PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای کنترل دانلود توسط نرمافزارای دیگه؟

mahdi-ghoghnus
20-05-2010, 04:16
سلام
من یه مشکل دارم که بدون دانلود از ترافیکم کم میشه :18:
یه سوال داشتم که آیا نرم افزاری هست که بشه فهمید چه نرم افزارها و برنامه هایی در حال تبادل اطلاعات هستند و در ضمن بشه رو این تبادلات توسط برنامه های مختلف مدیریت کرد
با تشکر:10:

mahdi-ghoghnus
25-05-2010, 01:04
کمممممممممممممممممممممممم مممممممممممممک

mahdi-ghoghnus
02-06-2010, 03:18
یعنی هیچ برنامه ای وجود نداره؟

KING_DESIGNER
02-06-2010, 06:28
DU METER هست که پولیه ولی نسخه DEMO داره که میتوین برای یه مدتی ازش استفاده کنی
ویا
اگر ویندور 7 دارید هم در قسمت TASK MANAGER و در قسمت PREFORMANCES و در قسمت RESURCE MONITOR میتونی در بخش NETWORK نگاه کنی ببینی چه برنامه ای در حال استفاده از اینترتت هست.
هرچی که بخواد زیرکانه مصرف کنه رو نشون میده مثلا خودم نمیدونستم dna نصب کردم ولی داشت استفاده میکرد . و سریع مچش رو گرفتم.

cell_phone
02-06-2010, 16:37
DU METER هست که پولیه ولی نسخه DEMO داره که میتوین برای یه مدتی ازش استفاده کنی
ویا
اگر ویندور 7 دارید هم در قسمت TASK MANAGER و در قسمت PREFORMANCES و در قسمت RESURCE MONITOR میتونی در بخش NETWORK نگاه کنی ببینی چه برنامه ای در حال استفاده از اینترتت هست.
هرچی که بخواد زیرکانه مصرف کنه رو نشون میده مثلا خودم نمیدونستم dna نصب کردم ولی داشت استفاده میکرد . و سریع مچش رو گرفتم.

DU METER توانایی اندازه گیری ترافیک رو داره , اما امکان مشخص کردن اینکه چه مقدار توسط کدوم نرم افزار استفاده شده رو نداره .
اگه داره شما یه توضیحی بده . چون من که خیلی وقته نصب دارم و باهش کار می کنم .

البته نرم افزار هایی مثل bit defender total security که در واقع یک مجموعه ی امنیتی کامل است هم این اماکن رو داره ولی من خودم که استفاده کردم کنترش درست نبود و میزان استفاده رو درست نشون نمی داد . نرم افزار های internet security باید چنین قابلیت هایی داشته باشن که نشون بده کدوم ip با توسط کدوم port داره چه مقدار اطلاعات رد و بدل می کنه .

KING_DESIGNER
03-06-2010, 02:58
دوستان گفتند با DUmeter میشه خواستی تاپیکش رو میزارم
ولی ویندوز 7 رو خودم شخصا چک کردم. نم افزار DNA روی سیستم من نصب بود که تورنت کار میکرد متاسفانه نمیدونم از چه سیات کوفتی گرفته بودمش که روی سیستمم نصب شده بود. و در یک فولدر به همین نام در program files ذخیره شده بود و وقتی که کانکت میشدم اتوماتیک میرفت و تورنت دانلود میکرد . نحوه کارشهم به این صورت بو که اصلا با نرم فازارهای تورنت کار نمیکرد و خودش لیچر ود و سیدر ها رو شنایسایی مکرد
بازش هم کردم ولی چیزی نشنون نداد متاسفانه اینجوریه دیگه
تا اینکه بصورت تصادفی این سیستم task manager رو کشف کردم که توی خود ویندوز هست و نیازی به نصب برنامه و ... اینها نیست
تست کردم و ایمول و انتی ویروس رو روشن کردم و اسم برنامه هایی در حال استفادهرو نشون داد
مثلا فایرفاکسم رو کامل مینویسه فایر فاکس چقدر در حال ارسال هست و چقدر در حال دریافت
یه بار امتحان کنید میبینید که جواب میده خواستین یه عکس میگیرم که گواه گفته های من باشه.