PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع خط و خش بدنه اتوموبيل

daneshjooyan
18-05-2010, 18:42
سلام به دوستان
بهترين روش براي رفع خط و خش بدنه اتومبيل به نظرتون چيه؟؟؟
پوليش مفيد هست و طرز كارش چطوريه؟؟

water_lily_2012
20-05-2010, 22:37
سلام
اینکه بعضی ها می گویند پولیش خش را از بین می بره دقیقاً درست نیست. مگر اینکه خش بسیار کم عمق باشد. در اصل پولیش برای جلا دادن رنگ کهنه شده می باشد و اگر خش دارای عمق باشد کاری از دست پولیش بر نمی آید.
برای اطلاعات بیشتر برو به سایت زیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MCI
21-05-2010, 12:35
پولیش برای خط و خش های با عمق زیاد کاربرد نداره.
پولیش به خاطر جلا دادن به رنگ ماشین به کار میره.

it_teach86
21-05-2010, 12:47
بعد از يه مدت پوليش خاصيت خودشو از دست ميده

mortezaon
25-05-2010, 18:47
اگه با پوليش نشه از بين برد
اگر نه كه مجبوري با بتونه همرنگ يا بتونه سنگي اونو تعمير كني
كه صد البته روس قسمت ماشين اثر مي ذاره

.

رضا صادقی
25-05-2010, 19:01
سلام

بستگي داره خط يا خش در چه حد باشه؟
حالا ماشينت چه رنگه؟؟؟؟

Kaptian Black
25-05-2010, 21:44
ماژیک Fix it Pro و کلا یه سری از این جور قبیل ! که با فناوری نانو ساخته شدن خیلی خوب خط وخشو از بین میبرن !
قیمتاشون از 12 13 تومن هست تا 70 80 تومن !

_LOVE_CODER_
26-05-2010, 16:35
ماژیک Fix it Pro و کلا یه سری از این جور قبیل ! که با فناوری نانو ساخته شدن خیلی خوب خط وخشو از بین میبرن !
کجا ها دارند ؟ جای شما سراغ دارید ؟
نمونه عکس چی ؟ :11:

Kaptian Black
26-05-2010, 17:50
کجا ها دارند ؟ جای شما سراغ دارید ؟
نمونه عکس چی ؟ :11:
این Fix it pro رو تو ما هوا ره تبلیغ میکنه قیمتشو زده 75.000 تومن ! تو تهرانم میفروشن
اینم یه ویدیو از این محصول :

دوستان باز مدل بهتری سراغ داشته باشن کمک میکنن

_LOVE_CODER_
28-05-2010, 10:59
این Fix it pro رو تو ما هوا ره تبلیغ میکنه قیمتشو زده 75.000 تومن ! تو تهرانم میفروشن
اینم یه ویدیو از این محصول :

دوستان باز مدل بهتری سراغ داشته باشن کمک میکنن

تو تهران جای رو سراغ دارید ؟
تقلبی هم دارن !؟

Kaptian Black
28-05-2010, 13:05
تو تهران جای رو سراغ دارید ؟
تقلبی هم دارن !؟
اگه دوباره تبلیغ کنن شماره تهرانو برمیدارم :46:
تقلبیشو خبر ندارم

camaro lt
28-05-2010, 13:27
خراش اگر عمقی بوده و رنگ را کاملا برداشته باشه هیچ پولیش یا واکس رنگی نمیتونه آن را ترمیم بکنه..تنها و تنها راهی که وجود داره همان رنگ اصلی است که بر اساس نوع صدمه و مقدار خراش و عمق و پهنای آن استفاده میشود..یا با استفاده از قلم رنگ آمیزی که نیاز به تبحر و دقت داره تا کار تمیز در بیاد و یا استفاده از پیستولت که کار رنگ آمیزه..بعضی خراشها را بهتره دستکاری نکنیم چون ممکنه ترمیم آن به رنگ اصلی هم صدمه بزنه و از قیمت ماشین کم بکنه..
من تعداد زیادی از این محصولات گوناگون ترمیم رنگ خودرو را استفاده کردم...بهیچ وجه توصیه نمیکنم و اینها تنها برای خالی کردن جیب مشتری ساخته شده و هیچ کارایی واقعی در آنها وجود نداره..در بهترین شرایط یک ماه بیشتر دوام نداره و بعد از چند وقت و چند بار شستن رنگ آن پاک میشه و از بین میره و خراش بر میگرده ..تنها کسایی مثل دلال ماشین از اینها استفاده میکنن که میخواهند زود ماشینو ردش کنند و البته هزینه رنگ آمیزی هم ندهند..

