PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره ovi

Vahid.Mob.14
19-05-2010, 12:25
میخواستم بدونم این ovi که برای گوشی های نوکیاست چیه و چه کابردهایی داره؟

Hadi King
19-05-2010, 12:56
سلام دوست من :20:
نقشــه ســـت ميتوني از تايپك زير اونو فعال كنيـــد :46:
اگه گوشيتون سيمبين سري 60 ورژن 3 بــاشــه ...
Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه تهران و راه های کشور ا GPS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشيد!:40:

Vahid.Mob.14
19-05-2010, 13:10
ولی من گوشیم X6 بید و ورژن 5 بید. این برنامه رو هم داره. شما که گفتید ورژن 3.

Sharim
19-05-2010, 13:42
خوب کاربرد هاش که مشخصه .
نقشه ای که با GPS کار میکنه . نقشه هاش هم از اینترنت میتونی بگیری و Updateاش کنی . اگر با وای فای با خود گوشی به اینترنت وصل شی و OVI Map رو توی گوشی باز کنی خودش نقشه ها رو برای اون محل میگیره (احتمالا - N97 که این طوریه .)

Hadi King
19-05-2010, 13:52
ولی من گوشیم X6 بید و ورژن 5 بید. این برنامه رو هم داره. شما که گفتید ورژن 3.
ميدونـــم تايپكي كه معرفي كردم براي گوشي هاي ورژن 3 بــود واسه همين گفـــتم :20:
تايپك براي فعال سازي گوشي هاي ورژن 5 :46:
Nokia Ovi Maps : کاملترین نقشه تهران و راه های کشور ا GPS ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
موفق باشيد!:40: