه های دیگه ای هم هست مثل
DVD MovieFactory محصول شرکت ulead
Sony DVD Architect Studio
dvd lab منو سازی این برنامه فوق العاده است
adobe encore این برنامه هم تو ساخت منو خیلی خوب عمل میکنه
TMPGEnc DVD Author

136209
20-05-2010, 18:38
ممنون اگه با این نرم افزار ها زیر نویس رو فیلم قرار بدم خروجیش یک فایله (یعنی فیلم و زیر نویس یکی هست یا نه
اگه هست لینک دانلودشم بزار

Open-Source
20-05-2010, 18:40
اگه فایل زیرنویس شما بصورت Sub/Idx بصورت وقتی کنار فیلم شما قرار بگیره پلیر خانگی پخش میکنه.

p3rsi4n
20-05-2010, 19:12
ممنون اگه با این نرم افزار ها زیر نویس رو فیلم قرار بدم خروجیش یک فایله (یعنی فیلم و زیر نویس یکی هست یا نه
اگه هست لینک دانلودشم بزار

این نرم افزارها به فیلم رو واسه دیویدی پلیر درست میکنن یعنی تبدیل به دی ویو دی میکنن اگه شما میخوای تبدیل به 1 فایل بشه من خودم از total video convertor استفاده میکنم که زیرنویس رو به فیلم اضافه میکنه و شما یک فایل داری

xeNociDe
21-05-2010, 07:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ask_bl
21-05-2010, 08:36
نرم افزار قراردادن زیر نویس بر روی فیلم رو می خواستم که بر روی دی وی دی خانگی هم زیر نویس رو نشون بده:20:
اگر میخواین فایل های با فرمت avi رو روی دی وی دی پلیر ها اجرا کنید میتونین زیرنویس رو با فرمت sub/idx در کنار فیلم رایت کنین
برای تبدیل srt به sub/idx هم میتونین از SubtitleCreator استفاده کنید .
- - - - - - - - - - - - -
و اگر هم میخواین به دی وی دی با فرمت vob تبدیل کنین میتونین از نرم افزار زیر استفاده کنید :

VSO ConvertXtoDVD | حرفه ای ترین نرم افزار رایت وتبدیل فایلهای ویدئویی به DVD

136209
21-05-2010, 10:09
دوستان ممنون
شاید من در خواستتم رو درست مطرح نکردم
ولی من نرم افزاری می خوام مثل SmartMovie Converter (این رو دارم ولی چون برای گوشی هست کیفیت فیلم رو کم میکنه ) که وقتی فیلم و ریز نویس رو بهش میدم اونا رو تبدیل به یک فایل avi (این باشه بهنره ) یا divx میکنه که زیر نویس رو فیلم قرار داره و از اون جدا نیست

Open-Source
21-05-2010, 12:32
اگه میخوای یه فیلم رو با حد اکثر کیفیت تبدیل کنی (حتی به همراه زیرنویس) این کار رو انجام بده:

1. نرم افزار K-lite رو که شامل آخرین کدک های موجود هست رو نصب کن:
اینم سایت سازنده به همراه صفحه دانلود ورژن Mega (کاملترین ورژن):

2.نرم افزار Total Video Converter رو نصب کن و در هنگام تبدیل فیلم External Codec رو انتخاب کن(مثل عکس زیر).

l
اینم سایت سازنده:

از این با کیفیت تر نمیتونی یه فیلم رو تبدیل کنی.

it_teach86
21-05-2010, 12:45
نرم افزار جالبيه