pooria.rio
28-05-2010, 16:03
البته من یه خط عمیق رو با چشم خودم دیدم که یکی واسم درست کرد،حالا بگم چجوری
یه خط عمیق رو در عقب بود که فک کنم با کلید بود،این رو اول با اون واکس های FORMULA که فک کنم معرف حضورتون باشه (جعبه های گرد زرد)روش رو واسم تمیز کرد،بعدش که بدنه صاف وشیشه ای شد،یه قلم خشگیر بود ،از اون نوعی که مثل غلط گیر خودکاری هستش،باهاش توی خط رو پر کرد،جوری که یکم هم رنگ بیرون زد و برامده شد،بعد از یک روز روی اون رو واسم کاغد سمباده ی نرم زد،خیلی خوب شد بعدش هم پولیش زبر زد

meto_895
05-07-2010, 13:43
اگه به رنگ بدنه رسیده باشه یعنی اینقدر عمیق باشه که رنگی شبیه نقره ای با پولیش نمیره اما اگه سطحی باشه با پولیش میره

taherihr
08-07-2010, 22:11
البته من یه خط عمیق رو با چشم خودم دیدم که یکی واسم درست کرد،حالا بگم چجوری
یه خط عمیق رو در عقب بود که فک کنم با کلید بود،این رو اول با اون واکس های FORMULA که فک کنم معرف حضورتون باشه (جعبه های گرد زرد)روش رو واسم تمیز کرد،بعدش که بدنه صاف وشیشه ای شد،یه قلم خشگیر بود ،از اون نوعی که مثل غلط گیر خودکاری هستش،باهاش توی خط رو پر کرد،جوری که یکم هم رنگ بیرون زد و برامده شد،بعد از یک روز روی اون رو واسم کاغد سمباده ی نرم زد،خیلی خوب شد بعدش هم پولیش زبر زد
سلام
ماشین من صفره، ولی یکی دو تا خط عمیق روش افتاده لطفآ جایی که این کار رو انجام داده رو به من آدرس می دی
ممنون

hessam_sz
15-08-2010, 08:55
اگر عميق نباشه ميشه با سمباده 2000 و آب اول خش را برطرف كرد و بعد روي اون را پوليش زد به همين راحتي. ولي اگر عميق باشه دقيقا همين كاري را بايد كرد كه دوستمون فرمودن.اول با قلم پرش كنيد بعد روش سمباده بزنيد و بعد هم كه پوليش.

saeed614
18-08-2010, 06:27
سلام به همه دوستان
مي خواستم ببينم راهي براي از بين بردن خش هاي روي سپر پلاستيكي هست ماشين من ال 90 e2 lp هست ممنون

رسول خان زبل
30-08-2010, 20:59
سلام من فقط پست اولو خوندم می تونی با پولیش و بتونه از بین ببری:10:

midnight1234
11-10-2010, 19:16
یکی از دوستان ما پالیش زده بود ماشین هم توسی بود رنگ اون قسمت که پالیش زده بود از بقیه بدنه ماشین کم رنگ تر شده بود!!!
حواستون باشه کار کاره دقیقیه و بلدی می خواد..ما قبلا یک ماشین سفید داشتیم تا خش می یفتاد پالیش می زدی عین روز اولش می شد کلا پالیش بیشتر برای ماشین های سفید کاربرد داره برای همین سفید همیشه راحتتر فروش می ره و ارزون ترم هست.

alioj
26-07-2013, 15:14

دوست عزیز خواهشا تبلیغ فرای واقعیت نکنید ! نانو کجا بود !!!!!!!!!!!! اینا اکثرا کیلر دارند توشون و کمی از رنگ اطراف خش رو منتقل می کنند توی خش همین:n20: