PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كيفيت پانل LCD و LED

paniranist
20-05-2010, 11:40
سلام
من اولين سري XL2370 كه وارد شد رو خريدم يعني تو بهمن ماه
و خيلي منتظرش بودم و حتي دلم ميخواست كه اگه وارد نشه از بازارهاي خارجي تهيش كنم
با وجود اينكه W2286L و AOC V22 توبازار بود من فقط به اين مانيتور فكر مي كردم
حالا سوال من اينه كه پشت مانيتورو كه نگاه ميكنم نوشته MADE IN Tianjin CHINA
ميخوام بدونم كيفيت پانلش در چه حده؟ البته من از كيفيتش راضيم اما ميخوام بدونم واقعا ميارزه كه
برم دنباله پنل هاي ديگه ي اين مدل ؟ منظورم اينه كه از سام سرويس نباشه از بازار اي ديگه مثل بانه بخرم؟

alpha007
20-05-2010, 14:22
پنلهای مونتاژ شده الجی توسط مادیران و سامسونگ توسط سام سرویس تماما ساخت چینه
مگه چین بودن یه محصول چه ایرادی داره؟
البته واضح و مبرهن است که این پنلهای تولیدی چین جزء رده کیفی A هستش
این رو هم باید بگم که پنلهای مانیتورهایی مثل DELL و HP و ... هم چین میزنه
چینی بودن پنل چه برای این مانیتورها و چه مانیتورهای گرون قیمت تر دلیل بر بی کیفیتی اونا نیست

cold398
20-05-2010, 20:51
سلام
دوستان منم خیلی وقته دنبال این مانیتورم میخواستم ببینم کیفیتش در چه حدی البته تا الان نتونستم تهیه کنم چون تمام نمایندگیها میگن سام سرویس فعلا از این مدل نداره جایی سراغ ندارین که از این مدل داشته باشن ؟

البته تنوع مدل های LED هنوز توی بازار زیاد نشده ولی فکر کنم به جز این مدل ، سامسونگ یه مدل دیگه داره که هنوز وارد بازار ایران نشده که تقریبا از نظر مشخصات با این مدل یکی هست .

ولی فکر کنم فعلا بهترین رقیب برای این مانیتور سامسونگ جدید ترین مدل نمایشگر های ایسوز باشه که اولین نمایشگر LED ایسوز هست .
لینک زیر مر بوط به این نمایشگر هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

من فکر میکنم از مدل XL2370 سامسونگ بهتر باشه .
شما هم ببین و با XL2370 سامسونگ که داری مقایسش کن .
موفق باشید.

paniranist
20-05-2010, 21:23
برم دنباله پنل هاي ديگه ي اين مدل ؟ منظورم اينه كه از سام سرويس نباشه از بازار اي ديگه مثل بانه بخرم؟
اونجا اصلي نيست؟

alpha007
20-05-2010, 23:08
اونجا اصلي نيست؟
دوست عزیز لازم نیست بری و پنلهای دیگه این مدل رو بخری
شما اگه تو یه کشور اروپایی هم مانیتورهای سامسونگ رو بخری پنل هاش چینیه
این منحصر به ایران نیست که
من خودم چند وقتیه منتظر ورود این مانیتوریم که شما اسم بردی.اگه بیاد میرم و همین مدلی که سام سرویس میزنه رو میگیرم
گفتم که مانیتورهای مطرح dell و hp رو چین داره میزنه
اصلا قعطه کامپیوتری ای هست که چین نزنه؟
اسم ببر برام؟!
از بانه هم بخری پنلش چینیه
همه چیو چین داره میزنه
منتها باز تکرار میکنم چین محصولاتش رده بندی کیفیت داره که تو این محصول رده کیفیه A رو داره
شما که میگی xl2370 رو گرفتی دیگه چرا دل چرکینی؟

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

سلام
دوستان منم خیلی وقته دنبال این مانیتورم میخواستم ببینم کیفیتش در چه حدی البته تا الان نتونستم تهیه کنم چون تمام نمایندگیها میگن سام سرویس فعلا از این مدل نداره جایی سراغ ندارین که از این مدل داشته باشن ؟

البته تنوع مدل های LED هنوز توی بازار زیاد نشده ولی فکر کنم به جز این مدل ، سامسونگ یه مدل دیگه داره که هنوز وارد بازار ایران نشده که تقریبا از نظر مشخصات با این مدل یکی هست .

ولی فکر کنم فعلا بهترین رقیب برای این مانیتور سامسونگ جدید ترین مدل نمایشگر های ایسوز باشه که اولین نمایشگر LED ایسوز هست .
لینک زیر مر بوط به این نمایشگر هست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن فکر میکنم از مدل XL2370 سامسونگ بهتر باشه .
شما هم ببین و با XL2370 سامسونگ که داری مقایسش کن .
موفق باشید.
کاملا رد میشه
xl2370 جزء مانیتورهای مطرح و روز دنیاست
برترین ریویو ها رو تو سایتهای معتبر داره
تو دسته خودش بهترینه
asus نمیگم بده اما اصلا تو کلاس و رنج مقایسه با مانیتورهایی مثل xl2370 نیست

cold398
21-05-2010, 01:12
دوست عزیز لازم نیست بری و پنلهای دیگه این مدل رو بخری
شما اگه تو یه کشور اروپایی هم مانیتورهای سامسونگ رو بخری پنل هاش چینیه
این منحصر به ایران نیست که
من خودم چند وقتیه منتظر ورود این مانیتوریم که شما اسم بردی.اگه بیاد میرم و همین مدلی که سام سرویس میزنه رو میگیرم
گفتم که مانیتورهای مطرح dell و hp رو چین داره میزنه
اصلا قعطه کامپیوتری ای هست که چین نزنه؟
اسم ببر برام؟!
از بانه هم بخری پنلش چینیه
همه چیو چین داره میزنه
منتها باز تکرار میکنم چین محصولاتش رده بندی کیفیت داره که تو این محصول رده کیفیه A رو داره
شما که میگی xl2370 رو گرفتی دیگه چرا دل چرکینی؟

---------- Post added at 12:08 AM ---------- Previous post was at 12:06 AM ----------

کاملا رد میشه
xl2370 جزء مانیتورهای مطرح و روز دنیاست
برترین ریویو ها رو تو سایتهای معتبر داره
تو دسته خودش بهترینه
asus نمیگم بده اما اصلا تو کلاس و رنج مقایسه با مانیتورهایی مثل xl2370 نیست

شما مشخصات ایسوز رو در اون لینکی که من بهت دادم خوندی ؟
از نظر مشخصات فنی ایسوز از سامسونگ جلوتره کمترین تفاوتشون در این هست که کنتراست LED ایسوز دو برابر سامسونگ هست و این یه ویژگی منحصر به فرده .

alpha007
21-05-2010, 08:21
شما مشخصات ایسوز رو در اون لینکی که من بهت دادم خوندی ؟
از نظر مشخصات فنی ایسوز از سامسونگ جلوتره کمترین تفاوتشون در این هست که کنتراست LED ایسوز دو برابر سامسونگ هست و این یه ویژگی منحصر به فرده .
بله علاوه بر اینکه خوندم خودم این مدل رو تو بازار رضا تهران دیدم و بررسیش کردم
asus تو زمینه مانیتور تازه کاره و فعلا بپای سردمدارای این تکنولوژی مثل سامسونگ نمیرسه
بهر حال سلیقه ایه
شاید کسانی باشن که از طرح و مدل این asus خوششون بیاد

paniranist
21-05-2010, 12:24
SAMSUNG XL2370

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

The good: The Samsung SyncMaster XL2370 is low-priced, beautifully designed, and offers great overall performance. Also, it's one of the lightest and thinnest monitors we've tested of any size.
The bad: The Samsung SyncMaster XL2370 lacks ergonomic features and its base is quite wobbly.
The bottom line: The Samsung SyncMaster XL2370 looks great, performs well, and hits the right price
point.

