PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

Asus_tab
19-05-2010, 12:26
با سلام ؛ من يه مادربرد جي 31 دارم . تازگيا وقتي با گيم پد کار مي کنم ، گيم پد يهو از کار مي افته و تا پورتشو عوض نکنم کار نمي کنه ، نمي دونم مشکل از کجاست ؟ ( ويندوز هم عوض کردم ، جديدترين پچ رو براي چيپست دانلود ونصب کردم )
من احتمالم به پاور مي رفت ، ولي بازم با عوض کردنش مشکل حل نشد .
تعميرکار ميگه شايد جريان ميکشه ، با کارت يو اس بي امتحان کن ، ولي کارت يو اس بي ندارم ، با يو اس بي جلوي کيس امتحان کردم ، ولي همين مشکلو داشت . يه تعمير کار خيلي ماهر هم تو تبريز هست که يه بحت سري ، موازي کرد که سردرنياوردم ، خلاصه مطلبش اين بود که به احتمال خيلي زياد غير قابل تعميره و بايد بره گارانتي واسه تعويض .
خود گيم پد سالمه ، چون رو سيستمهاي ديگه اين ادا رو درنمياره و با آکبنداشم همين مشکلو داره . اين که در فکر تعويض باشم يا نه برام مهم نيست ، گارانتي هم داره ، ولي مي خوام اول مشکلشو بدونم تا بتونم کامل براي شرکت وارد کننده توضيح بدم ، چونکه اين مشکل هراز گاهي پيش مياد و ممکنه وقت تست اصلاً هنگ نکنه
من هارد اين سيستم + کارت گرافيک رو با يه سيستم ديگه عوض کردم و همه چيز به خوبي حل شد
اما تازگيا يکي ديگه از سيستم هام اين مشکل رو داره ، نمي دونم چيکار کنم ، ديونم کرده .
لطفاً کمکم کنيد.) در ضمن با برنام pci latancy هم امتحان کردم تا زمان پاسخ دهیشو به تاخیر بندازه ولی بی تاثیره

Asus_tab
20-05-2010, 10:07
کسی نیست در این مورد چیزی بدونه ؟

rasool1
21-05-2010, 21:19
سلام مشکل شما یک مشکل دائمی و عمومی نیست ممکنه با آپدیت بایوس و نصب چیپ مادر برد حل بشه اما دقیق نمیشه گفت مشکل چیه البته من نظرم اینه که مادر برد شما برای این کار کلا ضعیفه

Asus_tab
22-05-2010, 16:13
با تشکر
مشکل IRQ بود که حلش کردم

امید.آ
04-06-2010, 17:36
سلام شمارو به خدا کمکم کنید.تقریبا 2 ماهه که مادربرد و سی پی یو و پاورمو عوض کردم اما از اون موقع تا حالا سیم وصل گرافیک به پشت مانیتور سی ار تیم دیگه تو جای اولی پشت گرافیک کار نمیکنه و باید بزنمش تو پرت اچ دی ام آی و واسه همین تصویرم افت نور پیدا کرده و کیفیتش افتضاح شده از چند نفر سوال کردم گفتن احتمالا باید تو بایوس تو تنظیمات گرافیکت یه تغییراتی بدی البته اولین باری که کیسو اوردم خونه تو جای اولی کار کرد اما دیگه نه.مشکل از مانیتور هم نیست چون تو گرافیک انبوردم که امتهانش کردم نور درست شد...مادر بردم جی41 اینتل.سی پی یو اینتل ای5300دویل کور.رم1گیگ زیل.گرافیک8600دی دی آر3.512.شمارو به خدا کمکم کنید کسی جواب منو نمیده.منتظرم

---------- Post added at 07:36 PM ---------- Previous post was at 07:35 PM ----------

از تبدیل هم استفاده میکنم

امید.آ
05-06-2010, 12:49
اما فکر نکنم از تبدیل باشه چون تو اون یکی جای اچ دی ام ای که میزنم که مشکلی نداره بجز افت کیفیت خصوصا نور...تورو خدا کمکم کنید