PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز

piishii
14-04-2006, 23:22
من ویندوزم و امروز مجبور بودم عوض کنم یکم توش برنامه هامو اینارو نصب کردم حالا که میخوام مثلا یم برنامه رو کات کنم یا کپی اصلا نمیتونم و این ارور رو میده که این پایین عکسشو گذاشتم دراگ هم نمیتونم بکنم یک فایل رو با موس بکشم موو کردنم همینطور یکی کمکم کنه که خیلی از کارام لنگه :sad: :sad: :sad:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

royaye_talkh55
15-04-2006, 00:08
من هم با همين مشكل روبرو شدم البته مجبور شدم ويندوز رو عوض كنم
explorer.exe من خراب شده بود و
هي گير ميداد و ويندوز كار نمي كرد كه كاپيتان هادي به كمكم اومد و explorer.exe خودش رو برام آپ كرد من با 98 گرفتم بعد با اين مشكل روبرو شدم در نهايت format d:

piishii
15-04-2006, 00:14
من هم با همين مشكل روبرو شدم البته مجبور شدم ويندوز رو عوض كنم
explorer.exe من خراب شده بود و
هي گير ميداد و ويندوز كار نمي كرد كه كاپيتان هادي به كمكم اومد و explorer.exe خودش رو برام آپ كرد من با 98 گرفتم بعد با اين مشكل روبرو شدم در نهايت format d:

یعنی فرمت کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نگو تو رو جون هرکی دوس دارییییی. حرف ویندوز عوض کردنم اصلا نزننننننن

hoseinquest
15-04-2006, 00:34
سلام. حالا چرا اسم فولدرارو خط خطی کردی. نمیخواستیم بخوریم که.
راستی میتونی بجای فرمت ویندوزت رو Upgrade کنی

SoftDevCo
15-04-2006, 00:41
اون اختار هم نشون دهنده یه اختلال توی فایل Explorer.exe هستش BUG
به احتمال زیاد یا یکی از اون برنامه هایی که نصب کرده ای اختلال ایجاد کرده یا این که دستگاه ویروس داره
یه آنتی ویروس مثل Symantec رو نصب کن بعد به روز کن و Scan

مسعود

Captain Nemo
15-04-2006, 00:41
سلام
گرچه زیاد امیدی به درست شدنش نیست، اما دستور sfc /scannow رو تو run بزن یه امتحان بکن شاید درست بشه.
اگه دیدی با عوض کردن ویندوز هم درست نمیشه، cd ویندوزت رو عوض کن. اگه بازم درست نشد ، دیگه فکر میکنم باید بری سراغ سخت افزار هات!

piishii
15-04-2006, 00:52
سلام. حالا چرا اسم فولدرارو خط خطی کردی. نمیخواستیم بخوریم که.
راستی میتونی بجای فرمت ویندوزت رو Upgrade کنی

مردم از خنده اسمشونم هیچی نبوده بخدا دیدم خیلی ها اینکارو میکنن منم کردم . :biggrin:
آپ گرید کنم یعنی اینکه همین دستوری که تاپریکس جان گفت بکنم ؟
اگه ری استور کنم چی ؟
-------------------
سیدی اکسپیم اشکالی نداره سخت افزارمم تمیز و درسته
--------
هرکار میگین بگین اما عوض کردن ویندوز نههه

Soda
16-04-2006, 10:07
ببين
عزيز
اون عكسي كه گذاشتي اون Click Here رو هم بزن و از صفحه جديدي كه مي آد عكس بزار اينجا ببينيم چه خبره

mohammad hamed
16-04-2006, 10:29
ویندوز رو Repair کن حتما مشکلت درست می شه . از فرمت کردن هم خیلی خیلی بهتره

Captain Nemo
16-04-2006, 10:53
این دستوری که من گفتم رو بزن دیگه ، فکر کردن نداره. هیچ خطری هم نداره، دیگه چرا مشورت میکنی!!! من خودم هر چند وقت یه بار واسه ثواب هم که شده این دستور رو اجرا میکنم.

piishii
16-04-2006, 23:50
ممنونم از همه دوستان اما ویندوز رو دیگه عوض کردم امروز دیگه بالا هم نمیومد مجبور بودم به حالت سیف مود وارد شم که اونم افاقه ایی نکرد . هم ریپر کردم هم اون دستوری که توپریکس جان گفت اجرا کردم اما آب از آب تکون نخورد