The 23-inch Samsung SyncMaster XL2370 is thin, sleek, and light. It's as if Samsung's own P2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) had a thinner, prettier sister. In addition, the XL also has an LED backlight that lets it perform better in movies and games. The monitor won't be available in the U.S. until October 12, 2009, but Samsung expects the XL2370 to have an estimated street price of $299. That's about $35 more than what the P2370 is currently going for, but it is about the same price as the 24-inch LED-backlit Dell G2410 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). However, our pick for best overall 23-inch monitor is still the $319 23-inch Dell SP2309W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), with its high 2,048x1,152-pixel resolution, ergonomic options, Webcam, and USB ports. While the XL attempts to compensate with better looks, a thinner design, ease of portability, and great performance, the SP2309W's features win out in the end.

Manufacturer's specifications:
Resolution: 1,920x1,080
Pixel-response rate: 2ms
Contrast ratio: 1,000:1
Connectivity: HDMI, DVI-D
HDCP compliant? Yes
Included video cables? DVI, DVI to VGA
Backlight: LED
Panel Type: TN

قيمت در بازار جهاني:300 دلار

SAMSUNG PX2370

The good: The Samsung PX2370 performs better than the XL2370; it has additional and useful onscreen display options; it is reasonably priced.
The bad: The Samsung PX2370 lacks ergonomic features, has a dimmer maximum brightness level than the XL2370, and has a less intuitive onscreen display.
The bottom line: With more features and a better movie performance rating, the Samsung PX2370 improves--in most areas--on one of the best monitors we've reviewed.

Thanks to its angular look, the Samsung PX2370 isn't quite as ---- as the XL2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) is. Samsung didn't think out the PX2370's onscreen display placement well; its OSD is inferior to the XL2370's display and makes navigating the menu a less fluid experience. Also, Samsung gave the PX2370 a lower maximum brightness level than it gave its XL2370 display. However, Samsung provided the PX2370 with two key improvements over the XL2370: better movie playback performance and a plethora of useful OSD options.

Resolution: 1,920x1,080 pixels
Maximum Brightness: 250 cd/m2
Connectivity: HDMI, DVI-D
HDCP compliant? Yes
Included video cables? DVI, DVI to VGA
داراي چشم الكترونيكي كه اگه كسي جلوش نباشه مانيتور خودبه خود خاموش ميشه
Brightness (in cd/m2)
(Longer bars indicate better performance)

Samsung SyncMaster XL2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

344

AOC V22 Verfino ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

256

Samsung PX2370

246

BenQ V2400 Eco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

228

LG Flatron W2386L

226

Acer S243HL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

217

Contrast ratio

Samsung SyncMaster XL2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1,008:1

AOC V22 Verfino ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

952:1

Samsung PX2370

948:1

LG Flatron W2386L

915:1

BenQ V2400 Eco ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

891:1

Acer S243HL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

238:1

DisplayMate performance

Samsung PX2370

97

96

93

LG Flatron W2386L

92

92

83

قيمت در بازار جهاني: 317 دلار

Acer S243HL

The good: The Acer S243Hl has a unique aesthetic; has two HDMI ports.
The bad: The Acer S243HL has a dim screen and a high black level that adversely affects its color accuracy; no DVI port.
The bottom line: The Acer SL243HL is a great-looking monitor with drab colors that leave a lot to be desired.

