PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به ارث رسیدن تنظیمات ویندوز؟؟؟!!!

Mohammad Hosseyn
14-04-2006, 21:59
با سلام.
می خواستم بدونم اگه من دو تا ویندوز xp رو در دوتا درایو مختلف نصب کنم و به عنوان مثال یکی از اون ها رو مخصوص بازی ها قرار بدم و یکی دیگر رو برای کارهای نرم افزاری و اینترنت قرار بدم و تنظیمات این دو ویندوز هم کاملا از هم متفاوت باشه آیا امکان داره که تنظیمات از یکی از ویندوها به ویندوز دیگری به ارث برسه.یعنی در تنظیمات تداخل ایجاد بشه.تنظیمات می تونه هر چیزی باشه از سخت افزار گرفته تا خود ویندوز.
اگه کمک کنید ممنون می شم.
با تشکر فراوان

Captain Nemo
15-04-2006, 00:41
سلام
با خیال راحت میتونی دو تا ویندوز رو نصب کنی. به هیچ وجه تداخلی ایجاد نمیشه.
دوتا ویندوز تنها در صورتی که روی یه پارتیشن نصب شده باشند امکان تداخل توشون وجود داره. تازه ممکنه! البته منظورم از تداخل اینه که تو خودت قاطی کنی (مثلا فولدر program files رو تشخیص ندی واسه کدوم ویندوزه ) وگرنه خود ویندوز هیچ وقت اشتباهی انجام نمیده.
در ضمن من منظورتو از ارث رسیدن درست نفهمیدم. اگه منظورت اینه که تو یه ویندوز یه نرم افزار نصب کنی تو اون یکی هم نصب بشه باید بگم که حتی اگه هر دو ویندوز رو یه پارتیشن هم باشند امکان وقوع همچین چیزی صفره.

Mohammad Hosseyn
15-04-2006, 00:48
سلام
با خیال راحت میتونی دو تا ویندوز رو نصب کنی. به هیچ وجه تداخلی ایجاد نمیشه.
دوتا ویندوز تنها در صورتی که روی یه پارتیشن نصب شده باشند امکان تداخل توشون وجود داره. تازه ممکنه! البته منظورم از تداخل اینه که تو خودت قاطی کنی (مثلا فولدر program files رو تشخیص ندی واسه کدوم ویندوزه ) وگرنه خود ویندوز هیچ وقت اشتباهی انجام نمیده.
در ضمن من منظورتو از ارث رسیدن درست نفهمیدم. اگه منظورت اینه که تو یه ویندوز یه نرم افزار نصب کنی تو اون یکی هم نصب بشه باید بگم که حتی اگه هر دو ویندوز رو یه پارتیشن هم باشند امکان وقوع همچین چیزی صفره.
خیلی ممنون از راهنمایی شما .
اما یه سوال :آیا شما قبلا این زو امتحان کردین که اینقدر مطمئنید؟
باتشکر :rolleye:

mohammad hamed
16-04-2006, 10:41
مطمئن باش که تنظیمات هر ویندوز مخصوص خودش هست . اگه فضای خالی داری این کار رو بکن

Captain Nemo
16-04-2006, 10:50
خیلی ممنون از راهنمایی شما .
اما یه سوال :آیا شما قبلا این زو امتحان کردین که اینقدر مطمئنید؟
باتشکر :rolleye:
ادم قرار نیست که همه چیز و تجربه کنه. اما مطمئنم که مشکلی پیش نمیاد. چون اصلا دلیلی وجود نداره.
میدونی مثل چی میمونه ، مثل اینه که بگی اگه یکی بره تو اتیش ایا امکانش هست که نسوزه!! منم میگم نه، اونوقت تو بگی تو خودت اینو تجربه کردی یا نه!!!! :laughing: :laughing:

Soshiant
16-04-2006, 11:19
من خودم همیشه 2 تا ویندوز xp دارم
تا حالا مشکلی پیش نیومده
مطمئن باش

Mohammad Hosseyn
17-04-2006, 00:47
از همه ي دوستان كه من رو راهنمايي كردن صميمانه متشكرم