PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست temp

Lord-Voldemort
18-05-2010, 14:32
در خواست temp
سلام یه temp می خواستم که همه ی نرم افزار ها برو اون زیر یه چیزی مثل فیلم هوش سیاه نمی دونم منظروم رو رسوندم یا نه ؟

joe_satriani
18-05-2010, 16:22
نمی دونم منظروم رو رسوندم یا نه ؟

اصلا هم متوجه نشدم :31:

ebicross
18-05-2010, 20:16
دوست عزیز شما یه چیزی بخوای بر اساس هوش سیاه مثله اینه که یکی بهتون بگه فیلم Fast and Forius: Tokyo Drift رو که نگاه کردی حالا برو دریفت بکش...

Temp به فایلهای موقت ویندوز میگن که بعد از استفاده پاک میشن و خود ویندوز و نرم افزارها این فایلها رو ایجاد میکنند.

حالا اینکه شما دقیقا چی میخوای باید توضیح بدی چون من واقعا این فیلم هوش سیاه که 99 درصد بر اساس تخیلاته رو نگاه نمیکنم.

صفحه ی CMD رو Full Screen میکنند و درخواست پینگ فلان سایت رو میدن و ملت هم فکر میکنند الان داره به کاخ سفید نفوذ میکنه.
بیشترش غیرواقع هست.

join me
18-05-2010, 22:01
دوست عزیز به سریال توجهی نکن همش خالی بندی و پیاز داغش رو زیاد کردن /اگر این چیزهای که اینها نشون میدن واقعی بود دیگه هیچ مجرم و جنایتکاری نداشتیم
:13:
:40::40::40:

Lord-Voldemort
19-05-2010, 19:40
واقعا متاسفم اشتباه چاپی بود تم رو می خواستم من اصلا به سریال کار ندارم خودم هم می دونم همش مسخرهست فقط یه چیزی فکر کنم ویندوزش لینوکس باشه یا نه همه برنامه ها رفت اون پایین به شکل یه قسمت بیضی و لیست شده بصورت افقی و اگه روی دکمه ی arrow (حرکت ) حرکت ها کلید کنی می ره بعدی و با زدن اینتر برنامه باز می شه اگه تونستم عکس هم می زارم برای راحتی

Lord-Voldemort
19-05-2010, 20:05
واقعا متاسفم اشتباه چاپی بود تم رو می خواستم من اصلا به سریال کار ندارم خودم هم می دونم همش مسخرهست فقط یه چیزی فکر کنم ویندوزش لینوکس باشه یا نه همه برنامه ها رفت اون پایین به شکل یه قسمت بیضی و لیست شده بصورت افقی و اگه روی دکمه ی arrow (حرکت ) حرکت ها کلید کنی می ره بعدی و با زدن اینتر برنامه باز می شه اگه تونستم عکس هم می زارم برای راحتی

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:03 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این بهرته پایین

این هم هست اگه خمیده و قابش شیشه ای باشه ممنون میشم

ebicross
19-05-2010, 22:20
این برنامه رو به این شکل برای ویندوز ندیدم و بخصوص ویندوز 7 و عکسهایی که گذاشتید مربوط به MAC هستش. توی لینکوس هم این برنامه فکر نکنم باشه.
اگر برای ویندوز 7 میخواین بهتره دنبال یک Sidebar بگردین که البته مطمئنا گیر نمیاد.

اما برنامه ای داریم برای ویندوز که با یک کلیک همه ی برنامه ها و پنجره ها رو میبنده و یعنی مخفی میکنه و دوباره با یک کلید برمیگردونه. برای وقتهایی که میخواین کسی نبینه چیکار میکنید.
اگر خواستید لینک دانلود بدم. ولی فکر نمیکنم به درد کار شما بخوره.

Lord-Voldemort
20-05-2010, 12:22
سلام ممنون که گفتید مال کدوم ولی من فکر کنم یه همچین تمی رو دیدم بازم ممنون دوست عزیز