Resolution: 1920x1080
Contrast ratio: Dynamic Contrast Ratio: 8,000,000:1
Connectivity: (2) HDMI, VGA
HDCP compliant? Yes
Included video cables? HDMI, VGA
Brightness: 250 cd/m2

Let's get this out of the way right off the bat. If you're looking for a thin, LED-based display with a penchant for the glamorous, you'll want to go with the Samsung SyncMaster XL2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). While the 24-inch Acer S243HL shares many of the same attributes as the Samsung--ultrathin panel, LED backlight, $300 price--the Acer unfortunately falters is performance. The Acer S243HL has one of the worst contrast ratios we've seen. And thanks to its high black level, its color accuracy left much to be desired. Lastly, since it includes two HDMI connections and no DVI connection, most people will need to invest in a DVI-to-HDMI cable to connect to their computers. The S243HL does have a nice aesthetic; it's just too bad it doesn't have the performance to match.

Brightness (in cd/m2)

Dell UltraSharp 2408WFP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

452

344

Dell SP2309W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

297

MAG GML2427 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

221

Acer S243HL

217

Gateway FHD2402 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

216

Contrast ratio

Dell UltraSharp 2408WFP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gateway FHD2402 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

792:1

MAG GML2427 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

672:1

Dell SP2309W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

648:1

Acer S243HL

238:1

DisplayMate performance

96

90

90

84

Acer S243HL

83

83

قيمت در بازار جهاني : 280 دلار

LG W2486L

خيلي خوشگله

The good: The LG Flatron W2486L offers great performance in games and has one of the thinnest designs we've seen of any size.
The bad: The LG Flatron W2486L lacks ergonomic features, has a low brightness level, and its color reproduction looks dull compared with its competitors.
The bottom line: The LG Flatron W2486L is a great LED-backlit monitor that few will choose over its main competitor.
The Samsung SyncMaster XL2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) is currently the reigning king of LED monitors. Compared with the LG Flatron W2486L, the SyncMaster offers better performance, lighter weight, and a thinner design. Granted, the W2486L comes with a VGA port and two HDMI ports--as opposed to the Samsung's single HDMI and DVI ports--but it also sells for $350--$50 more than the street price of the XL2370. So the question is, "How much is HDMI worth to you?"

Manufacturer's specifications
Resolution: 1,920x1,080 pixels
Connectivity: HDMI, DVI-D, VGA
HDCP compliant? Yes
Included video cables? VGA

قيمت در بازار جهاني :300 دلار

Brightness (in cd/m2)

452

344

297

Samsung SyncMaster P2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

239

Dell G2410 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

234

LG Flatron W2386L

226

Contrast ratio

Samsung SyncMaster P2370 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

1,064:1

Dell G2410 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LG Flatron W2386L

DisplayMate test

97

96

93

LG Flatron W2386L

92

90

90

AOC V22 Verfino

The good: The AOC V22 offers very good performance in games and is one of the thinnest designs we've tested of any size. Also, it has a built-in Webcam and microphone.
The bad: The AOC V22 lacks a DVI connection and ergonomic features.
The bottom line: The AOC V22 is an LED-based monitor whose low price allows it to compete with the best of the bunch.

Manufacturer's specs:
Resolution: 1,680x1,050
Contrast ratio: 100,000:1 (Dynamic)
Connectivity: HDMI, VGA
HDCP compliant? Yes
Included video cables? VGA

Brightness (in cd/m2)

Dell Ultrasharp 2408WFP 24-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

452

Samsung SyncMaster XL2370 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

344

Dell SP2309W 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

297

AOC V22 22-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

256

Dell G2410 24-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

234

LG Flatron W2386L 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

226

Contrast ratio

Samsung SyncMaster XL2370 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AOC V22 22-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

952:1

Dell G2410 24-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LG Flatron W2386L 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dell Ultrasharp 2408WFP 24-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dell SP2309W 23-inch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Performance

97

96

92

92

90

90

قيمت در بازار جهاني : 215 دلار

ASUS MS238H

Panel Size: 23“ Wide Screen
True Resolution: 1920X1080
Pixel Pitch: 0.265mm
Brightness(Max): 250 cd/㎡
Contrast Ratio (Max.): 10000000 :1 (ASCR)
Display Color: 16.7M
Viewing Angle (CR≧10): 170°(H)/160°(V)
Response Time: 2 ms (Gray-to-Gray)

I've been a long long time suporter of ASUS products. And this is my first time buying a LCD from them. Overall there is 0 problems with this monitor. The stand as many complain about is a tad bit of a problem, but its not that hard to sight just slightly at or above eyelevel with the monitor.Brightness is actually a problem. At 10million:1 this monitor tends to be a fair bit to bright. (the preset settings) but with a few touches of your finger can quickly be fixed....
The contrast ratio is 870:1

قيمت در بازار جهاني : 200 دلار

اين مانيتور كيفيت خوبي داره ولي به اندازه ي SAMSUNG و LG نيست
و حتي كنتراست بيش از حدش يكي از نقطه ضعفاشه يعني اونايي كه استفاده مي كنن ميگن زيادي روشنه
مثلا من خودم XL2370 امو كنتراستشو پايين آوردم تا رنگا جلوشون بهتر بشه

Dell SP2309W يك مانيتور LCD براي رقابت با LED ها

The good: All-around great performance; high 2,048x1,152-pixel resolution; intuitive, customizable, and unique onscreen display; integrated 2-megapixel Webcam; 360 degree rotation; screen height adjustment; multiple USB ports.
The bad: Backlight bleeding on bottom edge.
The bottom line: With its low price, great performance, and many features, the Dell SP2309W is a sound buy for a 23-inch monitor.

For $379, the Dell SP2309W (only available direct from Dell) bundles good performance; VGA, DVI, and HDMI connections; a high 2,048x1,152-pixel resolution; an intuitive, robust and uniquely designed onscreen display; 360 degree screen rotation; and five USB ports. Compared with the $690, 24-inch Dell UltraSharp 2408WFP ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), the SP2309W comes up slightly short in overall performance and connection options. And for $300, the Dell S2409W ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) offers an inch more screen real estate, but lower resolution, few ergonomic options, and slightly worse performance. The Dell SP2309W hits a sweet spot.

Resolution: 2,048x1,152-pixels
Contrast ratio: 80,000:1 (Dynamic Contrast Ratio; No number given for typical)
Brightness: 300cd/m2
Connectivity: HDMI, DVI, VGA
HDCP compliant? Yes
Included video cables? DVI

قيمت در بازار جهاني : 370 دلار

با توجه به همه ي ريويو هايي كه من خوندم و با توجه به تجريه ي خودم الان بهترين مانيتورLED موجود XL2370
هستش و به نظرم مانيتورايي كه جديد اومدن با كنتراست هاي بالاتر كيفيتشون به پاي XL2370 نميرسه چون اين كنتراست ها دايناميك هست و تاثيره چنداني نداره و جنبه ي تبليغاتي داره و اصلش كنتراست استاتيك هست كه اكثر مانيتورا يكيه و 1000:1 هست
البته px2370 در شرايطي بهتر از xl2370 عمل ميكنه
مانيتور ASUS LG AOC هم قيمت و كارايي خوبي دارن

cold398
21-05-2010, 19:22
بله علاوه بر اینکه خوندم خودم این مدل رو تو بازار رضا تهران دیدم و بررسیش کردم
asus تو زمینه مانیتور تازه کاره و فعلا بپای سردمدارای این تکنولوژی مثل سامسونگ نمیرسه
بهر حال سلیقه ایه
شاید کسانی باشن که از طرح و مدل این asus خوششون بیاد

سلام

اول اینکه راجع به سابقه صحبت کردین که ایسوز تازه داره نمایشگر تولید میکنه ! فکر نکنم این دلیلی خوبه واسه انتخاب سامسونگ یا برنده دیگه ای باشه یعنی چون ایسوز تازه کاره نباید از نمایشگر هاش خرید کرد و چون سامسونگ با سابقه تر هست بهتره ؟!!!!!
اگه اینطوره که کورسیر و او سی زد هم رم تولید میکردن الان دارن پاور میزنن یعنی نباید از پاورهای این دو برند خرید کرد ؟

ای او سی هم به نسبت ال جی و سامسونگ جز محصولات جدیده بازاره و لی میبینیم که طرفدارای خودش رو داره .

