PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با فلش مموری

KING iMAN
18-05-2010, 20:54
سلام.
حدود 2 ساله که یه فلش مموری Transcend 8GB دارم.جدیداً هر وقت به سیستم وصلش میکنم(هر سیستمی) پیغام This Device Can Perform Faster رو نشون میده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تو سیستم خودم وقتی رو این پیغام کلیک میکنم پورتهای دیگه رو نشونم میده ولی نمیدونم چکارش کنم.خسته شدم از این پیغام.اون تیک ،Tell me if my device can perform faster رو برمیدارم باطم این پیغام رو تو اتصال بعدی نشون میده و اون تیکم برگشته سرجاش.چطور از شر این پیغام راحت شم؟

KING iMAN
19-05-2010, 10:42
آقا کسی نمیدونه چطور جلوی ظاهر شدن این پیغامو باید بگیرم؟

YARMANGOLI
22-05-2010, 00:47
من نمیدونم.

mjzaret
23-05-2010, 01:35
سلام.
حدود 2 ساله که یه فلش مموری Transcend 8GB دارم.جدیداً هر وقت به سیستم وصلش میکنم(هر سیستمی) پیغام This Device Can Perform Faster رو نشون میده.

تو سیستم خودم وقتی رو این پیغام کلیک میکنم پورتهای دیگه رو نشونم میده ولی نمیدونم چکارش کنم.خسته شدم از این پیغام.اون تیک ،Tell me if my device can perform faster رو برمیدارم باطم این پیغام رو تو اتصال بعدی نشون میده و اون تیکم برگشته سرجاش.چطور از شر این پیغام راحت شم؟

روی Task Bar کلیک راست کرده و گزینه Properties رو انتخاب کنید.

در قسمت Notification Area روی دکمه Custom کلیک کنید.

حالا روی آیکن مورد نظر رفته و از منوی کشویی روبروی اون گزینه Hide Icon رو انتخاب کنید.

OK کنید.

:11:

mortezaon
23-05-2010, 01:53
معمولا اين مشكل زماني پيش مياد كه شما از قسمت جلوي دستگاه استفاده كرده باشي
اگه از قسمت عقب كيس استفاده كني اين مشكل نداري

.

جاسم کدخدایی بنت
23-05-2010, 02:12
سلام شما برین تو دوایس منیجر بعد رو همه فایلهی root hub کلیک راست peropertis خلاصه اون تبی که ولش نوشته allow بعد هم جلوش یک تیکه تیکشو بردار این عملو روی root hub دیگه نیز نجام بدین توجه کن که فلشت در این مراخل وصل باشه بعد سیستمو ری استارت کن شاید موفق بشی