PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با ريكاوري منيجر لپ تاپ ايسر 5740جي

mashhadkhafan
18-05-2010, 14:07
سلام
خسته بناشيد
من اين مدل از لپتاپو گرفتم حالا امدم با ايسر ريكاوري منيجر بك آپ بگيرم كه گفت 3تا دي وي دي نياز داره دي وي دي ها رو رايت كرد حالا شك دارم و هنوز مطمئن نيستم كه چطور بايد برگردونم آخه مي خوام پارتيشن درست كنم
البته بگم كه من با قابليت شيرنك تو سون اومدم و درايوهاي مختلف درست كردم ولي گفتم شايد بعد از تعويض ويندوز اينها خراب بشه (يك جايي خوندم)
حالا اگه ميشه بگين اگه همينطوري كه 3تا دي وي دي رايتها درسته كه من برم فركت كنم همشو و پارتيشن مطمئن درست كنم
لطفا" راهنمايي كنيد
باي

roteal2007
18-05-2010, 16:18
سلام
خسته بناشيد
من اين مدل از لپتاپو گرفتم حالا امدم با ايسر ريكاوري منيجر بك آپ بگيرم كه گفت 3تا دي وي دي نياز داره دي وي دي ها رو رايت كرد حالا شك دارم و هنوز مطمئن نيستم كه چطور بايد برگردونم آخه مي خوام پارتيشن درست كنم
البته بگم كه من با قابليت شيرنك تو سون اومدم و درايوهاي مختلف درست كردم ولي گفتم شايد بعد از تعويض ويندوز اينها خراب بشه (يك جايي خوندم)
حالا اگه ميشه بگين اگه همينطوري كه 3تا دي وي دي رايتها درسته كه من برم فركت كنم همشو و پارتيشن مطمئن درست كنم
لطفا" راهنمايي كنيد
باي

شما وقتی ویندوز بوت میشه همون اول کلید مربوطه به ریکاوری که مشخص میکنه رو بزن اگر رفت برای ریکاوری کا درسته ....
توصیه شده برای پارتیشن بندی اولیه هارد از نرم افزار هایی استفاده بشه که از توی بوت پارتیشن بندی کنن نه با خود ویندوز.
برنامه هایی مثل PARTITION MAGIC و بهتر از اون HERNES BOOT CD

majid_3ma
20-05-2010, 11:36
موقع ریکاوری میتونی یک سایز برای c درایو تعریف کنی وقتی وندوز بالا اومد بقیه رو باید توی دیسک منجمنت بسازی