منظور من طرحش نبود اتفاقا واسه من جالبه که بدونم پایش چطور تکون میخوره ثابت یا نه راهی واسه حرکت دادنش هست !!! :31:

راستی شما مطمئنی که این مدل رو دیدی شاید مدل های ال سی دی معمولیش بوده ؟ ! قیمتش چقدر بود ؟

alpha007
21-05-2010, 21:01
سلام

اول اینکه راجع به سابقه صحبت کردین که ایسوز تازه داره نمایشگر تولید میکنه ! فکر نکنم این دلیلی خوبه واسه انتخاب سامسونگ یا برنده دیگه ای باشه یعنی چون ایسوز تازه کاره نباید از نمایشگر هاش خرید کرد و چون سامسونگ با سابقه تر هست بهتره ؟!!!!!
اگه اینطوره که کورسیر و او سی زد هم رم تولید میکردن الان دارن پاور میزنن یعنی نباید از پاورهای این دو برند خرید کرد ؟

ای او سی هم به نسبت ال جی و سامسونگ جز محصولات جدیده بازاره و لی میبینیم که طرفدارای خودش رو داره .

منظور من طرحش نبود اتفاقا واسه من جالبه که بدونم پایش چطور تکون میخوره ثابت یا نه راهی واسه حرکت دادنش هست !!! :31:

راستی شما مطمئنی که این مدل رو دیدی شاید مدل های ال سی دی معمولیش بوده ؟ ! قیمتش چقدر بود ؟
گفتم که سلیقه ایه
ایسیوس هم بد نیست
کسی خوشش میاد میخردش
بله من همین مدل رو بازار رضا تهران دیدم
البته طرف میگفت سفارشی اورده (یعنی مشتری واسش داشته )
قیمتش هم ندارم
بازار رضا غیر از این فروشگاه چندتایی میشناسم که سفارش اجناسی که این جا پیدا نمیشه رو میگیرن و از اون ور برات جور میکنن
اما دولا پهنا حساب کردنش رو دیگه باید در نظر گرفت

paniranist
21-05-2010, 22:07
حداقل گرافيكي كه لازمه واسه يه مانيتور 23 اينچ چيه؟
آخه من يه گرافيك 7600GS ئارم اما از وقتي اونو با DVI وصل كردم به XL2370 مثل اين ميمونه كه
اصلا گرافيك نصب نيست و نمي تونم باهاش FULL SCREEN فيلم ببينم و بريده بريده و با اختلاف صدا و تصوير فيلم پخش مي كنه
و يه سوال ديگه اگه گرافيك بگيرم آيا HDMI كيفيت بيشتري داره يا DVI?
آخه يه جا شنيدم كه DVI تا 1600P ساپورت ميكنه ولي HDMI تا 1080P
ولي خوب مانيتور من كه تا 1080 كه بيشتر ساپورت نمي كنه فقط مي خوام بدونم كدوم بهتره؟

cold398
21-05-2010, 23:32
گفتم که سلیقه ایه
ایسیوس هم بد نیست
کسی خوشش میاد میخردش
بله من همین مدل رو بازار رضا تهران دیدم
البته طرف میگفت سفارشی اورده (یعنی مشتری واسش داشته )
قیمتش هم ندارم
بازار رضا غیر از این فروشگاه چندتایی میشناسم که سفارش اجناسی که این جا پیدا نمیشه رو میگیرن و از اون ور برات جور میکنن
اما دولا پهنا حساب کردنش رو دیگه باید در نظر گرفت

کیفیت تصویرشم دیدی ؟

alpha007
22-05-2010, 13:22
کیفیت تصویرشم دیدی ؟
بله روشن بود
من همه جانبه بررسیش کردم
از نظر پورتهای ورودی -خروجی،کیفیت تصویر و کلا سخت افزارش
بد نیست
ولی خودم دنبال یه مانیتور از سامسونگم

JEskandari
24-05-2010, 04:41
دوست عزیز
اون 2370 آنچنان اش دهنسوزی نیست که بگی یا این یا هیچی
ولب به هر حال چند ماه پیش سایت های لیون کامپیوتر و رایان صبا
آوردند و همه اش را هم فروختند 350-360 تومان. شما که اینهمه
دنبالش بودی چطور متوجه نشدی ؟
الان هم توی اینترنت بگردی راحت چند تا سایت پیدا میکنی که
این مانیتور را میفروشند.

alpha007
24-05-2010, 09:09
دوست عزیز
اون 2370 آنچنان اش دهنسوزی نیست که بگی یا این یا هیچی
ولب به هر حال چند ماه پیش سایت های لیون کامپیوتر و رایان صبا
آوردند و همه اش را هم فروختند 350-360 تومان. شما که اینهمه
دنبالش بودی چطور متوجه نشدی ؟
الان هم توی اینترنت بگردی راحت چند تا سایت پیدا میکنی که
این مانیتور را میفروشند.
عزیز جان یه سایت هست که محل استقرار فروشگاهش اهوازه تو سایت زده این مانیتور رو داره ولی وقتی زنگ بزنی میگه نداریم
در ضمن من این مانیتور رو برای کاربریه دیگه ای جز این چیزی که الان دارم میخوام
چون مانیتور فعلیم کاربریش فرق میکنه
اون موقع هم که این مانیتور اوایل ورودش بود بنده در جریان بودم ولی قیمتش کاذب بود
این سایت ها هم بیخود میگن داریم اگر هم داشته باشن باز قیمتش کاذبه
منتظر موندن بهتر از دور ریختن پول بی زبونه

paniranist
24-05-2010, 14:15
حداقل گرافيكي كه لازمه واسه يه مانيتور 23 اينچ چيه؟
آخه من يه گرافيك 7600GS ئارم اما از وقتي اونو با DVI وصل كردم به XL2370 مثل اين ميمونه كه
اصلا درايور گرافيك نصب نيست و نمي تونم باهاش FULL SCREEN فيلم ببينم و بريده بريده و با اختلاف صدا و تصوير فيلم پخش مي كنه

و يه سوال ديگه اگه گرافيك بگيرم آيا HDMI كيفيت بيشتري داره يا DVI?
آخه يه جا شنيدم كه DVI تا 1600P ساپورت ميكنه ولي HDMI تا 1080P
ولي خوب مانيتور من كه تا 1080 كه بيشتر ساپورت نمي كنه فقط مي خوام بدونم كدوم بهتره؟

JEskandari
24-05-2010, 19:59
خوب من میدونم اون دوتا سایت داشتن و قیمتشون هم با قیمت
الان فرقی نداشت.

در مورد DVI با HDMI تنها فرقشون اینه که کابل HDMI صدا هم میتونه منتقل کنه
ولی DVI اینکار را نمیکنه. در ضمن مشکل شما هم از اونجا ناشی میشه که
احتمالا پردازنده شما برا فیلم HD ضعیف هستش. و کارت گرافیک شما هم
توانایی کد گشایی این فیلمها را هم نداره.

paniranist
25-05-2010, 12:40
خوب من میدونم اون دوتا سایت داشتن و قیمتشون هم با قیمت
الان فرقی نداشت.

در مورد DVI با HDMI تنها فرقشون اینه که کابل HDMI صدا هم میتونه منتقل کنه
ولی DVI اینکار را نمیکنه. در ضمن مشکل شما هم از اونجا ناشی میشه که
احتمالا پردازنده شما برا فیلم HD ضعیف هستش. و کارت گرافیک شما هم
توانایی کد گشایی این فیلمها را هم نداره.

پردازندم dual core 6300
نگفتين حداقل گرافيك واسه 23 اينچ و فيلم hd ديدن چيه؟